اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط zaplans نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید من یه ماهه پیش یه ایفون 5s خریدم ولی نتونستم باهاش برنامه بگیرم همش چهارتا به زور تونستم از اپ استور دانلود کنم اخرش دادم یه جایی دویس سیصدتا برنامه واسم ریخت ولی خوشم نیامد حذفشون کردم با اینکه وی پی ان و اپل ای دی دارم باز دوباره چندتا بیشتر نشده بگیرم به خدا خستم کردهراهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ لطفا
    جیلبرک کنید یا اکانت دولوپر بگیرید

نظر

• نوشته اصلی توسط alitehranipoor2 نمایش پست ها
      جیلبرک کنید یا اکانت دولوپر بگیرید
      سلام
      اکانت دولوپر چه برتری های داره چه جوری بسازم یا بگیرم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
        سلام
        اکانت دولوپر چه برتری های داره چه جوری بسازم یا بگیرم؟
        فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
          منظورتون اینکه تمام کسایی که ۵ اس دارن همچین مشکلی دارن یا از شانس بده منه؟
          و اینکه من قصد خرید ipad air داشتم.میگین نخرم؟ ممنون
          فقط مختص 5اس نیست این مشکل ،بعضیا که 4s یا 5 آیپد 4 یا ... هم بعد آپدیت به 7 به این مشکل برخوردن.هرچی اپلیکیشنهای بیشتری تو بک گراندت داشته باشی احتمال کرش springboard بیشتره.در اصل این حالت ریست نیست کرشه springboard هستش
          من خودم mini retina دارم به دفعات این کرش رو تجربه کردم ولی روی 5اس چون استفاده سبکی دارم نهایتش چنتا گیم تا حالا مشکلی نداشتم

iOS 7 Random reboots/respring - MacRumors Forums

Apple Seeds iOS 7.1 Beta 2 to Developers [Updated] - MacRumors Forums
          لینک دوم رو کامل بخونی دقیقا متوجه میشی
          ویرایش توسط ari67 : https://i-phone.ir/forums/member/40250-ari67 در ساعت 30-12-2013, 01:10 PM

نظر

• یه برنامه هست که شکل دایره توپرهست کار کلید رو میکنه کسی اسمشو میدونه دانلود کنم ؟

این دکمه خودش همینطوری لق میزنه میترسم خراب بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط majidi1 نمایش پست ها
              یه برنامه هست که شکل دایره توپرهست کار کلید رو میکنه کسی اسمشو میدونه دانلود کنم ؟

Assistive Touch
              برای فعال کردن:
              Settings-General-Accessibility-AssistiveTouch

نظر

• نوشته اصلی توسط majidi1 نمایش پست ها
                یه برنامه هست که شکل دایره توپرهست کار کلید رو میکنه کسی اسمشو میدونه دانلود کنم ؟

نترس.خراب نمیشه...

نظر

• سلام...برنامه لاین تو گوشی 5s کار نمیکه؟ کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Drsaeed نمایش پست ها
                    سلام...برنامه لاین تو گوشی 5s کار نمیکه؟ کمک کنید
                    با سلام منظور از كار نكردن چيه! اگه باز نميشه يا كرش داره يكبار اخرين ورژن بگير اگه sms فعال سازي نميفرسته بعد كه نت و وصل كردي با چيز شكن استفاده كن اگرم رو گوشيت هست و نمي توني باهاش كار كني يا پيغام بفرستي گوشيو يكبار خاموش و رشن كن همينطور اينترنت تو ايشالا كه حل ميشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Drsaeed نمایش پست ها
                    سلام...برنامه لاین تو گوشی 5s کار نمیکه؟ کمک کنید
                    با سلام منظور از كار نكردن چيه! اگه باز نميشه يا كرش داره يكبار اخرين ورژن بگير اگه sms فعال سازي نميفرسته بعد كه نت و وصل كردي با چيز شكن استفاده كن اگرم رو گوشيت هست و نمي توني باهاش كار كني يا پيغام بفرستي گوشيو يكبار خاموش و رشن كن همينطور اينترنت تو ايشالا كه حل ميشه

نظر

• مرسی...اخرین ورژنو دارم ولی وقتی که شماره ام رو میدم که کد برام بیاد میره تو حالت loading و بعد میگه اینترنت کانکشنتو چک کن...پی ان هم دارم
                      ویرایش توسط Drsaeed : https://i-phone.ir/forums/member/147786-drsaeed در ساعت 30-12-2013, 02:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Drsaeed نمایش پست ها
                        مرسی...اخرین ورژنو دارم ولی وقتی که شماره ام رو میدم که کد برام بیاد میره تو حالت loading و بعد میگه اینترنت کانکشنتو چک کن
                        از چز شكن استفاده كن درست ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط zaplans نمایش پست ها
                          سلام دوستان خسته نباشید من یه ماهه پیش یه ایفون 5s خریدم ولی نتونستم باهاش برنامه بگیرم همش چهارتا به زور تونستم از اپ استور دانلود کنم اخرش دادم یه جایی دویس سیصدتا برنامه واسم ریخت ولی خوشم نیامد حذفشون کردم با اینکه وی پی ان و اپل ای دی دارم باز دوباره چندتا بیشتر نشده بگیرم به خدا خستم کردهراهنماییم کنید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ لطفا
                          از برنامه pp25 یا tongbu استفاده کن 90 درصد برنامه هایی که میخایی رو میتونی اونجا پیدا کنی. پیشنهاد میکنم هیچوقت جیلبریک نکنی چون مشکل ایجاد میکنه. با اون برنامه ها اصلا نیازی به جیل بریک نداری. خاستی من راهنماییت میکنم و برنامه ها یی که واسه pp25 دانلود کردمم بهت میدم m.nourollahi@yahoo.com
                          ویرایش توسط majidnourollahi : https://i-phone.ir/forums/member/110649-majidnourollahi در ساعت 31-12-2013, 03:28 AM

نظر

• من وقتی میرم رو موزیک هام هیچی نمیخونه باید خاموش روشنش کنم تا درست بشه حدودا ی هفته 1 بار اینجوری میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
                              من وقتی میرم رو موزیک هام هیچی نمیخونه باید خاموش روشنش کنم تا درست بشه حدودا ی هفته 1 بار اینجوری میشه
                              با سلام home+ power بگيرين يكبار ريست بشه دستگاه احتمالاً درست ميشه اگه نشد اهنگا تونو دوباره بريزين اگه بازهم درست نشد يه ريستور كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                                با سلام home+ power بگيرين يكبار ريست بشه دستگاه احتمالاً درست ميشه اگه نشد اهنگا تونو دوباره بريزين اگه بازهم درست نشد يه ريستور كنيد
                                ببخشید آهنگ و ویدیوهایی رو که با گوشی دانلود کردم چه جوری میتونم بیارم تو آیتونز؟

نظر

صبر کنید ..
                                X