اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• توی تنظیمات سیری قسمت My Info باید یه Contact با مشخصات خودم بسازم ؟

چون فقط Contact قبول میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Chiz نمایش پست ها
      توی تنظیمات سیری قسمت My Info باید یه Contact با مشخصات خودم بسازم ؟

چون فقط Contact قبول میکنه
      بله بايد ي كانتكت با اسم خودتون بسازسد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط koosha2010 نمایش پست ها
        سلام : من یه سوا داشتم نمیدونم کجا باید مطرحش کنم.
        من گوشیم 5سه. گوشیم بالا نمیاد فقط عکس نماد اپل میاد بعد صفه خاموش میشه دوباره از اول نماد اپل میاد . از صبح تا حالا این عملو تکرار می کنه. ایا راهی هست خودم بتونم درستش کنم؟
        با سلام، يه بار دكمه home+sleep براي ١٥ ثانيه نگه دار بزار ريست بشه اگه شد كه هيچ اگه نه وصل كن به كامپوتر ببين اگه ايتيونز گوشيتونو شناخت ريستور كن اگه نشناخت گوشيو ببر به حالت dfu كه در سايت اموزش هست بعد ريستور كن

نظر

• کسی نبود...؟

نظر

• نوشته اصلی توسط balaban25 نمایش پست ها
            کسی نبود...؟
            دوست عزيز به تاپيك http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html مراجعه كنيد .

نظر

• با سلام.دوستان من امروز 5 اس گلد خریدم.این سوزن سیم کارتش کجاست ؟؟؟؟هرچی میگردم نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط moh333n نمایش پست ها
                با سلام.دوستان من امروز 5 اس گلد خریدم.این سوزن سیم کارتش کجاست ؟؟؟؟هرچی میگردم نیست
                سلام.مبارک باشه
                فقط گوشیایی که آنلاک هستن سوزن داره،اونایی که لاک آنلاک شده هستن ندارن.

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                  سلام.مبارک باشه
                  فقط گوشیایی که آنلاک هستن سوزن داره،اونایی که لاک آنلاک شده هستن ندارن.
                  داداش قوربونت که این همه سریع ج دادی
                  داداش میگم مطمئنی مال من لاک انلاک بوده ؟؟؟روشی نیست که متوجه بشم لاک بوده یا نه ؟؟؟
                  آخه احتمال میدم که از شوق داشتن آیفون که سریع پلمشو باز کردم افتاده باشه.

نظر

• خواهش میکنم وظیفه ست...
                    میتونی پشت چعبه رو بیینی iccid داره یا نه،اگه داره که لاک بوده آنلاک شده...
                    یه راه دیگه هم میتونی تو جعبه بیینی که توی قسمتی که دفترچه و برچسب اپل گذاشته شده ببینی جای سوزن هست یا نه...

نظر

• این عکس رو ببین،اگه مثل این باشه پس نداشته....
                      http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...62dc7e3d9e.jpg

نظر

خواهش میکنم وظیفه ست...
                        میتونی پشت چعبه رو بیینی iccid داره یا نه،اگه داره که لاک بوده آنلاک شده...
                        یه راه دیگه هم میتونی تو جعبه بیینی که توی قسمتی که دفترچه و برچسب اپل گذاشته شده ببینی جای سوزن هست یا نه...
                        داداش هم ICCID داره هم جا سوزن موجود نیسن.هرچند نمیدونم جا سوزن چه شکلی هست.اولین آیفونم هست آخه
                        حالا این سوزن تو بازار موجود هست ؟؟؟الان دلهره این دارم که گوشی لاک باشه.چون سیم کارت رو پانچ نکردم و سوزنش هم ندارم کلا
                        تو این سایت هم زده بود لاک هست گوشی iPhoneFrom - Where is iPhone from?

نظر

• آره موجود هست تو بازار...
                          سیم کارت بزار اکتیوش کن....
                          از مغازه دار به شرط آنلاک خریدی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moh333n نمایش پست ها
                            داداش هم ICCID داره هم جا سوزن موجود نیسن.هرچند نمیدونم جا سوزن چه شکلی هست.اولین آیفونم هست آخه
                            حالا این سوزن تو بازار موجود هست ؟؟؟الان دلهره این دارم که گوشی لاک باشه.چون سیم کارت رو پانچ نکردم و سوزنش هم ندارم کلا
                            تو این سایت هم زده بود لاک هست گوشی iPhoneFrom - Where is iPhone from?
                            دوست عزیز ، اگر سیم کارت را انداختید و آنتن آمد یعنی آنلاک imei می باشد.
                            سوزن آیفون هم در علاالدین می باشد می توانید از آنجا تهیه کنید.
                            به این جور سایتها هم نمی شه اعتماد کرد چون بیشتر این ها آپدیت نیستند.

نظر

آره موجود هست تو بازار...
                              سیم کارت بزار اکتیوش کن....
                              از مغازه دار به شرط آنلاک خریدی؟
                              والا من 3 تا خریدم از دوستم که آشنا داشت تو تهران.چون خوش قیمت بود از اون گرفتم.من اهواز زندگی میکنم.
                              گوشی رو بدون سیم اکتیو کردم
                              واس این قضیه سوزن نمیشه کاری کرد ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                                دوست عزیز ، اگر سیم کارت را انداختید و آنتن آمد یعنی آنلاک imei می باشد.
                                سوزن آیفون هم در علاالدین می باشد می توانید از آنجا تهیه کنید.
                                به این جور سایتها هم نمی شه اعتماد کرد چون بیشتر این ها آپدیت نیستند.
                                آره خب ولی درست بود اطلاعاتی که داد.16 گیگ و طلایش رو
                                حالا من فردا سیم کارت رو پانچ کردم سوزن از کجام که بازش کنم ؟؟؟
                                من اهوازم

نظر

صبر کنید ..
                                X