اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط N I M A نمایش پست ها
    مهدی جان بچه که زدن نداره !
    ما هم که هیچکدوم وکیل این شرکت نیستیم ، فقط کاربر هستیم و بدون تعصب باید برخورد کنیم.

توضیحات شما هم چیز جدید نداشت ، فقط اون قسمت دلایل خاص خودش رو میخوام بیشتر توضیح بدی ، من تو سایت اپل کلی دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم .. شما توضیح بده دلایل خاصش چیه مثلا ؟
    دوست گلم نيما جان من اصلا تعصبى حرف نزدم
    بله همه كاربر هستيم و شما سوالى پرسيدى منم گفتم بدون جيل نميشه كه الان ديگه جيلبريك 7 هم در اومده
    تو سايت اپل كه چيزى راجب اين موضوع نميازارن
    اما خوب يكى از دلايل امنيت هستش
    كه اپل هميشه دنبال راه هاى امن بوده كه شايد براى شما مهم نباشه اما براى خيلى ها هست
    و اينكه ios سيستم عاملى هست كه فقط روى دستگاه هاى اپل قابل اجراست و يه سيستم عامل محدود هست و متن باز نيست و يه جور انحصاريه و خوب بايد بايد با محدوديت هاش كنار اومد (من اصلا با اين محدوديت ها مشكل ندارم البته نظر منه و براى بعضى ها سخته)اما همه چيز بهتر ميشه اپل با air drop قدم اول برداشته
    خيلى از محدوديت ها حل شده اما خوب زمان برده و بعضى ها راضى نيستن از اين امر
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوتا سوال داشتم
      جیلبریکی که تو صفحه اول معرفی شده درسته مشکلی نداره ؟
      و دوم یک برنامه چینی هست که مثله سیچه میمونه بازی های کرک شده رو میشه ازش اینستال کرد اسمش چیه و آیا مشکلی داره یا نه ؟
      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        دوست گلم نيما جان من اصلا تعصبى حرف نزدم
        بله همه كاربر هستيم و شما سوالى پرسيدى منم گفتم بدون جيل نميشه كه الان ديگه جيلبريك 7 هم در اومده
        تو سايت اپل كه چيزى راجب اين موضوع نميازارن
        اما خوب يكى از دلايل امنيت هستش
        كه اپل هميشه دنبال راه هاى امن بوده كه شايد براى شما مهم نباشه اما براى خيلى ها هست
        و اينكه ios سيستم عاملى هست كه فقط روى دستگاه هاى اپل قابل اجراست و يه سيستم عامل محدود هست و متن باز نيست و يه جور انحصاريه و خوب بايد بايد با محدوديت هاش كنار اومد (من اصلا با اين محدوديت ها مشكل ندارم البته نظر منه و براى بعضى ها سخته)اما همه چيز بهتر ميشه اپل با air drop قدم اول برداشته
        خيلى از محدوديت ها حل شده اما خوب زمان برده و بعضى ها راضى نيستن از اين امر
        مهدی جان یک دنیا ممنون

الان کمی آروم گرفتم داداش ...

نظر

• دوستانی که از محدودیت های اپل صحبت کردند N I M A و iranmx

اول یه چیز رو عرض کنم شرکت اپل نه برای منه و نه برای هیچ کدوم از بچه های این انجمن
          هر کدوم از بچه های این انحمن یه تیکه از محصولات اپل رو دارند ٬ دور هم جمع شدیم و داریم در موردشون با هم بحث میکنیم٬ به هم کمک میکنیم.

دلیل عدم ارتباط بلوتوثی دیوایس های اپل با سایر موبایل های بلوتوث دار بحث امنیت هست ٬ این چیزیه که خود اپل اعلام کرده و شاید با منطق شما جور نیاد (پشت پرده مسائل دیگه ای هم هست که برای خود کمپانی اپل سود آوره)
          مثلاْ اون سوالی که iranmx کردن که چرا دیوایس های اپل رم نمیخوره ؟ به خاطر سود بیشتره الان اختلاف حافظه ۱۶ با ۶۴ گیگ در آیفون ۸۰۰ تومنه در صورتی که اگر رم خور بود شما با ۸۰ تومن می تونستی یه رم ۳۲ کلاس ۱۰ بندازی روی گوشی
          در مورد سایز صغحه نمایش به خاطر کار با یک دسته و . . .

هر چیزی که ساحته ی بشر ٬‌مزایا و معایبی هم داره و قطعاْ‌نمیشه از مزایای آیفون هم چشم بپوشی کرد

- - - - - - - - - -

دوستانی که از محدودیت های اپل صحبت کردند N I M A و iranmx

اول یه چیز رو عرض کنم شرکت اپل نه برای منه و نه برای هیچ کدوم از بچه های این انجمن
          هر کدوم از بچه های این انحمن یه تیکه از محصولات اپل رو دارند ٬ دور هم جمع شدیم و داریم در موردشون با هم بحث میکنیم٬ به هم کمک میکنیم.

دلیل عدم ارتباط بلوتوثی دیوایس های اپل با سایر موبایل های بلوتوث دار بحث امنیت هست ٬ این چیزیه که خود اپل اعلام کرده و شاید با منطق شما جور نیاد (پشت پرده مسائل دیگه ای هم هست که برای خود کمپانی اپل سود آوره)
          مثلاْ اون سوالی که iranmx کردن که چرا دیوایس های اپل رم نمیخوره ؟ به خاطر سود بیشتره الان اختلاف حافظه ۱۶ با ۶۴ گیگ در آیفون ۸۰۰ تومنه در صورتی که اگر رم خور بود شما با ۸۰ تومن می تونستی یه رم ۳۲ کلاس ۱۰ بندازی روی گوشی
          در مورد سایز صغحه نمایش به خاطر کار با یک دسته و . . .

هر چیزی که ساحته ی بشر ٬‌مزایا و معایبی هم داره و قطعاْ‌نمیشه از مزایای آیفون هم چشم بپوشی کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط N I M A نمایش پست ها
            مهدی جان بچه که زدن نداره !
            ما هم که هیچکدوم وکیل این شرکت نیستیم ، فقط کاربر هستیم و بدون تعصب باید برخورد کنیم.

توضیحات شما هم چیز جدید نداشت ، فقط اون قسمت دلایل خاص خودش رو میخوام بیشتر توضیح بدی ، من تو سایت اپل کلی دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم .. شما توضیح بده دلایل خاصش چیه مثلا ؟
            یکی از دلایل اصلیش اینه که قانون کپی رایت با بلوتوث نقض میشه.

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط madira نمایش پست ها
              دوستان من یک مشکلی دارم.
              اونم اینکه وقتی گوشی تو حالت استندبای هستش wifi غیرفعال میشه ظاهرا و به محض اینکه گوشی روشن میشه wifi هم فعال میشه.کسی به این مشکل برخورده؟میدونه علتش چیه و چطوری رفع میشه؟
              از ios 7.0.4 هم استفاده میکنم.
              ممنون از راهنمایی.
              دوستان كسي نيست راهنمايي كنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط madira نمایش پست ها
                دوستان كسي نيست راهنمايي كنه؟
                سلام دوست عزیز..خیلی وقت پیش کلی توی سایدیا دنبال یه توییک که همچین کاری برام انجام بده میگشتم ولی چیزی ندیدم.. در واقع میتونه یه مزیت هم بحساب بیاد این حالت !! ولی در هر حال اگر مطمئن هستید در حالت استندبای وای فای قطع میشه و دستگاهتون جیلبریک شده نیست در مرحله اول یک بار Reset Network Setting رو انجام بدید واگه بازم همین وضعیت بود یک بار ریستور کنید انشاا.. که مشکل حل میشه !! من کلی سرچ کردم ولی مشکلی مشابه این حالت هنوز پیدا نکردم توی سایت های خارجی و داخلی ..شرمنده اگه اطلاعاتم ناقص هستش.یا علی

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز..خیلی وقت پیش کلی توی سایدیا دنبال یه توییک که همچین کاری برام انجام بده میگشتم ولی چیزی ندیدم.. در واقع میتونه یه مزیت هم بحساب بیاد این حالت !! ولی در هر حال اگر مطمئن هستید در حالت استندبای وای فای قطع میشه و دستگاهتون جیلبریک شده نیست در مرحله اول یک بار Reset Network Setting رو انجام بدید واگه بازم همین وضعیت بود یک بار ریستور کنید انشاا.. که مشکل حل میشه !! من کلی سرچ کردم ولی مشکلی مشابه این حالت هنوز پیدا نکردم توی سایت های خارجی و داخلی ..شرمنده اگه اطلاعاتم ناقص هستش.یا علی
                  ممنون از پيگيري شما.مشكل اصلي اينجاست كه با اين وضعيت اگه از طريق وايبر يا نرم افزارهاي مشابه كسي بخواد با من تماس بگيره ميس كال ميفته و من متوجه تماس اونها نميشم و بعد از فعال شدن واي فاي ميس كال اونا ديده ميشه.ولي از لحاظ اينكه تو مصرف باتري صرفه جويي ميشه بد نيست اين حالت.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                    یکی از دلایل اصلیش اینه که قانون کپی رایت با بلوتوث نقض میشه.

- - - - - - - - - -
                    دقیقا دلیل اصلیش همینه...کپی رایت...تقریبا دیگه بیشتر مردم به بلوتوث دیگه احتیاجی ندارند...(صرفا فرستادن آهنگ و اینا)

نظر

• سللام. منم با این مشکل مواجه شدم و برای تماسهای اینترنتی از جمله وایبر دقیقا مشکل شما رو داشتم. خیلی برام عجیب بود که یکدفعه اینجوری شد و بعد از چند ماه مشکل قطع و وصل شدن آنتن(no service) هم اضافه شد.
                      من سیم کارتم خیلی قدیمی بود و وقتی تعویض شد این دوتا مشکل هم حل شد.
                      شاید منطقی پشت حرفام نباشه اما این تجربه من بود و امیدوارم کمکتون کنه و یکی دلیل منطقی قطع شدن وای فای هنگام خاموش شدن گوشی رو برامون بگه.
                      ویرایش توسط Sheila : https://i-phone.ir/forums/member/100667-sheila در ساعت 25-12-2013, 03:22 PM

نظر

• سلام
                        یه ایفون 5 اس که هر چند وقت پیغام no service میده و انتنش میره تا روشن خاموش کنی مشکلش چیه ؟

نظر

• من که 4اس داشتم و no service خیلی میشد و سیم کارتم رو که قدیمی بود تعویض کردم و مشکلم حل شد.

نظر

• دوست عزيز گوشيتون انلاك هست ضربه نخورده؟ يكبار networketo ريست كن ببين درست ميشه اگه نشد يه ريستور بكن ايشالا درست بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Sheila نمایش پست ها
                              سللام. منم با این مشکل مواجه شدم و برای تماسهای اینترنتی از جمله وایبر دقیقا مشکل شما رو داشتم. خیلی برام عجیب بود که یکدفعه اینجوری شد و بعد از چند ماه مشکل قطع و وصل شدن آنتن(no service) هم اضافه شد.
                              من سیم کارتم خیلی قدیمی بود و وقتی تعویض شد این دوتا مشکل هم حل شد.
                              شاید منطقی پشت حرفام نباشه اما این تجربه من بود و امیدوارم کمکتون کنه و یکی دلیل منطقی قطع شدن وای فای هنگام خاموش شدن گوشی رو برامون بگه.
                              شما ريستور م كردين ببينين مشكلتون حل ميشه يا نه؟

نظر

• من یه نرم افزاری میخوام که فیسبوکمو باهاش چک کنم شما چی پیشنهاد میکنید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X