اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط i$ahar نمایش پست ها
    مشكل بدنه ايفون ٥ واقعي هست؟يني هر ايفون ٥ مشكي اين مشكلو داره؟

sent from my iphone 
    تو چیس بوک هم من خبرشو خوندم !
    هنوز دقیقا علتش معلوم نیست ولی بله این مشکل برای بعضیا هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط black66
      دوست عزيز وارد شده ( پاساژ پايتخت موجود هست ) ولي خوب قيمت ها هميشه اولش حدود ٢ برابرقيمت واقعي هست.
      ممنونم از این که راهنمایی کردین
      من خیلی وقته منتظر ایفون 5 هستم خدایی کشته مرده محصولات ایفون هستم از گوشهاش از 2g داشتم تا 4s ایا امکان داره قیمتها بیاد پایین ؟
      بازم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79
        چند میلیون سود اخه ؟
        من از همشون پرسیدم همه میگفتن از چین آوردیم !
        یه نفر خدا نگفت حداق از هندی ! دبی ای !
        دوست من تا جایی که من اطلاع دارم هنوز تو استور امارات عرضه نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          ببینید درسته. اگه از خود اپل استور کانادا بگیر آنلاکه. ولی فعلا باید قید آمریکا رو بزنید. هر جور می خواید بگید. ولی verizon که میگن آنلاک هم هست فقط و فقط از CDMA پشتیبانی می کنه. من که با شما دشمنی نمی کنم. دارم راهنمایی تون می کنم
          سلام
          دوست عزیز لطفا این جا رو ببینین:
          Apple - iPhone 5 - View all the technical specifications.

تو قسمت cellular & wireless می گه

GSM model A1428*: UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 4 and 17)

CDMA model A1429*: CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B (800, 1900, 2100 MHz); UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 3, 5, 13, 25)
          GSM model A1429*: UMTS/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz); LTE (Bands 1, 3, 5)

ظاهرا هر سه مدل جی اس ام ایران را ساپورت می کنه.
          بطفا شما هم ببینین و نظرتون رو بگین

ممنون

802.11a/b/g/n Wi-Fi (802.11n 2.4GHz and 5GHz)
          Bluetooth 4.0 wireless technology
          ویرایش توسط djgholum : https://i-phone.ir/forums/member/23745-djgholum در ساعت 24-09-2012, 11:50 PM

نظر

• vراستی بچه ها فیل شیلر در جواب یکی از ایمیل های خریداران ایفون
            گفته خش رو بدنه ایفون طبیعی ست این هم لینک خبر
            PCWAR.COM | Schiller : خش روی بدنه آیفون طبیعی است

نظر

• از کاربران عزیز تقاضا دارم بحث رو از هدف اصلی تاپیک منحرف نکنند

نظر

• سلام دوستان بنده بشدت گیج شدم نمیدونم والا الان بیش از ۲۰ تا ۳۰ پست در فرومها و سایتها دیدم که براحتی ایفون۵ خش میفته (قاب پشت و بقلش) این مورد در مشکی بوده یا سفیدش هم همینطور هست !؟ ممنون میشم دوستانی که واقعا اطلاعاتشون در این زمینه قوی هست پاسخ بدن .......

این هم یک ویدیو که نشون میده به چه راحتی و وحشتناکی خط روی ایفون ۵ میفته :

ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 27-09-2012, 10:12 PM

نظر

• پیشنهاد می کنم اسم تاپیک را مشاهده کنید.

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

این تاپیک در مورد بحث در مورد قیمت نیست.

تمامی پست های بی ربط پاک خواهند شد

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                    سلام دوستان بنده بشدت گیج شدم نمیدونم والا الان بیش از ۲۰ تا ۳۰ پست در فرومها و سایتها دیدم که براحتی ایفون۵ خش میفته (قاب پشت و بقلش) این مورد در مشکلی بوده یا سفیدش هم همینطور هست !؟ ممنون میشم دوستانی که واقعا اطلاعاتشون در این زمینه قوی هست پاسخ بدن .......

این هم یک ویدیو که نشون میده به چه راحتی و وحشتناکی خط روی ایفون ۵ میفته :

[vi_]

رو مشکی خطوط رو گزارش کردن بیشتر
                    ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 27-09-2012, 04:57 PM

نظر

• درسته ممنون یعنی سفیدش از این قاعده مستثنی هست !؟ یا نه این هم مثل مشکی حد اقل بقل های گوشی خط و خش میفته !؟ و یه سوال اینکه ایفون ۴ و یا ۴اس هم این مشکل رو دارن !؟

یه مطلبی هم که هست در تمامیه ویدیو ها و ... دقت کردم دیدم که بشدت با خشونت سعی میکنند خط بندازن !!! یعنی مثل همین ویدیوی بالا با انگشتر کنار ایفون ۵ رو بارها میکشه ! بنده با برادرم صحبت میکردم میگفتم خوب هر گوشی رو به این صورت باهاش بجنگیم خط میفته و اینطوری میشه ! حالا میخواستم مشورت کنم با شما عزیزان که درست هست این نظر بنده !؟ یا نه به این شدت و راحتی فقط در ایفون ۵ دیده میشه !؟ یا حتی ایفون ۴ یا ۴ اس هم مثل همین ویدیو باهاش کار کنیم اونم براحتی خط و خش بر میداره !؟ خودم ۴ دارم و کاملا سالم هست هنوز خطی بر کناره هاش نیفتاده !! ممنون از توجه شما دوستان .

- - - - - - - - - -

درسته ممنون یعنی سفیدش از این قاعده مستثنی هست !؟ یا نه این هم مثل مشکی حد اقل بقل های گوشی خط و خش میفته !؟ و یه سوال اینکه ایفون ۴ و یا ۴اس هم این مشکل رو دارن !؟

یه مطلبی هم که هست در تمامیه ویدیو ها و ... دقت کردم دیدم که بشدت با خشونت سعی میکنند خط بندازن !!! یعنی مثل همین ویدیوی بالا با انگشتر کنار ایفون ۵ رو بارها میکشه ! بنده با برادرم صحبت میکردم میگفتم خوب هر گوشی رو به این صورت باهاش بجنگیم خط میفته و اینطوری میشه ! حالا میخواستم مشورت کنم با شما عزیزان که درست هست این نظر بنده !؟ یا نه به این شدت و راحتی فقط در ایفون ۵ دیده میشه !؟ یا حتی ایفون ۴ یا ۴ اس هم مثل همین ویدیو باهاش کار کنیم اونم براحتی خط و خش بر میداره !؟ خودم ۴ دارم و کاملا سالم هست هنوز خطی بر کناره هاش نیفتاده !! ممنون از توجه شما دوستان .

نظر

• نه،سفیدش هم میوفته!(ولی کمتر! و به راحتی قابل مشاهده نیست!)
                        به نظر منم تو بیشتر فیلم ها،با تمام زورشون دارن سعی میکنن خط بندازن!
                        من 4s داداشمو باش یه امتحانی کردم،چیزیش نشد!(البته نه با این خشونت!) ولی در کل،رو 4 و 4s هم،اگه اینجوری بکشی،فکر کنم خط بیوفته!!؟

- - - - - - - - - -

نه،سفیدش هم میوفته!(ولی کمتر! و به راحتی قابل مشاهده نیست!)
                        به نظر منم تو بیشتر فیلم ها،با تمام زورشون دارن سعی میکنن خط بندازن!
                        من 4s داداشمو باش یه امتحانی کردم،چیزیش نشد!(البته نه با این خشونت!) ولی در کل،رو 4 و 4s هم،اگه اینجوری بکشی،فکر کنم خط بیوفته!!؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

نميدونم چرا اينقدر ب مسيله خش اوفتادن گير دادين!خودتونم ديديد ك به زور خش ميندازه با چاقو!اينكارو با ها موبايل ديگه كني خش برميداره جز نوكيا ١١٠٠!
                          الان مگه ٤ يا ٤اس شما ضدخش نداره ؟يا پشت يا ال سي دي يا هر دو!
                          خوب يكي از همين ضد خش هام برا ٥ ميگيرين!نه ضخامتشو زياد ميكنه نه چيز ديگه اي!

sent from my iphone 
                          ویرایش توسط i$ahar : https://i-phone.ir/forums/member/68325-i-ahar در ساعت 28-09-2012, 12:35 AM

نظر

نميدونم چرا اينقدر ب مسيله خش اوفتادن گير دادين!خودتونم ديديد ك به زور خش ميندازه با چاقو!اينكارو با ها موبايل ديگه كني خش برميداره جز نوكيا ١١٠٠!
                            الان مگه ٤ يا ٤اس شما ضدخش نداره ؟يا پشت يا ال سي دي يا هر دو!
                            خوب يكي از همين ضد خش هام برا ٥ ميگيرين!نه ضخامتشو زياد ميكنه نه چيز ديگه اي!

sent from my iphone 
                            مگه روی آلومینیوم برچسب چسبیده میشه؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

نوشته اصلی توسط iphone3gss نمایش پست ها
                              مگه روی آلومینیوم برچسب چسبیده میشه؟
                              نميشه؟ميشه ها!چون وقتي از باكسش خارجش ميكنين خود اپل پشتش چسبونده يدونه شبيه ب ضد خش.ولي خوب اطلاعت دقيق ندارم.

sent from my iphone 

نظر

نميشه؟ميشه ها!چون وقتي از باكسش خارجش ميكنين خود اپل پشتش چسبونده يدونه شبيه ب ضد خش.ولي خوب اطلاعت دقيق ندارم.

Sent from my iphone 
                                چسبیده نمیشه پشت گوشی روی گوشی مشکلی نیست مشکل پشت گوشی هست با کنارهای گوشی که راحت رنگ رفتگی داره مخصوصا مشکی.

من که ایفون 4s میخرم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط i$ahar نمایش پست ها

sent from my iphone 
                                چسبیده نمیشه پشت گوشی روی گوشی مشکلی نیست مشکل پشت گوشی هست با کنارهای گوشی که راحت رنگ رفتگی داره مخصوصا مشکی.

من که ایفون 4S میخرم

نظر

صبر کنید ..
                                X