اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط masoud69 نمایش پست ها
    بهادر ما كه از فروشگاهه ميخايم بگيريم ..چ جوري بفهميم كه از اول انلاك فكتوري بوده..اينترنتي هم نيس كه وارد لينك بشيم و بدونيم..چيكار كنيم
    یکی از راههاش اینه که سیم کادت at&t یا سیمکارتهای دیگه توش نباشه اگه ماله امریکا بود *پارتش
    اگه ماه سنگاپور یا هنگ کنگ باشه اونا لاک ندارن

نظر

• منظورم اين بود كه چ جوري بفهمم از اول انلاك فكتوري بوده ..
      ميترسم لاك بوده باشه خودشون اغنلاكش كرده باشن..چجوري بدونم اگنور جان

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

دوستان عزيز تقريبا همه پارت نامبرهاي lla اين داستان از قبل اكتيو شدن رو دارند و اين به هيچ عنوان يك مشكل به حساب نمياد چرا كه اين گوشيها از اول لاك بودند و براي انلاك كردن نياز به وصل شدن به ايتونز و اكتيو كردن هست
        به نظر من مهم لاك بودن و انلاك بودن هست نه تاريخ اكتيو شدن تاريخ اكتيو شدن در صورت وجود گارانتي رسمي اپل در ايران معني پيدا ميكرد ولى در حال حاضر تاريخ اكتيو شدن چه اهميتي داره؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        ویرایش توسط xavier : https://i-phone.ir/forums/member/14556-xavier در ساعت 23-11-2012, 02:53 AM

نظر

• سلام من یک iphone 5 خریدم و شخصا خودم پلومش را باز کردم گوشی روش یکی سیم کارت a&at بود !!!!!!!!!!!! فروشنده به شرط آنلاک فکتوری به من فروخته!!!!!!!
          به هرحال با سیم کارت همراه اول من مشکلی نداره آنتن دارم و همه چبر ok هست.
          ریست فکتوری کردم و آخرین آپدیت هم انجام دادم 6.01 و گوشی رو ریجستر هم کردم!!!!
          appstore ایناهم ok هست

سرم کلاه گذاشته با نگذاشته!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط poyeshsoft نمایش پست ها
            سلام من یک iphone 5 خریدم و شخصا خودم پلومش را باز کردم گوشی روش یکی سیم کارت a&at بود !!!!!!!!!!!! فروشنده به شرط آنلاک فکتوری به من فروخته!!!!!!!
            به هرحال با سیم کارت همراه اول من مشکلی نداره آنتن دارم و همه چبر ok هست.
            ریست فکتوری کردم و آخرین آپدیت هم انجام دادم 6.01 و گوشی رو ریجستر هم کردم!!!!
            appstore ایناهم ok هست

سرم کلاه گذاشته با نگذاشته!!!!
            خب انگار گوشي شما انلاك شده از قبل!
            مشكلي هم نداره!

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
              من رنگ مشكي ايفون رو بيشتر دوس دارم ولي نگران اين رنگ پريدگي كه ميگن هستم

ترجيح ميدم مشكي بگيرم ولي چون شديدا وسواسي هستم واسه همين دوستاني كه ايفون 5 مشكي دارن لطف ميكنن بگن كه تا چه حدي مقاوم هستش رنگ روي الومينيوم ايفون 5؟

زود خش برميداره؟
              والا من که خریدم همون موقع اومدم یه قاب پشت بندازم ۲ جاش رنگش رفت فکر کنم سفیدش حداقل بهتر باشه !

نظر

• دوستان این نقطه های سفید رنگ چیه که روی صفحه نمایشه ؟؟؟ وقتی خاموشه ها میگم ؟؟ چند تا نقطه سفید هست که انگار پشت شیشه هست و اصلا پاک نمیشه . منظورم پیکسل سوخته نیست وقتی خاموشه صفحه نمایش میگم

نظر

• f ب ه نظرتون من ايفون 5 بگيرم 
                  يا منتظر بمونم كه 5 اس بياد..راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud69 نمایش پست ها
                    f ب ه نظرتون من ايفون 5 بگيرم 
                    يا منتظر بمونم كه 5 اس بياد..راهنمايي كنيد
                    دوست من اگه بخوای منتظر 5 اس بمونی وقتی که بیاد باید منتظر 6 بمونی و وقتی 6 بیاد باید منتظر 6 اس بمونی. به نظر من همین 5 رو بگیر چون فعلا تا 8 ماه اینده خبری از ایفون جدید نیست پس بخر و حالشو ببر

نظر

• سلام دوستان خوب ما از كجاي گوشي بفهميم كه gsm هست ؟

نظر

• یه سوال
                        بر فرض طرف گوشی آیفون 5 که آنلاک اپراطور at&t هست می گیره
                        این آنلاک مدتی هست یا نه مادام العمر بوده؟
                        یعنی می شه فقط دو سال آنلاک باشه و بعد از اون دوباره لاک بشه؟

نظر

• دوستان اگر گوشی لاک از آمریکا at&t واست بیارن و اینجا با IMCI آنلاکش کنی قراردادی که با at&t بسته شده فسخ می شه یا این که اون فردی که در آمریکاست باید هزینه ی ماهیانه طبق قراردادی که بسته شده باید پرداخت کنه؟
                          خواهشا سریع پاسخ دهید . مرسی : دی

نظر

• دوستان من امروز یه ۵ ۳۲ به نام انلاک فکتوری خریدم
                            فقط یکی از بچه های اینجا گفته بود imel با ۹۹ شروع بشه لاک که انلاک شده ! ممنون میشم من رو از نگرانی در بیارید
                            Imel : 990002247663683

همچنین با اینکه پارت امریکاست شارژ دو شاخس !! لطفا کمک
                            ویرایش توسط applife : https://i-phone.ir/forums/member/63363-applife در ساعت 23-11-2012, 11:38 PM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط applife نمایش پست ها
                              دوستان من امروز یه ۵ ۳۲ به نام انلاک فکتوری خریدم
                              فقط یکی از بچه های اینجا گفته بود imel با ۹۹ شروع بشه لاک که انلاک شده ! ممنون میشم من رو از نگرانی در بیارید
                              Imel : 990002247663683

همچنین با اینکه پارت امریکاست شارژ دو شاخس !! لطفا کمک
                              گوشي شما پارت نامبر آمريكاست و با imei آنلاك شده. شارژر گوشي هاي آمريكا هم دو شاخست

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad.123 نمایش پست ها
                                گوشي شما پارت نامبر آمريكاست و با imei آنلاك شده. شارژر گوشي هاي آمريكا هم دو شاخست
                                ای وای اینهمه اینجا مطلب خوندیم اخرش از این بلاها سرمون اومد
                                دوستان مراقب باشن بشون لاک نندازن جای انلاک
                                ویرایش توسط applife : https://i-phone.ir/forums/member/63363-applife در ساعت 24-11-2012, 01:49 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X