اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط arash73 نمایش پست ها
    هرنفر چندتا دستگاهiphone از امریکا می تونه بیاره؟
    هر نفر بايد ببينه چقدر پيشوني داره من يك بار دوتا ايپد توكيفم بود وقتي كارشناس گمرگ از دستگاه ساكم رو ديد گفت اين دوتا ايپد داخلشه بيارش بيرون هركدومش ميخواست ١٨٠ تومن بنويسه كه باهزارتا اشنايي و .. خطم به خيرشد

———————————————
    ساعت هارابگذاريد بخوابند!
    بيهوده زيستن را نيازبه شمردن نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط arash73 نمایش پست ها
      هرنفر چندتا دستگاهiphone از امریکا می تونه بیاره؟
      میتونی ۳ یا ۴ تا ایپد بیاری البته باید
      با مسافرا تو هواپیما رفیق شی فقط مواظب باش کف نرن

نظر

• 2تا سوال دیگه اینکه.5 انلاکش الان تو امریکا هست؟و مسافر هم باید پول مالیات بده؟

نظر

2تا سوال دیگه اینکه.5 انلاکش الان تو امریکا هست؟و مسافر هم باید پول مالیات بده؟
          iPhone 5 هنوز به طور رسمی آنلاک فکتوریش تو آمریکا عرضه نشده ....
          مالیات کجا ؟
          گمرک یا تو خود آمریکا؟

اگه منظورت گمرکه که اگه بارت در حد 2 تا آیفون (مسافر معمولی) باشه معمولا نه....
          ولی اگه بخوان یه چیزی بهشون بماسه ممکنه اذیتت کنن یه کم برای گرفتن مالیات...

نظر

• مرسی .منظورم tax که رو قیمت iphone میاد اخه شنیده بودم tax دوباره پس میدن؟؟؟ یعنی چی به طور رسمی عرض نشده؟؟ یعنی اونیکه 749 دلار انلاک نیست؟؟

نظر

مرسی .منظورم tax که رو قیمت iphone میاد اخه شنیده بودم tax دوباره پس میدن؟؟؟ یعنی چی به طور رسمی عرض نشده؟؟ یعنی اونیکه 749 دلار انلاک نیست؟؟
              اون قضیه 749 $ برای کشور هایی هست که آنلاک عرضه شده بعنوان مثال استرالیا که تو اونجا شرکتی قراردادی نمیفروشه و همه مجبورن آنلاک بگیرن....
              ولی تو آمریکا هنوز مجبورن همه لاک بگیرن گوشی رو ...فعلا اپل در مورد ارائه آنلاک آیفون هیچی نمیگه ...
              من خودم بیش تر از 10 بار بهشون زنگ زدم همش میگن باید منتظر باشین و یا سایت رو هرروز چک کنین ....
              خود کارمنداشم تو اپل استور اظهار بی اطلاعی میکنن از زمان عرضه آنلاک تو آمریکا ...
              ویرایش توسط mafia74 : https://i-phone.ir/forums/member/96247-mafia74 در ساعت 27-11-2012, 07:38 PM

نظر

• میگن رنگ سفید و مشکی جنسه پشتشون با هم متفاوته

یعنی از چه جنسی؟؟و کدو م بهتره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tohid0022 نمایش پست ها
                  میگن رنگ سفید و مشکی جنسه پشتشون با هم متفاوته

یعنی از چه جنسی؟؟و کدو م بهتره؟؟

جنس پشت بدنه آیفون مشکی از تلفیق شیشه و فلز (به رنگ سیاه) هست....
                  جنس پشت بدنه آیفون سفید از نوعی سرامیک (که با ظرافت خاصی روش کار شده) و آلومینیوم به رنگ نقره ای .

از نظر سختی تفاوت چندانی با هم ندارن اما از نظر خش افتادن هر 2 تا حساس هست....
                  ولی خوب روی رنگ سفید خش های موجود زیاد به دید نمیاد...
                  در هر صورت بازم باید مثل آیفون های قبلی لای پر قو نگه داری کرد تا چیزیش نشه....

نظر

نوشته اصلی توسط smht_62 نمایش پست ها
                    ممنون.
                    نه، از مغازه فكر كنم سومى يا چهارمى ميشه از سمت چپ.
                    آخه آنلاك فكتورى كه نيست در آينده هم معلوم نيست چى ميشه. اگه اينطور باشه كه همه ميرن گوشى ٢٠٠ دلارى ميخرن بجاى ٦٥٠ دلار.
                    در ضمن گوشى اى كه قبلا باز شده و سيم كارت توش رفته و وصل اينترنت شده و اكتيو شده و معلوم نيست توى اون ٢٠ روز چقدر ازش استفاده شده است رو به عنوان گوشى آك به من داده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                    کاکو شما از بد جایی گو شی خریدی.(پاساژ اناهیتا)
                    جای دیگه می خریدی بهتر بود.
                    اگه سالمه برو خدا رو شکر کن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mafia74 نمایش پست ها
                      جنس پشت بدنه آیفون مشکی از تلفیق شیشه و فلز (به رنگ سیاه) هست....
                      جنس پشت بدنه آیفون سفید از نوعی سرامیک (که با ظرافت خاصی روش کار شده) و آلومینیوم به رنگ نقره ای .

از نظر سختی تفاوت چندانی با هم ندارن اما از نظر خش افتادن هر 2 تا حساس هست....
                      ولی خوب روی رنگ سفید خش های موجود زیاد به دید نمیاد...
                      در هر صورت بازم باید مثل آیفون های قبلی لای پر قو نگه داری کرد تا چیزیش نشه....

حالا شما که مشکیشو داری به نظرت چه جوریه؟؟خیلی زود خط و خش می افته و حساسه؟؟

نظر

• بچه سایت دیجی کالا واسه خرید سایت معتبریه؟
                        من خیلی تعریفشو شنیدم
                        تا حالا کسی خرید کرده ازش؟
                        من میخوام آیفون 5 رو ازین ساین بگیرم
                        تا 48 ساعت هم اگه گوشی مشکلی داشه باشه پس میگیرن
                        مرسیییی

نظر

• نوشته اصلی توسط tohid0022 نمایش پست ها
                          حالا شما که مشکیشو داری به نظرت چه جوریه؟؟خیلی زود خط و خش می افته و حساسه؟؟
                          والا مال من هنوز گوش شیطون کر یک نقطه هم روش نیفتاده تابه حال....
                          من بقول بچه ها لای پر قو نگهش میدارم....
                          ولی برای برادرم سفید هست اون خودش زیاد تو فاز مراقبت و اینا نیست میگفت یک بار تو جیبم بود همراه با سویچ ماشین در یک جا با هم بودن هنگام راه رفتن سویچ و آیفونشون با هم یک بر خوردی داخل جیبش انجام میدن که خط میوفته روش....
                          ولی خط واقعا خیلی تو دید نیست.باید خیلی بری بحرش تا بگردی پیداش کنی...

در کل روی سفید آزار دهنده نیست ....
                          ولی در کل ابهت و جذبه ی مشکیش یه چیز دیگست شما بخر خیلی هم رو این مسئله خط افتادن زوم نکن...
                          ویرایش توسط mafia74 : https://i-phone.ir/forums/member/96247-mafia74 در ساعت 27-11-2012, 10:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط khiyar نمایش پست ها
                            بچه سایت دیجی کالا واسه خرید سایت معتبریه؟
                            من خیلی تعریفشو شنیدم
                            مرسیییی
                            از معتبریش که اعتبار خوبی داره ولی با یک افزایش قیمت عرضه میکنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط khiyar نمایش پست ها
                              بچه سایت دیجی کالا واسه خرید سایت معتبریه؟
                              من خیلی تعریفشو شنیدم
                              مرسیییی
                              نخر بابا قیمتش خیلی بالاست..با این که خودم دوتا گوشی گرفتم ازش

ولی الدیجیتال ایفونو میده.2.590.000

ذیجی کالا میده2.699.000

قیمت امروز ایفوت پاساژ پاینخت 16 گیگ. 2.420.000

نظر

• دوستان من میخوام 64gbـش رو از دبی بگیرم اونجا باید به چه نکاتی دقت کنم واسه پارت نامبر و ... که لاک نباشه؟ جریان این اکتیو کردن چیه یکی میتونه لطفا کامل توضیح بده؟ منظور همون وصل کردن گوشی به آیتیونز برای اولین باره؟
                                از چند نفر هم شنیده بودم کناره های رنگ مشکیش خیلی در مقابل ضربه آسیب پذیره و زود رنگش میره. راسته؟
                                میشه یه سایت معرفی کنید که IMEI گوشی رو بهش بدیم و بفهمیم که گوشی لاک ـه یا آنلاک؟

نظر

صبر کنید ..
                                X