اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farzan_vahidian نمایش پست ها
    سلام دوستان داشتم توو گوگل دنبال یک سری Review میگشتم که به این خبر برخودم : Rear Aluminum Of Black & Slate iPhone 5 Model Is Susceptible To Scratching

عکسش هم بود که در پایین میتونید مشاهده کنید :

http://cdn.redmondpie.com/wp-content...09/1zoykg7.jpg

من خودم مشکیش رو سفارش دادم ٬ حالا با این حساب موندم که آیا سفید بگیرم یا خیر ؟!

متن خبر :

Rear Aluminum Of Black & Slate iPhone 5 Model Is Susceptible To Scratching [IMAGE] | Redmond Pie

Black iPhone 5 Anodized Aluminum Susceptible to Scratching? - Mac Rumors
    آدرس عكسى كه دادين نمياد
    ولى فكر نميكنم اينجوري بشه ،اين چيزا از محصولات اپل به دور هست

نظر

• نوشته اصلی توسط bambo نمایش پست ها
      آدرس عكسى كه دادين نمياد
      ولى فكر نميكنم اينجوري بشه ،اين چيزا از محصولات اپل به دور هست
      هیچ چیزی از هیچ شرکتی به دور نیست. مثل اینکه مشکل آنتن 4 و باتری 4 اس رو شما فراموش کردی؟ در هر صورت این اتفاق ها طبیعی هست.اپل هم یک شرکته. آیفون هم از یاقوت و الماس نساختن که چیزیش نشه. فلز هم فکر کنم رنگ خورده که بر اثر ضربه و خراش خورده میشه. زمان تعیین می کنه.

نظر

• دیجی کالا 16 گیگش رو قیمت گذاشته 4.650.000 !!!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

دوستان من اینا زیاد نگرانی ندارن
          بزودی iCoat مخصوص آیفون ۵ هم محافظ میده که ضد اثر انگشت هم هست هیچ مشکلی براتون ایجاد نمیکنه خط هم افتاد رو محافظش می افته!!
          قیمتش ۷۰-۸۰ تومان هست کسایی که این همه پول آیفون ۵ دادن اینم بگیرن که کامل بشه.
          موفق باشید

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
            دیجی کالا 16 گیگش رو قیمت گذاشته 4.650.000 !!!
            اخه دوست عزیز با این قیمت ادم میره دو تا s3 میخره یا نوت 2 برای چی باید برای این سخت افزار اپل اینقدر پول بده با تمام مشکلاتی که داره .با اینکه خودم از طرف دار های اپل و از چند تا از ادیویس هاش استفاده میکنم اما اگر قرار باشه اینقدر پول ایفون بدم هرگز اینکار رو نمیکنم با اینکه میدونم همین الان از اس 3 قوی تره به همراه iOS6. فکر کنم باید قید هر چی ایفون رو زد (مشکل مالی نیستش اما ارزش اینقدر پول رو 64 گیگش هم نداره چه برسه 16 گیگ) و اینکه الان من سایت چاره رو چک کردم اما اثری از ایفون 5 نبود..
            در هر صورت امیدوارم به شما دوست عزیز بر نخوردباشه..
            ویرایش توسط Mr.mostafa : https://i-phone.ir/forums/member/81850-mr-mostafa در ساعت 22-09-2012, 04:11 PM

نظر

سلام
              دیجی کالا که قیمت نزده .نوشته بزودی
              تازه قیمت هم زده باشه این قیمت به عقل جور در نمیاد
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.mostafa نمایش پست ها
                اخه دوست عزیز با این قیمت ادم میره دو تا s3 میخره یا نوت 2 برای چی باید برای این سخت افزار اپل اینقدر پول بده با تمام مشکلاتی که داره .با اینکه خودم از طرف دار های اپل و از چند تا از ادیویس هاش استفاده میکنم اما اگر قرار باشه اینقدر پول ایفون بدم هرگز اینکار رو نمیکنم با اینکه میدونم همین الان از اس 3 قوی تره به همراه iOS6. فکر کنم باید قید هر چی ایفون رو زد (مشکل مالی نیستش اما ارزش اینقدر پول رو 64 گیگش هم نداره چه برسه 16 گیگ) و اینکه الان من سایت چاره رو چک کردم اما اثری از ایفون 5 نبود..
                در هر صورت امیدوارم به شما دوست عزیز بر نخوردباشه..
                آخه اونوقت كه بري گلكسي و نوت بخري كل پولتو ريختي دور

دكتر عزيز فقط أعلام قيمت كرد نگفت كه ميخواهد بخره شما فقط دعا كن يكي ترمز دلار بكشه همين

نظر

چرا شایعه می کنید؟ کجا این قیمت رو گذاشته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                    آخه اونوقت كه بري گلكسي و نوت بخري كل پولتو ريختي دور

دكتر عزيز فقط أعلام قيمت كرد نگفت كه ميخواهد بخره شما فقط دعا كن يكي ترمز دلار بكشه همين
                    این تعصب بیجای شما هم داستانیه. خواهشا به سلیقه دیگران احترام بگذارید.آیفون عالی. ولی دیگه طلای 18 عیار نیست که. هر چیزی قیمتی داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                      این تعصب بیجای شما هم داستانیه. خواهشا به سلیقه دیگران احترام بگذارید.آیفون عالی. ولی دیگه طلای 18 عیار نیست که. هر چیزی قیمتی داره.
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

متاسفانه شما متوجه منظور بنده نشدي شما به من ثابت كن تو طي اين چند سال اپل ١ $ به قيمت اسمارت فون خودش أضافه كردي
                      ما نبايد وضيعت نابسامان أرز مملكتمون توجيه نخريد كالايي بكنيم كه ميليونها نفر براي خريدش صف ميكشند
                      ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 22-09-2012, 05:40 PM

نظر

• پانوراما قابلیت موجود بر روی firmware هست و نه قابلیت سخت افزاری، در حال حاضر من با آپدیت 5.0.1 به 6 روی 4S دارم از قابلیت پانوراما به بهترین شکل استفاده می کنم.

نظر

• اين خبر سايت خبرآنلاين گذاشته اميدوارم به أونا هم برچسب متعصب نزنيد
                          خبرآنلاین - صفهای طولانی مردم برای خرید آیفون5 در سراسر جهان/نظر شما چیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط lordsina نمایش پست ها
                            روی 4s هم فعال میشه من الان روی نسخه golden master هستم و فعال شده . خیلی هم سریع و روون کار میکنه
                            پانوراما قابلیت موجود بر روی firmware هست و نه قابلیت سخت افزاری، در حال حاضر من با آپدیت 5.0.1 به 6 روی 4S دارم از قابلیت پانوراما به بهترین شکل استفاده می کنم.

نظر

• سلام
                              هر چند شاید کمی دیره ولی به همه اپل به دستان و اپل دوستان تبریک میگم .
                              اینکه بحث ارتباط کاربری برای اپل تا این حد مهمه که میاد بجای اینکه از عرض و طول گوشیش و بزرگ کنه فقط از طول این کار و انجام میده تا همچنان با یکدست بشه همه کار کرد خودش نشان از مدیریت طراحی قوی این شرکت هست . دوستان اگه گوشی مثل گالاکسی 3 رو باش کار کرده باشند ارزش این موضوع و میفهمن ...
                              گذاشتم چند روزی بگذره که احساسی نظر نداده باشم .. از الان سفارش گوشی و به یکی از دوستان عزیز دادم و قصد فروش ایفون 4s با اینکه مدت زیادی نیست دارم ( خلاصه هرکی میخواد زنبیل بگذاره ) دارم !!! مسیله ای که در مورد این گوشی ذهن من و اذیت میکنه مدت کوتاه مکالمه ( 8 ساعت ) در مقابل نسل قبلی ( 14 ) ساعت هست که البته فقط این اختلاف در سیستم 2G دیده میشه ولی ما چه کنیم که با این سیستم لاکپشتی مخابرات همین سیستم 2G هم که داریم غنیمت است !!! دوستان خوشحال میشم اگر نظری در اینباره دارن بدن ... بنظر شما چقدر جای نگرانی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
                                سلام
                                هر چند شاید کمی دیره ولی به همه اپل به دستان و اپل دوستان تبریک میگم .
                                اینکه بحث ارتباط کاربری برای اپل تا این حد مهمه که میاد بجای اینکه از عرض و طول گوشیش و بزرگ کنه فقط از طول این کار و انجام میده تا همچنان با یکدست بشه همه کار کرد خودش نشان از مدیریت طراحی قوی این شرکت هست . دوستان اگه گوشی مثل گالاکسی 3 رو باش کار کرده باشند ارزش این موضوع و میفهمن ...
                                گذاشتم چند روزی بگذره که احساسی نظر نداده باشم .. از الان سفارش گوشی و به یکی از دوستان عزیز دادم و قصد فروش ایفون 4s با اینکه مدت زیادی نیست دارم ( خلاصه هرکی میخواد زنبیل بگذاره ) دارم !!! مسیله ای که در مورد این گوشی ذهن من و اذیت میکنه مدت کوتاه مکالمه ( 8 ساعت ) در مقابل نسل قبلی ( 14 ) ساعت هست که البته فقط این اختلاف در سیستم 2G دیده میشه ولی ما چه کنیم که با این سیستم لاکپشتی مخابرات همین سیستم 2G هم که داریم غنیمت است !!! دوستان خوشحال میشم اگر نظری در اینباره دارن بدن ... بنظر شما چقدر جای نگرانی هست ؟
                                اون ۸ ساعتی که گفتن برروی LTE بوده. نسل ما که همون 2g مونده یعنی راحت ۱۴ تا ۱۵ ساعت میشه باهاش حرف زد
                                تو کنفرانس هم گفت سیستم رو قوی کردیم ولی باتری اندازه 4s جواب میده.

نظر

صبر کنید ..
                                X