اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamine نمایش پست ها
    1 سوالی که برام پیش اومده راجع به پانوراما هستش . دوربینش که مثل 4s هست چرا برای 4s همچین چیزی نذاشتن ؟ این قایلیت بهش اضافه می شه ؟ یا روی خودش به حالت کارخانه وجود داره ؟
    وقتی آپدیت کنی به ios6 در 4اس هم پانوراما اضافه میشه. من آپدیت کردم و این قابلیت اضافه شد

نظر

• این سایت داره ایفون 5 می فروشه کسی میتونه توضیحاتی بده در مورد قیمتش و چطوری داره می فروشه هنوز داخل ایران نیست که؟

تلفن همراه - موبایل - الكترونيک

نظر

• نوشته اصلی توسط NICE♥GIRL نمایش پست ها
        این سایت داره ایفون 5 می فروشه کسی میتونه توضیحاتی بده در مورد قیمتش و چطوری داره می فروشه هنوز داخل ایران نیست که؟

تلفن همراه - موبایل - الكترونيک
        تازه تحویلش از فردا شروع میشه چه برسه تو ایران باشه

این سایت هم دزد و کلاه بردار هست معلوم نیست داره دلار رو چند حساب میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
          تازه تحویلش از فردا شروع میشه چه برسه تو ایران باشه

این سایت هم دزد و کلاه بردار هست معلوم نیست داره دلار رو چند حساب میکنه

سایت معتبره امکان نداره کلاهبردار باشه...کسی میتونه کمک کنهههههههههههه

نظر

• re: سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

پیش فروش هست ابان تحویل میده

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              پیش فروش هست ابان تحویل میده

از نظر شما قیمت این سایت خوبه یا صبر کنیم وارد بازار بشه واقعا 16 گیگ دو میلیون ششصد هزار تومان هست بیاد داخل بازار؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

نوشته اصلی توسط NICE♥GIRL نمایش پست ها

از نظر شما قیمت این سایت خوبه یا صبر کنیم وارد بازار بشه واقعا 16 گیگ دو میلیون ششصد هزار تومان هست بیاد داخل بازار؟
                يكم خيلي زياد نيس؟!

sent from my iphone 

نظر

• دوستان به نظر من باید صبر کنیم تا قیمت ها بیاد پایین. 2.650.000 خیلی زیاده واسه 16gb قیمت معقولش حدود 1.600.000 تا 1.700.000 هست. فکر کنم از وقتی وارد ایران بشه 1 ماه طول بکشه که قیمتش افت کنه. نهایتا تا اخر ابان قیمتش پایین میاد و می خریمش.
                  من که ایفون 4s ام رو فروختم تا iphone 5 بیاد ببینیم چی میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
                    دوستان به نظر من باید صبر کنیم تا قیمت ها بیاد پایین. 2.650.000 خیلی زیاده واسه 16gb قیمت معقولش حدود 1.600.000 تا 1.700.000 هست. فکر کنم از وقتی وارد ایران بشه 1 ماه طول بکشه که قیمتش افت کنه. نهایتا تا اخر ابان قیمتش پایین میاد و می خریمش.
                    من که ایفون 4s ام رو فروختم تا iphone 5 بیاد ببینیم چی میشه
                    یعنی شما فکر میکنید 2.650.000 هست بعد ظرف یک ماه میشه 1.700.000 فکر نکنم اینقدر هم ارزان بشه الان مدلهالی قبلی ایفون گرانتر شدن چه برسه ایففون 5

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

نوشته اصلی توسط NICE♥GIRL نمایش پست ها
                      یعنی شما فکر میکنید 2.650.000 هست بعد ظرف یک ماه میشه 1.700.000 فکر نکنم اینقدر هم ارزان بشه الان مدلهالی قبلی ایفون گرانتر شدن چه برسه ایففون 5
                      ب نظر من ب يك موبايل هيچوقت نبايد بيشتر از ٢ مليون پول داد!بخاطر همون تا عيد صبر ميكنم.پيشنهاد ميدم شما هم صبر كني.

sent from my iphone 

نظر

• نوشته اصلی توسط NICE♥GIRL نمایش پست ها

دوست من الان ایفون 16gb 4s با قیمت 549 دلار تو امریکا عرضه میشه اگه با دلار امروز که 2.438 تومان حساب کنیم قیمتش میشه 1.338.462 که با سودی فروشنده می گیره امروز ایفون 4s به قیمت 1.540.000 تومان عرضه میشده. یعنی سودی حدود 200.000 تومان
                        حالا ایفون 5 قراره با قیمت 649 دلار بیاد تو بازار یعنی با همون دلار 2.438 تومان اگه حساب کنی و سود 200.000 تومانیش رو هم حساب کنی میشه حدود 1.780.000 تومان. ولی معمولش اینطور بوده که حدود 1 یا 2 ماه بعد از عرضه در ایران قیمت به قیمت اصلیه خودش برمیگرده یعنی همون حدود 1.700.000 تومان کمی بالاتر یا پایین تر.
                        در ضمن فروشنده ها از من و شما خیلی خیلی زرنگ ترن و اگه بخوان قیمت رو بالای 2.000.000 میلیون نگه دارن عده معدودی میتونن 5 رو بخرن. پس شک نکن که قیمت ها پایین خواهد اومد. وباید دعا کنیم که دلار بیشتر از اینها گرون نشه
                        ویرایش توسط aliitaly : https://i-phone.ir/forums/member/13976-aliitaly در ساعت 21-09-2012, 12:56 AM

نظر

• re: سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

ایفون 4اس فکر کنم بعد از معرفی ایفون 5 ،549 دلار شد فکر میکنم قبلش 649 دلتر بود ولی مطمن نیستم

نظر

• واقعا با این اوضاع دلار و ارز که روز به روز داره میره بالاتر به نظر من اگه بیاد هم بازم 16 gb باید چیزی حدود 1.800.000 باشه ....
                            به نظر من از نظر قیمت بالاست .....
                            من میخوام 64 بگیرم یعنی چیزی باید حدود 2.300.000 ~ 2.200.000 هزینه کنم که احتمالا بازم دلار میره بالا (چیزی حدود 200 تومان لا اقل ) که از هر لحاظ باعث بالا رفتن بیخود قیمت و سود بیشتر برای فروشنده هاست...

نظر

• دوست عزيز سود برا فروشنده ها كدومه اون فروشنده پول نميده اون گوشي رو بخرا؟ بر اساس قيمت دلار نميخرا؟
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
                                دوست عزيز سود برا فروشنده ها كدومه اون فروشنده پول نميده اون گوشي رو بخرا؟ بر اساس قيمت دلار نميخرا؟

منظورم یه چیز دیگه بود....
                                منظورم این بود که بر فرض مثال 50 تا با دلار نمیدونم بگیم حالا 2450 میخره ....
                                حالا اون 50 تا رو با دلار 2700 میفروشه خوب سود میکنه ....(البته درایران) :d

نظر

صبر کنید ..
                                X