اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا لود نمیشه سایدا و چرا نمیتونم وارد اپ استور بشم چن بارم ربوت و ریست نتورکم کردم نشد که نشد میشه راهنماییم کنید ؟؟؟؟

Sent from my iPhone5s V.7.1.1 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
      چرا لود نمیشه سایدا و چرا نمیتونم وارد اپ استور بشم چن بارم ربوت و ریست نتورکم کردم نشد که نشد میشه راهنماییم کنید ؟؟؟؟

Sent from my iPhone5s V.7.1.1 using Tapatalk
      با سلام
      دوست عزیز ایراد از نت شما هستش شما از سالم بودن اینترنت تون اطمینان حاصل نمایید
      یا با تغییر ای پی تلاش نمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط amirsima نمایش پست ها
        سلام
        من یه آیفون 4اس 32 از انگلیس برام آوردن.سیمکارت ایرانسل دارم میذارم روش اما پیام میده:
        SIM REQUIRED
        please insert sim
        اینم شماره ایمی ش هست:
        013043006843226
        جریان چیه؟!کسی میتونه کمکم کنه؟!
        ممنون.
        با سلام
        دوست عزیز در لینک زیر چک کنید
        iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Behimobi نمایش پست ها
        سلام دوستان گوشیمو به 8.1.3 اپدیت کردم حالا اگه بخوام یه نرم افزار نصب کنم چه از طریق ایتونز و چه از خود گوشی دانلود میشه ولی نصب بصورت کامل انجام نمیشه بصورت loading میمونه لطفا راهنمایی بفرمایین با سپاس
        با سلام
        با تغییر ای پی امتحان کنید

نظر

• سلام
          تو ایفون 4s وایفا چیزی پیدا نمیکنه یعنی تیک روشن و خاموش وایفا هست ولی وقتی وایفای را روشن میکنی 1 ثانیه میگیرده و دیگه نمی گرده و هیچ وایفای پیدا نمیکنه.

ریست شبکه هم کردم. فریزر هم امتحان کردم.

ممنون میشم کمک کنید

- - - - - - - - - -

سلام
          تو ایفون 4S وایفا چیزی پیدا نمیکنه یعنی تیک روشن و خاموش وایفا هست ولی وقتی وایفای را روشن میکنی 1 ثانیه میگیرده و دیگه نمی گرده و هیچ وایفای پیدا نمیکنه.

ریست شبکه هم کردم. فریزر هم امتحان کردم.

ممنون میشم کمک کنید

نظر

• سلام دوستان من میخوام یه ایفون 4اس بخرم
            بعد یه سوال داستم اینکه ایفونی که اپل ایدی کسی دیگه روشه وقتی من بخوام بخرم و بخوام اپل ایدی خودم رو بزنم روش دقیقا باید چی کار کنم ممنون میشم جوابم رو کامل بدین .

نظر

• نوشته اصلی توسط mazyar97 نمایش پست ها
              سلام دوستان من میخوام یه ایفون 4اس بخرم
              بعد یه سوال داستم اینکه ایفونی که اپل ایدی کسی دیگه روشه وقتی من بخوام بخرم و بخوام اپل ایدی خودم رو بزنم روش دقیقا باید چی کار کنم ممنون میشم جوابم رو کامل بدین .
              باید وارد Settings > Itunes & App Store بشید و اپل آیدی طرف مقابل رو ساین اوت و اپل آیدی خودتون رو وارد کنید.

فراموش نکنید که حتما به Settings > iCloud > Find My iPhone برید و اونو خاموش کنید.

بعد یک بار دستگاه رو به آخرین ورژن ریستور کنید و با اپل آیدی خودتون همه چیز رو ست کنید.

نظر

• سلام
                من تو تنظیمات قسمت cellular network apn ندارم کلی نیست و نمیتونم با اینترنت گوشی وصل شم
                4s
                ios 8.1.1
                jail

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                  باید وارد Settings > Itunes & App Store بشید و اپل آیدی طرف مقابل رو ساین اوت و اپل آیدی خودتون رو وارد کنید.

فراموش نکنید که حتما به Settings > iCloud > Find My iPhone برید و اونو خاموش کنید.

بعد یک بار دستگاه رو به آخرین ورژن ریستور کنید و با اپل آیدی خودتون همه چیز رو ست کنید.
                  ممنون بابت پاسختون
                  اول باید find my phone رو خاموش کنم بعد اپل ایدی طرف رو ساین اوت کنم ؟
                  بعد یکی از دوستان میگفت وقتی که میخوای اپل ایدی کسی رو عوض کنی باید اون طرف بره توی اکانت اپل ایدیش و تایید کنه تا بتونی اپل ایدی رو پاک کنی و یکی دیگه بزنی !!درسته ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amissboy نمایش پست ها
                    سلام
                    من تو تنظیمات قسمت cellular network apn ندارم کلی نیست و نمیتونم با اینترنت گوشی وصل شم
                    4s
                    ios 8.1.1
                    jail
                    دوستان کسی نظر خاصی نداره ؟

نظر

• سلام
                      برنامه ای است که بشه ارتفا از سطح دریا نشون بده یا سرعت ماشین یا
                      مثلا بین دو مکان نکته زد

نظر

• نوشته اصلی توسط amirsima نمایش پست ها
                        سلام
                        من یه آیفون 4اس 32 از انگلیس برام آوردن.سیمکارت ایرانسل دارم میذارم روش اما پیام میده:
                        SIM REQUIRED
                        please insert sim
                        اینم شماره ایمی ش هست:
                        013043006843226
                        جریان چیه؟!کسی میتونه کمکم کنه؟!
                        ممنون.
                        سلام
                        دوستام من مساله آنتن ندادن رو با تعویض سیم کارت اوکی کردم!
                        سیم ایرانسل بود.همراه اول گذاشتم اوکی شد!
                        اما و اما!!
                        حالا گوشیم رفت مرحله بعدی و میگه که قفل اپل آیدی داره!
                        یعنی نوشته این گوشی گم شده و فلان و اینا!
                        بندی تبصره ای چیزی هست بشه اینو ردش کرد؟!

نظر

• وای فایم مشکل نداره کار میکنه ولی بعضی موقع انگار وصل نیس چیزی لود نمیکنه مثلا میرم تو بازی کلش میگه کانکشن مشکل داره باید هی قطع و وصل کنم یا forget کنم اسم مودم رو دوباره کانکت شم تا مشکل حل شه

چیکار باید بکنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amissboy نمایش پست ها
                            سلام
                            4s
                            ios 8.1.1
                            jail

منم به همین مشکل خوردم cellular data networkam نیست تو ios 8.1.2. تورو خدا کمک کنید.

نظر

• من گوشیم وقتی ریستور کردم میگه رمز اپل ایدی رو بده که من ندارمش چکارکنم
                              ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• سلام
                                سال نو مبارک
                                4s خاموش شد و دیگه روشن نشد .... آخرین ورژن آیتیونز و IOS 8.2 را دانلود کردم ... به dfu بردم و ری استور رو زدم ... روی گوشی آرم اپل میاد و خط زیرش که باید پر بشه اما بعد از 1 ساعت هم هیچ پیشرفتی نمیکنه .... با قندشکن بدون قندشکن هم امتحان کردم ویندوز فایروال رو هم خاموش هم روشن امتحان کردم اما تغییری نمیکنه ...
                                ممنون میشم کمکم کنید که چه کنم

کامبیز
                                ویرایش توسط kambiz1357 : https://i-phone.ir/forums/member/81989-kambiz1357 در ساعت 25-03-2015, 12:50 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X