اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    من اینترنت مخابرات دارم با یک شرکت دیگه هم تست کردم. مشکل اینه که وارد App Store میشه در مرحله آخر که میگه Agree کنید، مینویسه Session timed out. try again
    با مبین نت بدون مشکلی همه مراحل طی میشه . هم دانلود هم آپدیت.

نظر

• شكستن صفحه نمايش آيفون 4s

با سلام صفحه نمايش آيفون ٤ اس در اثر تصادف شكسته ....
      لطفاً اساتيد بفرماييد امكان تعويض هست ؟
      هزينه اش چقدر ميشه ؟
      بهترين و مطمئن ترين تعميرگاه در تهران كجاست ؟
      ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Alborhan نمایش پست ها
        با سلام صفحه نمايش آيفون ٤ اس در اثر تصادف شكسته ....
        لطفاً اساتيد بفرماييد امكان تعويض هست ؟
        هزينه اش چقدر ميشه ؟
        بهترين و مطمئن ترين تعميرگاه در تهران كجاست ؟
        ممنون

من دفتر انجمن رو پیشنهاد میکنم.
        کارشون عالی هست.
        میتونید تماس بگیرید بپرسید.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

• ببخشيد شما اطلاع داريد حدوداً هزينه اش چقدر ميشه ؟؟؟ ممنون از پاسخ

نظر

• نوشته اصلی توسط Alborhan نمایش پست ها
            ببخشيد شما اطلاع داريد حدوداً هزينه اش چقدر ميشه ؟؟؟ ممنون از پاسخ

گفتم که.
            زنگ بزنید توضیح میدن بهتون

نظر

• من به 8.0.2 به‌روزرسانی کردم و تونستم از سایت خود بانک سامان برنامه رو دانلود و نصب کنم و درست هم کار کرد.
              شاید مشکل از نسخه‌ی iOS باشه.

نظر

• تو این تاپیک نحوه نصب دو برنامخه بانکی سامان و آینده بدون ننیاز به جلبریک داده شده و در ورژن 8.0.2هم تست شده
                http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post969372

نظر

• سلام دوستان! یه مشکلی دارم در ios 8.0.2

شماره تماس خودم در setting - phone- my number نشون نمیده و unknown مینویسه. چه باید کرد؟ موبایلم هم آی سیم هست.

نظر

• و من همچنان مطمعا بر تعویض تاچ هستم

نظر

• مشکل در اپل ای دی

با سلام خدمت سروران گرامی

من یک گوشی آیفون 4 اس دارم اما متاسفانه از بدو خرید اپل ای دی یک نفر دیگه روش ست شده بود تا زمانی که آی او اس اون شد 7.1.2 . میخوام این آی دی رو بردارم بجاش مال خودم رو ست کنم . دستگاه طوری شده هر 5 ثانیه صفحه ای میاد میگه پسورد آی دی رو وارد کن

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط S@M@Nd نمایش پست ها
                        با سلام خدمت سروران گرامی

من یک گوشی آیفون 4 اس دارم اما متاسفانه از بدو خرید اپل ای دی یک نفر دیگه روش ست شده بود تا زمانی که آی او اس اون شد 7.1.2 . میخوام این آی دی رو بردارم بجاش مال خودم رو ست کنم . دستگاه طوری شده هر 5 ثانیه صفحه ای میاد میگه پسورد آی دی رو وارد کن

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                        اگه شما بخواید اکانت رو از روی ایکلود هم بردارید بازم پسورد رو میخواد.
                        بهتره دنبال اون شخص بگردین
                        ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 06-10-2014, 09:26 PM

نظر

• در ادامه توضیح دوست خوبم ابتین عزیز مبخوام یه نظری بدم
                          زمانی که یه گوشی دست دوم خردید بهترین کار اینه یکبار گوشی رو ریستور کنید تا خیال خودتونم بابت همه چیز راحت باشه
                          البته قبل ریستور دقت کنید که find my iphone روشن نباشه
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                            منكه هر كاري كردم روي همراه اول اصلا نت ندارم ورژن ٨،٠٢ هستش. واسه شما فعاله؟ مجبور شدن برا خاطر نت رايتل انداختم. اينم كه با اي مسيج و فيس تايم مشكل داره[emoji107]بعد يه چيز ديگه:مگه اينترنت پرعت همراه اول فعال شده؟! من كه غير از دو تا تبليغ تو تلويزيون و معرفي نوترينو تو سايتش چيز ديگه اي ازش نديدم. نه كسيو ديدم كه استفاده كرده باشه و نه تو سايتش بسته اي چيزي براش گذاشته. فقط در حد حرفه. ايرانسل فقط خيلي خوبه. اونم جابا جا فرق داره

همراه اول هم در بعضی از مناطق اینترنتش راه افتاده.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

منكه هر كاري كردم روي همراه اول اصلا نت ندارم ورژن ٨،٠٢ هستش. واسه شما فعاله؟ مجبور شدن برا خاطر نت رايتل انداختم. اينم كه با اي مسيج و فيس تايم مشكل داره[emoji107]بعد يه چيز ديگه:مگه اينترنت پرعت همراه اول فعال شده؟! من كه غير از دو تا تبليغ تو تلويزيون و معرفي نوترينو تو سايتش چيز ديگه اي ازش نديدم. نه كسيو ديدم كه استفاده كرده باشه و نه تو سايتش بسته اي چيزي براش گذاشته. فقط در حد حرفه. ايرانسل فقط خيلي خوبه. اونم جابا جا فرق داره
                              بعد از کلی ریست کردن و تغییر تنظیمات فعال شد. reset network زدم و بعد در حالی که cellular data روشن بود گوشی خاموش و دوباره روشن کردم.
                              imessage و facetime فعال نکردم هنوز. نمیدونم رو همراه اول کار میکنه یا نه.
                              3g همراه اول تو تهران که فعاله. منطقه سهروردی سرعت 1.6mbps بود.

نظر

عجيبه منم الان سيمو عوض كردم e اومد. تا ديروز نميومد. من كه غربم. هيچ جا ٣جي نميده. نه با اين گوشي و نه با گوشياي قبليم
                                الان زدم اون طرح ده تومنيه فعال شه ديگه نميدونم چي شه. اوميدوارم فعال شه. بخدا خسته شدم بسكي اين چن روزه سيم عوض كردم
                                پ.ن: اقا اين همراه اول هم اي مسيج و فيس تايم روش كار نميكنه انگار همين جوري رو حالت wait for activation مونده. يه بارم كلا گوشيو ريستور كردم بازم همينجوريه؟ راهش چيه؟!

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
                                دوست عزیز منم همراه اول دارم غرب تهران هم هستم محدوده مترو صادقیه 3g میده تا آزادی هم میده
                                در مورده فیس تایم هم شما با شمارت اکتیو نکن ظاهرا با شماره های ایران مشکل دره شما با اپل آیدیت میتونی اکتیو کنی وقتی پیغام فرستادن اس ام اس با خطت رو میده شما کنسل کن خودش با میلت اکتیو میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X