اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با آیتونز ریستور کردید؟
    منظورتون از نصب با موفقیت و ارور موقع ریستور چیه؟
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• بله با آیتونز (کامپیوتر) میخوام Restore کنم.
      منظورم رو کمی بد نوشتم. یعنی دانلود شد و تا آخرین مراحل هم میره جلو. آخرین مرحله Waiting for iPhone هست که بعدش این ارور رو میده.

نظر

• نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
        سلام.
        دوستان من امروز خواستم دستگاه رو از 8.0.1 به 8.0.2 آپدیت کنم.

فایل با موفقیت نصب شد اما موقع Restore شدن این خطا میاد و الآن نمیشه با گوشی کار کرد: Unkown Error (6)

فایروال و آنتی ویروس رو هم خاموش کردم اما باز هم مشکل حل نشده.

ممکنه برای حل این مشکل راهنمایی کنید؟

سپاس
        ارور 6 برای دلیل زیر هست:

: از تغییر نرم افزاری اندازه default packet size توسط برنامه دیگر هست.برای حل مشکل TcpWindowSize رو در رجیستری ویندوز دستی تنظیم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          ارور 6 برای دلیل زیر هست:
          ممنون این رو چطور باید تنظیم کنم و چی کار کنم برای این؟

نظر

• درخواست راهنمایی برای حل خطای 6 هنگام Restore کردن گوشی

سلام.
            دوستان من موقع Restore کردن گوشی از iTunes (کامپیوتر) آخرین مرحله خطای 6 Unknown Error رو دریافت کردم.

یکجا خواندم که این مربوط به بخش TcpWindowsSize هست که من نمیدونم دقیقاً برای حل این موضوع چی کار کنم.

در فروم خود اپل هم بحث نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس و فایروال رو دیدم که من همه‌ی آن‌ها رو خاموش کردم اما همچنان مشکل وجود داره.

خواهش می‌کنم اگر کسی میدونه چطور این مشکل رو میشه برطرف کرد، راهنمایی کنه چون الآن گوشی بالا نمیاد و نمیشه ازش استفاده کرد.
            من از آیفون 6 استفاده می‌کنم و می‌خواستم به iOS 8.0.2 به‌روز کنم.

سپاس

نظر

• از منوی Start وارد Control Panel شوید ، سپس بر روی آیکون Phone and Modem Option دوبار کلیک کنید.
              در پنجره باز شده به تب Modems رفته و روی دکمه Properties کلیک کنید.
              حالا در پنجره جدید به تب Advanced بروید و در قسمت Extra Initialization Commands کد زیر را وارد کنید:

AT&FX+MS=V34

تمام پنجره ها را OK کرده و خارج شوید.
              سپس در ادامه کار در همان Control Panel و وارد قسمت Network Connection شوید. بر روی کانکشنی که با آن به اینترنت متصل میشود راست کلیک کنید و Properties را برگزنید.
              در پنجره باز شده و در همان تب General روی دکمه Configure کلیک کنید.
              در پایان در پنجره باز شده بخش Maximum Speed را روی 921600 تنظیم کنید.
              تمام پنجره ها را OK کرده و خارج شوید.
              ---------------------------------
              ضمناً دوست عزیز شما از داخل خود گوشی راحت اپدیت کنید دیگه چه کاریه با آیتیونز میخاین ریستور کنین
              General> software update and click downliad and then install
              ویرایش توسط zhovan : https://i-phone.ir/forums/member/27378-zhovan در ساعت 01-10-2014, 11:14 PM

نظر

گوشی الآن بالا نمیاد که از خود گوشی آپدیت کنم متأسفانه. فقط یک صفحه هست که شکل کابل رو به iTunes کشیده.

من مراحلی که گفتید رو سعی کردم برم اما در مرحله‌ی اول تب Modems هیچ موردی وجود نداره و Properties غیر فعاله. به نظرتون چی کار باید بکنم؟
                ویرایش توسط ma_albert : https://i-phone.ir/forums/member/175172-ma_albert در ساعت 01-10-2014, 11:19 PM

نظر

تشکر فکر میکنید با این کار این مشکل حل بشه؟ یا راه‌های دیگه‌ای هم نیازه؟

راستی من از ویندوز استفاده می‌کنم. این راهنمایی که نوشتید، مربوط به ویندوزه دیگه؟
                  ورژن دستگاهتونو که دیدم ظاهراً ۸.۰.۱ هستین از تو خود گوشی بزنید اپدیت بشه زودتر جواب میگیرید اگر به وایفای دسترسی دارید

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                    ورژن دستگاهتونو که دیدم ظاهراً ۸.۰.۱ هستین از تو خود گوشی بزنید اپدیت بشه زودتر جواب میگیرید اگر به وایفای دسترسی دارید
                    راستش الآن گوشی بالا نمیاد. بالا بیاد هیچ مشکلی نیست. فقط یک تصویر کابل به iTunes هست وقتی که میخوام از خود iTunes هم Restore کنم لوگوی اپل میاد و آخرین مرحله که احتمالاً باید تموم بشه، این خطا نوشته میشه

نظر

• از این تاپیک استفاده کن واسه بیرون اومدن از ریکاوری مد
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread6541.html
                      ضمناً این نکته را هم اضافه کنم :
                      *** در برخی موارد هنگامی که عملیات ریستور به دلایلی مانند قطع برق یا کابل اتصال نیمه کاره بماند، در این حالت چون فایل های سیستمی شما به دلیل نصب فریمور جدید صدمه دیده اند تنها راه ممکن ورود به حالت DFU و ریستور کردن دیوایس است و امکان خروج از ریکاوری مد بدون از دست دادن اطلاعات دستگاه وجود ندارد***
                      ویرایش توسط zhovan : https://i-phone.ir/forums/member/27378-zhovan در ساعت 01-10-2014, 11:31 PM

نظر

• خدا خیر بده شما رو... حتماً امتحان میکنم از این حالت بیاد بیرون... حدود 5 ساعته گوشی ندارم :d

نظر

• شاید بهتر باشه رو یه سیستم دیگه امتحان کنید.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

دوستان حدس می‌زنید جیلبریک iOS 8.0.1 تا کی بیاد؟

راستی کلاً اینجا با آی‌پی ایران کاری نمیشه کرد تا اینجا که من فهمیدم. App Store جای خود، حتی Lookout و برنامه‌هایی مثل این هم لاگین نکردند... راه حل چیه؟
                            منظورتون از اینکه کاری نمیشه کرد چیه؟ در مورد app store آی پی ایران مشکل نداره. مشکل از اینترنته. مثلا با وایمکس ایرانسل اکثرا نمیشه کاری کرد تو استور اما با مبین نت همیشه راحته!

نظر

• من خودم واسه آیفون برنامه نصب میکنم واسه مشتری هام البته تو خونه کار میکنم ، چند وقتیه کار نمیکنم ولی
                              2-3 مورد این مشکل رو داشتن و نمیدونم چیکارشون کنم
                              facetime و imessage با شماره تلفن اکتیو نمیشه و روی waiting for activation میمونه

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                                منظورتون از اینکه کاری نمیشه کرد چیه؟ در مورد app store آی پی ایران مشکل نداره. مشکل از اینترنته. مثلا با وایمکس ایرانسل اکثرا نمیشه کاری کرد تو استور اما با مبین نت همیشه راحته!
                                من اینترنت مخابرات دارم با یک شرکت دیگه هم تست کردم. مشکل اینه که وارد App Store میشه در مرحله آخر که میگه Agree کنید، مینویسه Session timed out. try again

نظر

صبر کنید ..
                                X