اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط p.messi نمایش پست ها
    سلام، من يك بازي رايگان از اپل استو دانلود كردم اما كرش ميكنه! چيكار كنم؟ قديمم يكي دوتا اپ رايگان ديگ كرش ميشد! از تانگبو هم استفاده ميكنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دلیلش میتونه بخاطر استفاده از tangbu باشه
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام !
      بلوتوث 4s من به مک بوک پرو md313 وصل نمی شه!
      لطفا کمک کنید

البته وصل میشه اما سریع قطع میشه!!

ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 03-09-2014, 07:08 PM

نظر

• سلام
        روی صفخه اصلی ایفون و برنامه های نصب شده با یه لمس کوچیک تمام صفخه به انگشت عکس العمل نشان میده و برنامه ها رو باز میکنه و مشکلی نیست
        اما برای یه سری از پیغامها به عنوان مثال وصل شدن به وای فای ، دانلود نشدن از از آیتونز و ... تاچ صفحه با اثر انگشت عمل نمیکنه و باید انگشت رو روی قسمت مورد نظر کمی بکشم
        مشکل از تاچه یا جائی باید حساسیت اثر انگشت رو تغییر بدم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdydry نمایش پست ها
          سلام
          روی صفخه اصلی ایفون و برنامه های نصب شده با یه لمس کوچیک تمام صفخه به انگشت عکس العمل نشان میده و برنامه ها رو باز میکنه و مشکلی نیست
          اما برای یه سری از پیغامها به عنوان مثال وصل شدن به وای فای ، دانلود نشدن از از آیتونز و ... تاچ صفحه با اثر انگشت عمل نمیکنه و باید انگشت رو روی قسمت مورد نظر کمی بکشم
          مشکل از تاچه یا جائی باید حساسیت اثر انگشت رو تغییر بدم؟؟
          دوست من فكر نكنم جايي حساسيت رو بتوني تغيير داد شما اگر ميخواي مطمئن بشي ريستور كن ببين بازم همين مشكل هست

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط Pofa10 نمایش پست ها
            سلام !
            بلوتوث 4s من به مک بوک پرو md313 وصل نمی شه!
            لطفا کمک کنید

البته وصل میشه اما سریع قطع میشه!!

دوست گلم بلوتوث وقتی وصل شه شما نمیتونید چیزی انتقال بدید یا دریافت کنید و فقط برای وصل شدن به اینترنت هست
            البته تو ios 8 و os x yosemite کارایی های دیگه داره
            اما شما که الان ios7 و mavericks دارید فقط برای همین به کار میره
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام
              ببخشید من ی مشکل دارم
              وقتی از ی برنامه مثل Downloads استفاده میکنم مثلا وقتی دارم یچیزی دانلود میکنم و میزارم دانلود شه و اون برنامه رو نمیبندم میرم تو ی برنامه دیگه یا گوشیو قفلش میکنم
              اما وقتی بر میکردم ک ببینم چقد دانلود شده میبینم دانلود وایساده ادامش نرفته
              چرا اینجوریه؟؟؟؟
              مگه نباید دانلود ادامه پیدا کنه تا موقه ای ک برنامه رو نمیبندی؟؟؟
              کمک کنین لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_lan نمایش پست ها
                سلام
                ببخشید من ی مشکل دارم
                وقتی از ی برنامه مثل Downloads استفاده میکنم مثلا وقتی دارم یچیزی دانلود میکنم و میزارم دانلود شه و اون برنامه رو نمیبندم میرم تو ی برنامه دیگه یا گوشیو قفلش میکنم
                اما وقتی بر میکردم ک ببینم چقد دانلود شده میبینم دانلود وایساده ادامش نرفته
                چرا اینجوریه؟؟؟؟
                مگه نباید دانلود ادامه پیدا کنه تا موقه ای ک برنامه رو نمیبندی؟؟؟
                کمک کنین لطفا

سلام دوست من از downloads lite استفاده كن

نظر

• سلام
                  آیفون 4s تازه خریدم. به مک بوک ایر که وصل میشه مدام قطع و وصل میشه.ولی به شارژ یا پی سی که وصل میشه مشکلی ندارهک ممنون میشم راهنمایی ام کنید

- - - - - - - - - -

میخوام اگه مشکلی داره تا زوده پسش بدم

نظر

• به نظر میاد اشکال از پورت usb مک باشه حالا که رو پی سی درست کار میکنه. اگه امکانش هست با یه مک دیگه امتحانش کتید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• باعرض سلام خدمت دوستان عزیز بنده ایفون ۴ اس دارم اما موقعی که کد مانده شارژ رو میزنم مثلا *۱۴۰*۱# زنگ میزنه مانده اعتبار رو نشون نمیده! میشه راهنمایی کنید
                      ممنون

نظر

• ببخشید دوستان آیا تولیدش متوقف شده ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                          ببخشید دوستان آیا تولیدش متوقف شده ؟؟؟
                          سلام دوست من.توليد ٤اس؟بله متوقف شده

نظر

• سلام دوستان واساتيد محترم

من ايفون 4s دارم كه بعضي وقتا كه گوشي روگذاشتم يه گوشه اي يه خطا ميده كه عكسشو گرفتم تا ازاساتيد راهنمايي بخوام ،لطفا راهنماييم كنين ImageUploadedByTapatalk1410716617.921478.jpgImageUploadedByTapatalk1410716617.921478.jpg

نظر

• دوستان این من اخرین باری که ایفون خریدم 4 بود، مثل مرد کار میکنه هنوز، موقع خرید 4 بحث سر لاک و انلاک فقط از روی بار کدش معلوم بود، الان برای 6 چطوره؟تفاوت انلاک و لاکش رو چطور باید فهمید؟ ممنون اگه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط emadf نمایش پست ها
                                دوستان این من اخرین باری که ایفون خریدم 4 بود، مثل مرد کار میکنه هنوز، موقع خرید 4 بحث سر لاک و انلاک فقط از روی بار کدش معلوم بود، الان برای 6 چطوره؟تفاوت انلاک و لاکش رو چطور باید فهمید؟ ممنون اگه راهنمایی کنید
                                روی جعبه ی گوشی رو چک کنید که iccid نداشته باشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X