اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mooncity نمایش پست ها
    سلام ب دوستان
    دوستان من تازه ب 7.1.2 ریستور کردم اما حواسم نبود موقعی که به 7.1.2 رفتم بک آپی رو ک گرفته بودم ریستور نکردم و خودش یه بک آپ جدید گرفت.. الان هیچی ندارم رو گوشیم
    راهنمایی کنید لطفاً چطوری از بک آپ قبلیم استفاده کنم؟.. از کجا باید بیارمش؟
    منوی File > Devices > Restore from Back up رو انتخاب کنید بعد بک آپ مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
    .:amgr:.

نظر

• سلام
      wifi گوشیم Hآیفون 4s در هنگام کارکردن یهو انتش رفت، wifi رو قطع کردم مجددا درست شد اما بلافاصله بعد از مدتی انتش رفت
      گوشی رو خاموش روشن کردم دیگه کلا قسمت wifi غیرفعال شده. یعنی کلید روشن خاموش کردن wifi کمرنگ شده. قسمت بلوتوث هم که یه بند داره میگرده.
      در بخش Setting / General / About جلوی Wifi Address زده N/A منتها در برنامه iTools جلوی wifi address زده ( یعنی خالی یا n/a نیست. )
      خیلی تو نت و سایتها گشتم همه گفتن باید بزاری توی فریزر و گرما بدی بهش. راستش فعلا این قسمت فریز رو بیخیال شدم.
      توی یکی از سایتها یه فیلمی دیدم که گوشی رو حرارت دادن یعنی گوشی گرم شده و هشدار بده.
      شرح روش :
      گوشی رو به شارژ زدن، gprs و 3g رو روشن کرد بعد قفل صفحه رو روی never گذاشت بعدش دوربین رو زد که گوشی حداکثر گرم بشه تا اینکه هشدار داد که گوشی گرم شده و باید خاموش بشه تا سردبشه. ( علامت دماسنج روی صفحه ظاهر شد )

حالا میخواستم بپرسم مدت زمانی که وقت میخواد برای این حالت چقدر هست ؟ اصلا شدنیه یا خیر !!؟؟ یعنی واقعا وقتی گرم بشه گوشی هشدا میده که باید خاموشش کنی تا سردبشه ؟
      واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید یدجوری رفته رو اعصابم

با تشکر
      ویرایش توسط shnoit : https://i-phone.ir/forums/member/112939-shnoit در ساعت 30-07-2014, 08:16 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shnoit نمایش پست ها
        سلام
        wifi گوشیم Hآیفون 4s در هنگام کارکردن یهو انتش رفت، wifi رو قطع کردم مجددا درست شد اما بلافاصله بعد از مدتی انتش رفت
        گوشی رو خاموش روشن کردم دیگه کلا قسمت wifi غیرفعال شده. یعنی کلید روشن خاموش کردن wifi کمرنگ شده. قسمت بلوتوث هم که یه بند داره میگرده.
        در بخش Setting / General / About جلوی Wifi Address زده N/A منتها در برنامه iTools جلوی wifi address زده ( یعنی خالی یا n/a نیست. )
        خیلی تو نت و سایتها گشتم همه گفتن باید بزاری توی فریزر و گرما بدی بهش. راستش فعلا این قسمت فریز رو بیخیال شدم.
        توی یکی از سایتها یه فیلمی دیدم که گوشی رو حرارت دادن یعنی گوشی گرم شده و هشدار بده.
        شرح روش :
        گوشی رو به شارژ زدن، gprs و 3g رو روشن کرد بعد قفل صفحه رو روی never گذاشت بعدش دوربین رو زد که گوشی حداکثر گرم بشه تا اینکه هشدار داد که گوشی گرم شده و باید خاموش بشه تا سردبشه. ( علامت دماسنج روی صفحه ظاهر شد )

حالا میخواستم بپرسم مدت زمانی که وقت میخواد برای این حالت چقدر هست ؟ اصلا شدنیه یا خیر !!؟؟ یعنی واقعا وقتی گرم بشه گوشی هشدا میده که باید خاموشش کنی تا سردبشه ؟
        واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید یدجوری رفته رو اعصابم

با تشکر
        دوست عزيز حرارت دادن ممكنه به ديگر قطعات سخت افزاري هم صدمه بزنه،
        بهترين راه تعويض اين قطعه هست،دفتر انجمن چند وقت پيش فراخوان هم داشت.....

نظر

• سلام
          من یکبار شماره گوشی خودم رو بکاپ گرفتم وبار دوم گوشی برادرم رو وقتی ریستور کردم همه شماره هارو باهم قاطی کرد وروی گوشی برادرم ریخت الان راهی هست که من شماره هارو جدا کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Raoufbayrami نمایش پست ها
            سلام
            من یکبار شماره گوشی خودم رو بکاپ گرفتم وبار دوم گوشی برادرم رو وقتی ریستور کردم همه شماره هارو باهم قاطی کرد وروی گوشی برادرم ریخت الان راهی هست که من شماره هارو جدا کنم؟
            باید پاک کنید دیگه
            شما وقتی ریستور کردید نباید بک اپ خودتون رو روی گوشی برادرتون ریستور میکردین!
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• ایفون 4اس 7.1.6 جیل...

اینترنت همراه اول را فعال کردم و حرف e ظاهر شده اما هیچ سایتی را نمیتونم باز کنم --ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                ایفون 4اس 7.1.6 جیل...

اینترنت همراه اول را فعال کردم و حرف e ظاهر شده اما هیچ سایتی را نمیتونم باز کنم --ممنون میشم راهنمایی کنید
                دوست من شارژ داري؟اگر داشتي و بازم باز نكرد ريست نتورك كن ببين درست ميشه يا ن

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• سلام چه جوری میشه با ایفون یک اهنگ یا فیلم رو روی گوشی دانلود کرد؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mirreza@ نمایش پست ها
                    سلام چه جوری میشه با ایفون یک اهنگ یا فیلم رو روی گوشی دانلود کرد؟؟
                    یک برنامه ی دانلودر از اپ استور نصب بفرمایید و دانلود کنید البته بدون آیتونز نمی توانید فیلم و موسیقی را به اپلیکیشن های Music و Video انتقال دهید.

نظر

• دوستان یه سوال: بعضی وقتا یه بازی مثل hokm یا برنامه ای رو باز میکنم کل اطلاعات گیم سنترم میپره زیرش مینویسه sandbox. تا زمانی که تو یه برنامه دیگه پسوورد اپل آیدی رو بزنم اینجوری میمونه.بنظرتون چیکار کنم درست شه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mirreza@ نمایش پست ها
                        سلام چه جوری میشه با ایفون یک اهنگ یا فیلم رو روی گوشی دانلود کرد؟؟
                        از برنامه هایی مثل EDownloader میتونی استفاده کنی. هم مرورگر هم خودش دانلود میکنه خودشم پلیر داره

نظر

• گوشیم قاطی کرده بود و الان 2 روزه خاموش شده و روشن نمیشه
                          یه روشی میشه بگید که من گوشیم رو روشن بکنم و بعد ریستور بکنم ، شاید که درست بشه ؟
                          لطفا راهنمایی بکیند

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
                            گوشیم قاطی کرده بود و الان 2 روزه خاموش شده و روشن نمیشه
                            یه روشی میشه بگید که من گوشیم رو روشن بکنم و بعد ریستور بکنم ، شاید که درست بشه ؟
                            لطفا راهنمایی بکیند
                            دوست من چطور شد ك خاموش شد؟و گوشي شما جيلبريك هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                              دوست من چطور شد ك خاموش شد؟و گوشي شما جيلبريك هست؟

بعضی مواقع قبلا هم اینجوری شده بود اما بعده 2 ساعت روشن میشد

تقریبا بی دلیله
                              جیلبرک هست
                              البته گوشی رو خاموش به کامپیوتر وصل میکنم ، گوشیم رو میشناسه برای همین گفتم حتما راهی برای روشن کردنش هست
                              ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 11-08-2014, 10:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
                                بعضی مواقع قبلا هم اینجوری شده بود اما بعده 2 ساعت روشن میشد

تقریبا بی دلیله
                                جیلبرک هست
                                البته گوشی رو خاموش به کامپیوتر وصل میکنم ، گوشیم رو میشناسه برای همین گفتم حتما راهی برای روشن کردنش هست
                                خوب ببرید به dfu و ریستور کنید!
                                اگه بالا اومد که هیچ اگه نه به دفتر انجمن مراجعه کنید
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X