اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    گوشیم 8.1 هست و پسورد فارسی داره
    دیشب یکی از بچه های مهمون !! میره تو ستینگ و کیبورد عربی رو ور میداره
    حالا روی لاک اسکرین از من پسورد میخواد در صورتی که کیبورد عربی نداره !!
    چیکار کنم ؟
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط younes20 نمایش پست ها
      من گوشیم وقتی ریستور کردم میگه رمز اپل ایدی رو بده که من ندارمش چکارکنم
      ممنون میشم کمکم کنید
      دوست من شما find my iphoneرو خاموش نكردي براي همين ازت ايدي ميخواد بايد بهش بدي هيچ راهي نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amirsima نمایش پست ها
        سلام
        دوستام من مساله آنتن ندادن رو با تعویض سیم کارت اوکی کردم!
        سیم ایرانسل بود.همراه اول گذاشتم اوکی شد!
        اما و اما!!
        حالا گوشیم رفت مرحله بعدی و میگه که قفل اپل آیدی داره!
        یعنی نوشته این گوشی گم شده و فلان و اینا!
        بندی تبصره ای چیزی هست بشه اینو ردش کرد؟!
        دوست من هيچ راهي نداره بايد رمز رو بزني

نظر

• سلام گوشی آیون 4s 16 گیگ disable شده و رمز icloud می خواد ‍رمز icloud رو هم به هیچ عنوان یادم نمیاد و قابل بازیابی هم نیست. سعی کردم با restore مشکل رو حل کنم ولی باز هم برای باز شدن نیاز به icloud داره لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• متاسفانه فعلا راه قطعی نداره.
            تو نت دیدم با هزینه حدود ۶۰۰ تومن باز میکنن. سرچ کنید پیدا میشه. نمیدونم چقدر صحت داره!!
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              سلام
              این روش رو در یکی از فروم های خارجی خوندم.
              اگر iOS 8.0 هستید به مسیر زیر بروید و تمام اطلاعات را حذف کنید.
              و یکبار گوشی را قطع کنید و دوباره به سیستم وصل کنید.
              ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر.

Settings > Safari > Advanced > Website Data > Remove All Website Data

سلام
              این کار رو انجام دادم هیچ تاثیری نداشت .
              ورژن 8.1.3 رو استفاده می کنم .
              یه مشکل دیگه ای هم که دارم جایی که عکس ها هست پوشه پوشه هست و پاک هم نمی شن .

نظر

• یک مشکلی که دارم اینه که از وقتی که واتساپم رو آپدیت کردم به ورژن جدید کند شده . از ورژن های قدیمی تر که استفاده می کردم خوب بود ولی اون ورژن ها غیر فعال شدن .الان از ورژن 2.11.16 استفاده می کنم . کند و اعصاب خورد کن شده . ورژن 2.11.12 خوب بود . این مشکل به گوشی مربوطه یا به نرم افزار .

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
                  یک مشکلی که دارم اینه که از وقتی که واتساپم رو آپدیت کردم به ورژن جدید کند شده . از ورژن های قدیمی تر که استفاده می کردم خوب بود ولی اون ورژن ها غیر فعال شدن .الان از ورژن 2.11.16 استفاده می کنم . کند و اعصاب خورد کن شده . ورژن 2.11.12 خوب بود . این مشکل به گوشی مربوطه یا به نرم افزار .
                  سلام دوست من فكر نميكنم مربوط ب گوشي باشه

نظر

• دوستان عزیز سلام
                    عرضم به خدمتتون دوست بنده یه آیفون 4s از یه بنده خدا خریده، چون اولین بارش هست که داره با آی او اس کار میکنه (خودمم اولین بار هست) چندتا مشکل داشت با این گوشیش که من اینجا می پرسم، ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا مشکلاتشو رفع کنم
                    اول اینکه من براش اپل آی دی ساختم، توی تنظیمات بخش اپ استور ایمیل نفر قبل رو ساین اوت کردم و آی دی دوستم رو وارد کردم، اما همچنان توی اپ استور موقع دانلود یا آپدیت برنامه ها، پسورد ایمیل صاحب قبلی رو می خواست، نمی دونم جای دیگه ای هم باید از اون آی دی خارج می شدم یا نه، مثلا آی کلود...
                    این شد که امروز گوشیش رو کلا واسش ریست کردم بدون اینکه بدونم بعد از ریست باید آی دی و پسورد صاحب قبلی رو بدم به دستگاه
                    حالا یه جوری آی دی نفر قبل رو گیر میارم، ولی میخواستم بدونم بعد از اینکه آی دی صاحب قبلی رو وارد کردم، چجوری کلا این گوشی رو از ارتباط با اون آی دی در بیارم و آی دی دوستم رو جایگزینش کنم، جوری که اگه بازم نیاز به ریست شد آی دی دوستم رو بخواد، نه صاحب قبل از اون رو، و توی اپ استور و آی کلود و اینا هم آی دی دوستم استفاده بشه
                    پیشاپیش تشکر می کنم دوستان.

نظر

• با سلام من با مشکل سینک روبرو شدم. خطای که روی صفحه میاد اینه که کامپیوتر من دیگه Authorize نیست برای سینک کردن. و بعد هم راهنمایی میکنه برای Authorize. در صورتیکه وقتی اکانت را چک میکنم میبینم که کامپیوترم آتورایز هست. حتی بر اساس دستورالعمل مجددا آتورایز میکنم ولی بعد هم همان خطا را میده. در نتیجه نمیتونم آپ ها را رو سینک کنم. لطفا راهنمایی فرمائید.

نظر

• نوشته اصلی توسط lpeiatb نمایش پست ها
                        دوستان عزیز سلام
                        عرضم به خدمتتون دوست بنده یه آیفون 4s از یه بنده خدا خریده، چون اولین بارش هست که داره با آی او اس کار میکنه (خودمم اولین بار هست) چندتا مشکل داشت با این گوشیش که من اینجا می پرسم، ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا مشکلاتشو رفع کنم
                        اول اینکه من براش اپل آی دی ساختم، توی تنظیمات بخش اپ استور ایمیل نفر قبل رو ساین اوت کردم و آی دی دوستم رو وارد کردم، اما همچنان توی اپ استور موقع دانلود یا آپدیت برنامه ها، پسورد ایمیل صاحب قبلی رو می خواست، نمی دونم جای دیگه ای هم باید از اون آی دی خارج می شدم یا نه، مثلا آی کلود...
                        این شد که امروز گوشیش رو کلا واسش ریست کردم بدون اینکه بدونم بعد از ریست باید آی دی و پسورد صاحب قبلی رو بدم به دستگاه
                        حالا یه جوری آی دی نفر قبل رو گیر میارم، ولی میخواستم بدونم بعد از اینکه آی دی صاحب قبلی رو وارد کردم، چجوری کلا این گوشی رو از ارتباط با اون آی دی در بیارم و آی دی دوستم رو جایگزینش کنم، جوری که اگه بازم نیاز به ریست شد آی دی دوستم رو بخواد، نه صاحب قبل از اون رو، و توی اپ استور و آی کلود و اینا هم آی دی دوستم استفاده بشه
                        پیشاپیش تشکر می کنم دوستان.
                        ميري تو setting -> itunes and appstore اونجا اپل اي دي رو حذف ميكني. از قسمت icloud هم حذفش ميكني. حالا اپل ايدي جديد رو وارد ميكني

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Rasul.r نمایش پست ها
                          ميري تو setting -> itunes and appstore اونجا اپل اي دي رو حذف ميكني. از قسمت icloud هم حذفش ميكني. حالا اپل ايدي جديد رو وارد ميكني

ممنون از راهنماییت دوست من، فقط یه چیزی، با این کار اگه دفه بعد گوشی ریست بشه مثل الان آی دی صاحب قبلی رو می خواد یا آی دی دوستم رو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط lpeiatb نمایش پست ها
                            ممنون از راهنماییت دوست من، فقط یه چیزی، با این کار اگه دفه بعد گوشی ریست بشه مثل الان آی دی صاحب قبلی رو می خواد یا آی دی دوستم رو؟
                            هر ايدي جديدي كه بديد همون رو ميگيره

نظر

• سلام

ایفون4اس دارم به تازگی ایفون 6 هم خریدم میخواستم بکابی که از4اس گرفتم برگردونم به ایفون6

هر کاری میکنم نمیشه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidpo نمایش پست ها
                                سلام

ایفون4اس دارم به تازگی ایفون 6 هم خریدم میخواستم بکابی که از4اس گرفتم برگردونم به ایفون6

بکاپ گوشی های قدیمی روی گوشی های جدید قابل ریستور نیست. باید از آیکلود استفاده کنید و مخاطبین، نوت ها و ... رو از این طریق بازگردانی کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hamidpo نمایش پست ها
                                سلام

بکاپ گوشی های قدیمی روی گوشی های جدید قابل ریستور نیست. باید از آیکلود استفاده کنید و مخاطبین، نوت ها و ... رو از این طریق بازگردانی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X