اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    سلام
    شما برنامه AppStore را اجرا کنید و در قسمت پایین سمت راست گزینه Update را بزنید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk
    update رو زدم،باز همچنان همونطوریه

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezabr نمایش پست ها
      وقتی وارد تب آپدیت میشید تو اپ استور گوشی، باید صبر کنید تا ورژن اپ ها با ورژن داخل اپ استور چک بشه. در صورتی که آخرین ورژن باشه مطمئنا اون عدد 1 پاک خواهد شد.

در غیر این صورت آخرین ورژن رو استفاده نمی کنید

نظر

• سلام اونایی که ۸.۱.۱ ریختن رو گوشیشون نظر بد چطور شده!!!
        ۷.۱.۲ یا ۸.۱.۱؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezabr نمایش پست ها
          دوست عزیز بلافاصله که اون عدد 1 حذف نمیشه...!
          چون گوشی ندارم نمیتونم براتون تصویری توضیح بدم ، ولی رو آیپدم کاملاً نام برنامه و حجم اونها رو نشون میده و اینکه مقابل هر برنامه اییکه Update جدید آمده باشه گزینه Update نمایش داده میشه و شما باید اون رو بزنید و منتظر بمانید تا پروسه دانلود تموم بشه ، در نهایت نوشته Update به Open تغییر پیدا میکنه

نظر

• من 4 اس یکی از دوستان رو به 8.0.2 اپدیت کردم و الان میخوام وای فایش رو فعال کنم نمیشه ؟ چرا ؟

نظر

• سلام دوستان خدا قوووت چرا شماره منو نميشناسه؟

تو صفحه نرده زندگي مهره نباش تا هر جور خواستن حركتت بدن تاس باش تا هر جور تو خواستي حركت كننpisc

نظر

• با سلام، آیفون 4S یکی از دوستان رو میخوام از ورژن 7.1.2 به 8.1.1 ریستور کنم. فایل فرمور رو دانلود کردم و همینطور آخرین ورژن آیتونز... چیز پی ان هم وصله! ارور 3014 میده موقع ریستور کردن! یکم سرچ کردم یه چیزایی راجبه سایدیا و shsh گفته بودن دوستان، اما کلا این گوشی جیلبریک نشده که سایدیا داشته باشه.
                کسی راه حلی داره؟ به این مشکل بر نحوردین تاحالا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                  با سلام، آیفون 4S یکی از دوستان رو میخوام از ورژن 7.1.2 به 8.1.1 ریستور کنم. فایل فرمور رو دانلود کردم و همینطور آخرین ورژن آیتونز... چیز پی ان هم وصله! ارور 3014 میده موقع ریستور کردن! یکم سرچ کردم یه چیزایی راجبه سایدیا و shsh گفته بودن دوستان، اما کلا این گوشی جیلبریک نشده که سایدیا داشته باشه.
                  کسی راه حلی داره؟ به این مشکل بر نحوردین تاحالا؟
                  دوست من كابل رو چك كن.اگر نبود فايل host رو بايد دستكاري كني

تو صفحه نرده زندگي مهره نباش تا هر جور خواستن حركتت بدن تاس باش تا هر جور تو خواستي حركت كننpisc

نظر

• الان كه ديگه ارور رفع شد

Ba tapatalk oomadam

نظر

• سلام
                      من يه مشكلي كه متوجه ش شدم اينه كه تو گوشيم ايتونز و پادكست رو ندارم . نمي دونم پاكشون كردم يا چيز ديگه . اگه بخوام برگردن بايد چبكار كنم . جيلبريك هم نكردم .
                      باتشكر

من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم
                      چشم بیمار تو را دیدم و بیمار شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
                        سلام
                        من يه مشكلي كه متوجه ش شدم اينه كه تو گوشيم ايتونز و پادكست رو ندارم . نمي دونم پاكشون كردم يا چيز ديگه . اگه بخوام برگردن بايد چبكار كنم . جيلبريك هم نكردم .
                        باتشكر

سلام
                        برنامه آیتونز رو فکر نمیکنم بتونید پاکش کنید ، شاید احتمالا مخفی کرده باشید.
                        یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید ، اگر برطرف نشد به احتمال خیلی زیاد باید ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          سلام
                          برنامه آیتونز رو فکر نمیکنم بتونید پاکش کنید ، شاید احتمالا مخفی کرده باشید.
                          یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید ، اگر برطرف نشد به احتمال خیلی زیاد باید ریستور کنید

فكر نكنم مخفيش كرده باشيم . اگه مخفي شده باشه چطور برمي گرده ؟
                          تا جايي كه يادمه كار خاصي نكردم با گوشي كه اينطور بشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                            سلام دوستان خدا قوووت چرا شماره منو نميشناسه؟

دوستان كسي نميدونه چطوري درست كنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                              دوستان كسي نميدونه چطوري درست كنم؟؟

باید با ریست درست بشه.
                              اون قسمتی که شماره و ایمیل رو نمایش میده و تیک میزنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
                                فكر نكنم مخفيش كرده باشيم . اگه مخفي شده باشه چطور برمي گرده ؟
                                تا جايي كه يادمه كار خاصي نكردم با گوشي كه اينطور بشه .

اگر مخفی شده باشه با یک بار ریست کردن درست میشه.
                                از این طریق هم میتونید دوباره آیکون آیتونز رو برگردونید.

Settings\General\Reset\Reset Home Screen Layout

و برای اینکه دوباره بطور اتفاقی آیکون برنامه حذف نشه به این مسیر برید:

Settings\General\Restrictions
                                و این گزینه رو Off کنید

موفق باشید
                                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 03-12-2014, 05:11 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X