اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام میخاستم بدونم آیفون 5 که چندماه پیش یه سری عکساش بیرون بردم پاک کردن میشه عکسارو الان برگردوند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط نواور نمایش پست ها
      سلام میخاستم بدونم آیفون 5 که چندماه پیش یه سری عکساش بیرون بردم پاک کردن میشه عکسارو الان برگردوند؟
      سلام. اگر در قسمت Recently Delet در برنامه Photos نباشه متاسفانه هیچ راهی برگشتی نیست البته اگر اپل ایدی داشته باشی و قسمت photo stream رو فعال کرده باشی امکان داره تعدادی از عکسها قابل برگشت باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام.
        وقتي اهنكي تو تلكرام دانلود ميكنم و اون دكمه شير رو ميزنم بعضي از برنامه ها براي انتقال موزيك نمياد،مشكل كجاست؟

نظر

• سلام
          من رمز برنامه swarm گم كردم الان نه به ايميلم رمز مياد نه به شمارم با (وي پي ان) امتحان ميكنم جواب نميده ، ميشه رهنماييم كنين
          ممنون 🙂

نظر

• سلام دوستان
            اپل آيدى يكى از دوستان با مشكل مواجه شده
            من تقريباً تمام راه هايى كه بلد بودم و سرچ هم كردم و از روى آموزش هاى خارجى كارهايى رو انجام دادم اما درست نشد كه نشد ، پيغام your apple id has been disabled بود كه خوب هرچه كرديم درست نشد كه نشد.
            الان ميخواستم از اساتيد سوال كنم كه اگر اپل آيديش رو تغيير بدم چه اطلاعاتى براش ميمونه و چه اطلاعاتى رو از دست ميده؟ عكس و فيلم و چت هاى برنامه ها و ...
            ممنون ميشم راهنمايى بفرماييد

نظر

• سلام دوستان خواهشا ي نفر به من كمك كنه
              وقتي گوشي قفل هست ميتونيم با كشيدن صفحه به سمت راست از دوربين استفاده كنيم اما عكس هايي كه توي البوم هست ديده نميشد اما الان به همه ي عكس ها دسترسي داره نميدونم بايد چيكار كنم لطفا ي نفر منو راهنمايي كنه
              يعني وقتي گوشيم قفل هست با رفتن روي دوربين هر كسي ميتونه همه ي عكس هاي البوم من رو ببينه

نظر

• این مشکل یه باگ تو نسخه های قبلی ios بود، گوشیتون رو آپدیت کنید. اگر گوشیتون 10.3.2 هست یه بار ریست تنضیمات کنید و اگه درست نشد با ریستور مطمئنن درست میشه

نظر

• سلام من يك ايفون 4gsm دارم
                  ميخوام بدونم چطور مكالمات رو ميشه ضبط كرد كارم خيلي گيره
                  ممنون ميشم اگه راهنمايي دقيق كنيد
                  در صورتي كه نياز به جيلبرك باشه جلبريك ميكنم
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط azezkmsf نمایش پست ها
                    سلام من يك ايفون 4gsm دارم
                    ميخوام بدونم چطور مكالمات رو ميشه ضبط كرد كارم خيلي گيره
                    ممنون ميشم اگه راهنمايي دقيق كنيد
                    در صورتي كه نياز به جيلبرك باشه جلبريك ميكنم
                    ممنون
                    سلام
                    بدون جیلبرک امکان ضبط مکالمه رو نمیتونید داشته باشید. توییکی هم برای این کار قبلا بود که اسمش رو حضور ذهن ندارم، چون خیلی وقته از آخرین جیلبرکی که انجام دادم گذشته...

نظر

• خوب من گوشيم جلبريك چكار كنم

نظر

• سلام من نميدونم كجاي برنامه سيديا رو دستكاري كردم انتن گوشيم اينجوري مثل خفاش شده و دوربينم ديگه تصوير نداره

نظر

• جیلبریک ۱۰.۲.۱ که هفت روزه نباشه و با خاموش روشن کردن هم نخواد دوباره نصب بشه داریم؟
                          چرا جیلبریک ها هفت روزس؟

نظر

• سلام دوستان روز بخير
                            يه سوال:چرا وقتي با نت گوشي به ف-شكن وصل ميشم ديگه كلاً اينترنت از كار ميفته و فقط ف-شكن روشنه...ايفون هاي ديگه رو هم ديدم كه با همون ف-شكن و همون سيمكارت تونستن راحت از اينترنت استفاده كنن

نظر

• با سلام
                              میخواستم بپرسم آیا صحت داره که اپل استورها خودشون آیفون قدیم رو میخرن و نو بهمون میدن؟ آیا میدونید چند درصد قیمتش نوش برمیدارن و آیا اصولا به صرفه هست بدیم به خودشون؟ من گوشی قبلیم رو سه سال قبل از دبی خریدم و هفته دیگه مجدد میرم دبی. میخاستم ببینم چه کاری صحیحه؟

نظر

• سلام
                                من به ايفون سون پلاس دارم
                                صفحه گوشيم شكست و گلسشو عوض كردم من فك ميكردم هنوز ضد آبه اما ابنطور نبود اب به ايفون خورد كه طَي اون گوشي تا دوروز هنگ بود بعدش كه گوشي بالا اومد جي ي اس و دكمه هوم و اسپيكر از كار أفراد و براي دكمه هوم خودش پيام نياز به سرويس و هوم مجازي رو قرار داد من بعد اين ماجرا گوشي رو ريسا ستينگ كردم همه جي درست شد اما بعدش يك روز بعد به همان حالت برگشت.
                                بهنظرتون چيكاركنم

نظر

صبر کنید ..
                                X