اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام من گوشیم ۶اس پلاسه بعد کنار. دوربین روی بدنه دوتا خش یا لک افتاده نمیدونم چرا چون. اصلا زمین نیافتاده نمیشه هیچ جور از بین برد هر چی با ناخن روش میکشم نمیره لطفا راهنمایی کنین ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mreza7899 نمایش پست ها
      با سلام من گوشیم ۶اس پلاسه بعد کنار. دوربین روی بدنه دوتا خش یا لک افتاده نمیدونم چرا چون. اصلا زمین نیافتاده نمیشه هیچ جور از بین برد هر چی با ناخن روش میکشم نمیره لطفا راهنمایی کنین ؟
      شيشه روي لنز رو عوض ميكنند.

Sent from Vallhalla

نظر

• سلام

یه سری آهنگهام رو از کامپیوتر ریختم رو گوشی که میره تو اپل موزیک
        یه سری هم با گوشی دانلود کردم که میشه با هر پلیری بازش کرد

راهی هست که بشه هر دودسته رو از یه نرم افزار پلی کرد

یعنی دانلود شده هارو ببرم تو اپل موزیک
        یا اونایی که تو اپل موزیک هستن رو ببرم توی یه پلیر دیگه؟

نظر

• سلام
          یه سوال داشتم اونم اینکه من تو گوشیم نرمافزارهایی هست که پولیه و من تو مدت محدودی که رایگان بوده نصب کردم الان اگه بخوام گوشیمو فرمت کنم ریستور کنم همه رو پاک کنم دوباره بخوام نصب کنم برام رایگانه یا پولی میشه دوباره؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط کامران. نمایش پست ها
            سلام
            یه سوال داشتم اونم اینکه من تو گوشیم نرمافزارهایی هست که پولیه و من تو مدت محدودی که رایگان بوده نصب کردم الان اگه بخوام گوشیمو فرمت کنم ریستور کنم همه رو پاک کنم دوباره بخوام نصب کنم برام رایگانه یا پولی میشه دوباره؟؟؟؟؟؟؟
            هر چیزی که هر زمانی دانلود کنی (رایگان باشه یا خریده باشی) تا آخر عمر توی اکانت شما باقی میمونه و میتونی روی هر تعداد دیوایسی که داری بدون محدودیت نصب کنی. مگر اینکه بنا به هر دلیلی از اپ استور حذف بشه و دیگه قادر به دانلود کردن نباشی.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام من ايفون ٧ دارم باتريش تموم شد علامت چرخون اومد زدم برق بيشتر از نيم ساعتم موند ولي علامت نرفت پاور هوم گرفتم شكل ايفون اومد الان همونطوري گير كرده چيكار كنم؟

نظر

• سلام دوستان کسی اپل ایدیم رو داشته باشه پیغامهای تلگرامم رو میتونه بخونه؟؟

نظر

• یه نفر اپل ایدیم رو رو گوشیش زده همه کانتکتش و چنتا اس ام اس هاش امده رو گوشیم هر کاریم میکنم پسسوردمو نمیتونم عوض کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط salar8184 نمایش پست ها
                    سلام دوستان کسی اپل ایدیم رو داشته باشه پیغامهای تلگرامم رو میتونه بخونه؟؟

سلام
                    خير امكانش نيست ، شماره همراه شما و ايشون فرق ميكنه !

نظر

• نوشته اصلی توسط persinboy نمایش پست ها
                      سلام
                      خير امكانش نيست ، شماره همراه شما و ايشون فرق ميكنه !
                      ممنون

نظر

• سلام
                        شارژر من made in india خورده
                        چطوري ميشه فهميد اصليه؟
                        بايد چين باشه؟
                        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan7390 نمایش پست ها
                          سلام
                          شارژر من made in india خورده
                          چطوري ميشه فهميد اصليه؟
                          بايد چين باشه؟
                          ممنون
                          سیم یا کلگی؟ همون که داخل جعبه گوشی هست یا بیرون تهیه کردین؟

نظر

• دوستان يك سوال داشتم از كجا ميتونم بفهمم دستگاهم سفارش كجاست براي كدوم اوپراتور بوده و تمام اطلاعات اين چنيني رو ...

ممنون

البته پارت نامبر و ميدونم براي كجاس اما اطلاعات دقيق تري ميخوام خريدار آيپدم يه ذره وسواس داره

نظر

• باسلام خدمت عزيزان
                              مدتي هست كه در قسمت كانتكت گوشيم ( ايفون ٧ ) نميتونم شماره هارو سرچ كنم بايد گوشي رو خاموش روشن كنم بعد يه چند ساعتي درسته دوباره نميشه ..... قبلا هم ايفون ٥ داشتم بعد او اس ١٠ اينجوري شد الانم كه ٧ دارم باز همونو ممنون ميشم راهنمايي كنيد .....

نظر

• درود...من حدود دو هفته هست که یک ایفون 6s خریدم! مشکلم این هستش که وقتی صفحه ی گوشی خاموش میشه یا به قول معروف در حالت گوشی لاک اسکرین میره بعد از دو سه دقیقه وای فای گوشیم خاموش میشه و هیچ کدوم از پیامهای واتس اپ و دیگر مسنجرا واسم نمیاد مگه اینه گوشی رو از لاک اسکرین خارج کنم!حتی ریستورم کردم ولی فایده ای نداشت و باز همون مشکل رو دارم و این واقعا عذاب اوره! اینم بگم که برادرم ایفون 5s و پدرم ایفون 6 دارن و هیچ کدومشون این مشکلو ندارن!لطفا اگه راهی واسه درست کردنش هست راهنماییم کنید.سپاس فراوان

نظر

صبر کنید ..
                                X