اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنونتم دوست عزيز اتفاقا اين همون داستان بي انن رو خاموش كردم و ديگه اونجوري اصن داغ نكرد، ي بار هم پاك كردم ري استارت كردم و دوياره نصب كردم كلن تو نصب اين برنامه مشكل داره ميزنم ك نصب كنه وقتيي درحتله نصبه ميره تو قسمت آپديت اپ استور تصن تا حالا با ي همچين چيزي رو ب رو نشده بودم حالا ديگه ازش زياد استفاده نميكنم، اما ٢ تا سوال ازت دارم رفيق يكي اينكه dfu mode چي هست و چجوري ببرمش تو اين حالت يكي ديگه هم اينكه با اين توضيحاتي ك دادم الان مشكل نرم افزاري داره ديگه يعني نرم افزاري ك نصب كردم مشكل داره درسته ؟؟ براي حلش بايد چي كار كنم اخه لامصب نرم افزارش خيلي خيلي خوبه ديگه اصن افت سرعت و قطعي نداره ممنونت ميشم بازم كمك كني .
    خيلي هم ممنونم ازت بابت راهنماييت 💜💜💜

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenajm نمایش پست ها
      ممنونتم دوست عزيز اتفاقا اين همون داستان بي انن رو خاموش كردم و ديگه اونجوري اصن داغ نكرد، ي بار هم پاك كردم ري استارت كردم و دوياره نصب كردم كلن تو نصب اين برنامه مشكل داره ميزنم ك نصب كنه وقتيي درحتله نصبه ميره تو قسمت آپديت اپ استور تصن تا حالا با ي همچين چيزي رو ب رو نشده بودم حالا ديگه ازش زياد استفاده نميكنم، اما ٢ تا سوال ازت دارم رفيق يكي اينكه dfu mode چي هست و چجوري ببرمش تو اين حالت يكي ديگه هم اينكه با اين توضيحاتي ك دادم الان مشكل نرم افزاري داره ديگه يعني نرم افزاري ك نصب كردم مشكل داره درسته ؟؟ براي حلش بايد چي كار كنم اخه لامصب نرم افزارش خيلي خيلي خوبه ديگه اصن افت سرعت و قطعي نداره ممنونت ميشم بازم كمك كني .
      خيلي هم ممنونم ازت بابت راهنماييت [emoji171][emoji171][emoji171]
      با توضيحات شما خب معلومه كه اشكال از برنامه اي هست كه نصب كرديد. و چون با پاك كردنش مشكل برطرف شده، مشكل از سيستم عامل گوشي نيست و نيازي به DFU و نصب مجدد سيستم عامل نيست.
      بردن به DFU Mode يعني دستگاه وارد حالت Recovery مي شه و در اين حالت هيچ سيستم عاملي فعال نيست و سما مي تونيد به صورت كامل سيستم عامل رو پاك كرده و آخرين نسخه ي اونو جايگزين كنيد. در حالت تمام مشكلات نرم افزاري گوشي كاملا برطرف مي شه.
      براي بيد بي ان هم مي تونيد از نرم افزار هاي مشابه مثل Cisco Any Connect استفاده كنيد.
      موفق باشيد.

نظر

• سلام من آیفون اس ای خریدم که رو کارتنش شماره ای هست به اسم ICCID موقع خرید هم سوزن سیمکارت نداشت یه سیمکارت verizon داخلش بود
        موقع خرید و انداختن سیمکارت خودم گارانتی شروع شد
        الان نزدیک یه ماه هست خریدم یکی از د وستان گفتن نباید ICCID داشته باشه
        حالا سوال من اینه آیا فروشنده کلاهی رو سر ما گذاشته یا نه این گوشی هیچ مشکلی نداره?????

و اینکه سالهای آینده هم مشکلی واسش پیش نمیاد آیا????

مثل همیشه سپاسگذارم از جواب و راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط کامران. نمایش پست ها
          سلام من آیفون اس ای خریدم که رو کارتنش شماره ای هست به اسم iccid موقع خرید هم سوزن سیمکارت نداشت یه سیمکارت verizon داخلش بود
          موقع خرید و انداختن سیمکارت خودم گارانتی شروع شد
          الان نزدیک یه ماه هست خریدم یکی از د وستان گفتن نباید iccid داشته باشه
          حالا سوال من اینه آیا فروشنده کلاهی رو سر ما گذاشته یا نه این گوشی هیچ مشکلی نداره?????

و اینکه سالهای آینده هم مشکلی واسش پیش نمیاد آیا????

مثل همیشه سپاسگذارم از جواب و راهنماییتون
          سلام
          دوست عزیز، iccid همون کد سیمکارت هست که روی گوشی گذاشته میشه. همین و بس
          نه نشونه لاک بودن گوشیه نه هیچی
          ذهن خودتون رو درگیر اینطور افکار نکنید و از گوشیتون لذت ببرید.

نظر

• سلام دوستان گرامي
            من گوشيم رو restore كردم بنا ب دلايلي ك مجبور بودم بعد از ريستور الان تو تنظيمات تو كيبورد همه text replacement هام پاك شدن و نيستن مي خواستم ببينم كسي هست بدونه چ بايد كرد ؟؟ خيلي رو مخه اين اپل هم ي موقع هايي آدم رو كلافه ميكنه ممنونتون ميشم اگه كمكم كنين

نظر

• بک آپ برگردوندی؟

نظر

• سلام
                چندوقته زمانی که میخوام عکس هارو از آیفونم به لپ تاپ منتقل کنم توی بعضی از فایل ها با این مشکل رو به رو میشم، پاک هم نمیشن. مشکل از کجاست و باید چیکارشون کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reyho نمایش پست ها
                  سلام
                  چندوقته زمانی که میخوام عکس هارو از آیفونم به لپ تاپ منتقل کنم توی بعضی از فایل ها با این مشکل رو به رو میشم، پاک هم نمیشن. مشکل از کجاست و باید چیکارشون کرد؟

درود
                  زیاد روی این فایل ها حساس نشید - اشتباه نکنم مربوط به فایل های سیستمی هستند .

نظر

• سلام
                    وقتی یه اسمسی میاد به گوشی ما دوبار آلارم میزنه راهی نداره درست بشه واسه داداشمم همینطوره
                    بازم ممنون از جوابتون

نظر

سلام
                      وقتی یه اسمسی میاد به گوشی ما دوبار آلارم میزنه راهی نداره درست بشه واسه داداشمم همینطوره
                      بازم ممنون از جوابتون
                      درود

منظورتون عوض کردن آلارم هست ؟
                      شاید نوع الارمی که انتخاب کردید اینطوریه !!!

نظر

سلام
                        بازم ممنون از جوابتون
                        سلام.
                        Setting- notifications- messages- repeat alerts - never

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط benyamin.y نمایش پست ها
                          سلام.
                          Setting- notifications- messages- repeat alerts - never

دمت گرم داداش از کی رو مخم بود

نظر

دمت گرم داداش از کی رو مخم بود
                            خواهش ميكنم وظيفس.

نظر

• Slm
                              are bargardundam ☹️ Vali bazam nayumade hanuzam

نظر

• ‬سلام ميخواستم ازتون ي سوال بپرسم اين برنامه هاي خارج از اپ استور رو شما توصيه ب دانلودشون ميكنين ؟ حالا اگه دانلود ميكنيم از كجا ميشه فهميد ب چه قسمتهايي از سيستممون رو گوشي دسترسي دارن؟ اين برنامه هاهم مثه برنامه هاي خود اپل وقتي بجايي بخراد دسترسي داشته باشه پيغامش مياد يا متونه بدونه اينكه ما بدونميم ب اطلاعاتمون دسترسي داشته باشه و اونارو برداره ؟؟ خعلي سوال مهميه فك كنم واسه همه هم اين سوال پيش مياد ممنون ميشم اگه جواب كارشناسي بدين خعلي لطف ميكنين پيشا بيش ازتون ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X