اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
    نه داداش٬ خود بازی ها که پاک نمیشن فقط اطلاعات بعضی بازی ها مثل Clash of Clans از بین میره فک کنم که میتونی هروقت خواستی باز با Apple ID قبلیت لاگین کنی برگردن.
    منظورم همون اطلاعات بود
    پس اگه دوباره با همون Apple ID بیام دوباره مثل قبل میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Yassin7 نمایش پست ها
      منظورم همون اطلاعات بود
      پس اگه دوباره با همون Apple ID بیام دوباره مثل قبل میشه ؟
      اره!

نظر

• سلام دوستان من نرم وایبر رو از اپ استور دان کردم حالا که میخوام فعال سازیش کنم بعد وارد کردن کشور و شمارم ارورNo Connectivity اما مطمئنم نتم وصله . چی کار کنم ؟

نظر

• اولا با وای فای به اینترنت وصلید یا 3g؟ درضمن از قندشکن هم استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
            اولا با وای فای به اینترنت وصلید یا 3g؟ درضمن از قندشکن هم استفاده کنید
            وای فای . واسه گوشی از چه قند شکنی استفاده کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
              وای فای . واسه گوشی از چه قند شکنی استفاده کنم ؟
              لطفا راجب قندشکن توی انجمن صحبت نکنید.
              خلاف قوانین انجمن هست.
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• دوستان چند روزه که ار اپ استور میخوام اپ دان کنم اخر ای دانلود یه ارور میده میگه : unable to download app و دو گزینه done و retry داره خیلی رو اعصابمه چی کار کنم ؟

نظر

دوستان چند روزه که ار اپ استور میخوام اپ دان کنم اخر ای دانلود یه ارور میده میگه : unable to download app و دو گزینه done و retry داره خیلی رو اعصابمه چی کار کنم ؟
                  مشکل از نته
                  منم همچین مشکلی رو دارم.
                  مجبورید بزارید دوباره دانلود بشه
                  … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• يك راه حل تغيير دي ان اس هست
                    تو گوگل سرچ كنيد
                    best dns in iran
                    بعد از ستينگ واي فاي و نام شبكه وايرلس دي ان اس گوشي رو هر وقت مشكل داشتيد تغيير بديد!

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      مشکل از نته
                      منم همچین مشکلی رو دارم.
                      مجبورید بزارید دوباره دانلود بشه
                      دوباره هم که میزارم همین میشه .رو یه درصد خاصی این ارورو میده

نظر

• دوستان رو دكمه آبي كليك ميكنم 3 خط ارور چيني ميده ٢٥pp فقط خط اول iTunes و ميشه فهميد برنامه هام همه كرش ميشن اونايي كه ماله 25pp هستن بازي ها هم حجم بالان نميتونم دوباره كرك شده دانلود كنم همينارو ميخوام درست كنم كسي راه حلي داره اين اروره چيه؟ راهي هست كرش نكنه برنامه هاي 25pp ؟(آيفون ٦ پلاس ios 8.4 جلبريك)
                        تو اين لينك هم دوستمون همين مشكلو داشته كسي راهنمايي نكرده درست
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread9...ml#post1008810

نظر

• دوستان داخل ایفون 6 یه قابلیتی هست که با زدن دو بار دکمه هوم صفحه کوچیک تر میشه و کار با یک دست راحت تر میشه خود به خود نافعال شده حالا باید چه طور فعالش کنم ؟

نظر

دوستان داخل ایفون 6 یه قابلیتی هست که با زدن دو بار دکمه هوم صفحه کوچیک تر میشه و کار با یک دست راحت تر میشه خود به خود نافعال شده حالا باید چه طور فعالش کنم ؟
                            با دو بار لمس هست و نه دوبار زدن لمس در حدي كه touch id متوجه وجود انگشت بشه

نظر

دوستان داخل ایفون 6 یه قابلیتی هست که با زدن دو بار دکمه هوم صفحه کوچیک تر میشه و کار با یک دست راحت تر میشه خود به خود نافعال شده حالا باید چه طور فعالش کنم ؟
                              دوست من باید دو بار دکمه هوم رو لمس کنید نه اینکه فشار بدید. اگه فشار بدید میشه موتی تسکینگ، نه Reachability . شما دو بار دکمه هوم رو لمس کن، تو این حالت صفحه نمایش به پایین میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                                دوست من باید دو بار دکمه هوم رو لمس کنید نه اینکه فشار بدید. اگه فشار بدید میشه موتی تسکینگ، نه Reachability . شما دو بار دکمه هوم رو لمس کن، تو این حالت صفحه نمایش به پایین میاد
                                اینو خودم میدونم . که با لمسه اما چند وقته دو بار لمس میکنم این کارو انجام نمیده گفتم شاید نا فعال شده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X