اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من آیفون 4 دارم که تا ورژن 6.1.3 هم قبلا آپدیتش کرده بودم. میخواستم بدونم اگه به جدیدترین ورژن آپدیتیش کنم مشکلی واسه ش پیش نمیاد؟!
    آیفونم 8 گیگ هست و نمی دونم جدیدترین ورژنش چه قدر فضای گوشی رو اشغال میکنه ! لطفا راهنمایی م کنید

توی قسمت software update حجم ورژن 7.1.2 رو 1.1 GIG زده. اما پایینش نوشته it requires at least 3.8 GB storage
    متوجه نمی شم کدوم حجم ورژن مربوطه هست پس؟!
    ویرایش توسط nito : https://i-phone.ir/forums/member/50636-nito در ساعت 16-07-2015, 02:55 AM

نظر

• ۳.۸
      نوشته اصلی توسط nito نمایش پست ها
      دوستان من آیفون 4 دارم که تا ورژن 6.1.3 هم قبلا آپدیتش کرده بودم. میخواستم بدونم اگه به جدیدترین ورژن آپدیتیش کنم مشکلی واسه ش پیش نمیاد؟!
      آیفونم 8 گیگ هست و نمی دونم جدیدترین ورژنش چه قدر فضای گوشی رو اشغال میکنه ! لطفا راهنمایی م کنید

توی قسمت software update حجم ورژن 7.1.2 رو 1.1 GIG زده. اما پایینش نوشته it requires at least 3.8 GB storage
      متوجه نمی شم کدوم حجم ورژن مربوطه هست پس؟!
      3.8 گیگ فضایی هست که اول نسخه رو دانلود می کنه سپس نصبش می کنه
      یعنی همزمان باید جای خود فرم ور داشته باشه + فضای بعد نصب

الان دقیقا نمی دونم چه حجمی گرفته میشه و با این اعدادی که گفنید چیزی در حدود 2.5 گیگ باشه ( یکم اینور اونورتر)
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
        اینو خودم میدونم . که با لمسه اما چند وقته دو بار لمس میکنم این کارو انجام نمیده گفتم شاید نا فعال شده ؟
        بابا کسی مشکل مارو نمیدونست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
          بابا کسی مشکل مارو نمیدونست ؟
          Setting > general > accessibility >> Reachability >on
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

• درود مدیر عزیز از خیلی از کابرا و مدیرای دیگه سوال کردم جوابمو ندادن خواهش میکنم جواب سوالم را بدید سردرگم شدم ....

بنده خودم در زمینه اندروید خیلی تجربه دارم و کار اصلیم ساخت برنامه و رام برای گلکسی نوت3 هست قائم مقام (مقام دوم پس از ادمین ) انجمن هستم نمایش مشخصات: Cyanogen - انجمن تخصصی فارسروید

.... اما همه چیز هایی که داشتم را فروختم تا آیپد ایر 2 بگیرم کمک نیاز دارم

من تا به حال هیچ کدوم از محصولات اپل را نداشتم و نمیدونم باید چطور باهاش کار کرد

فهمیدم که باید یکسری کار هایی مثل ساخت اپل آی دی انجام بدم ولی وقتی تو سایت اپل اکانت ساختم و خواستم با اون وارد آیتونز بشم ازم خواست کارت بانکی معرفی کنم (مثل ویزا کارت یا پی پال) پس گفتم با خود آیتونز اکانت بسازم ولی هر اطلاعاتی میزنم ه ایراد میگیره آخرشم که هیچ ایرادی نداره میگه با support اپل تماس بگیرید و نمیذاره اکانتم را بسازم ... آموزش ها را خوندم همه به نتیجه رسیدن و مشکل من را نداشتن

الان اگه بخوام بخرم به نظر شما از کجا بگیرم ؟ (کرج هستم و میتونم از تهران هم بخرم) و به نظر شما حالا که مبتدی هستم بهتره بدم خودشون اپل آیدی بسازن و برنامه بریزن یا این که خودم انجام بدم ؟و این که چجوری ؟

آموزش های انجمن برخی قدیمی شدن و نیازم را بر طرف نمیکنن اگه میشه خودتون روش هایی که الآن جواب بدن را بهم بگید (خودتون تلاش کنید یک آی دی جدید بسازید متوجه میشید مشکل از کجاست )

و آخرین سوالم اینه که اگه حالا آیپد را با آیتونز فعال کنم چون تو ایران هستم بعدا مشکلی پیش نمیاد و اپل نمیفهمه ایرانی هستم و اکانتم و آیپدم قفل نمیشه ؟

یک دنیا تشکر .... ببخشید ولی اگه جواب این سوالام را بدید خیلی خیلی ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط Cyanogen نمایش پست ها
              درود مدیر عزیز از خیلی از کابرا و مدیرای دیگه سوال کردم جوابمو ندادن خواهش میکنم جواب سوالم را بدید سردرگم شدم ....

بنده خودم در زمینه اندروید خیلی تجربه دارم و کار اصلیم ساخت برنامه و رام برای گلکسی نوت3 هست قائم مقام (مقام دوم پس از ادمین ) انجمن هستم نمایش مشخصات: Cyanogen - انجمن تخصصی فارسروید

.... اما همه چیز هایی که داشتم را فروختم تا آیپد ایر 2 بگیرم کمک نیاز دارم

من تا به حال هیچ کدوم از محصولات اپل را نداشتم و نمیدونم باید چطور باهاش کار کرد

فهمیدم که باید یکسری کار هایی مثل ساخت اپل آی دی انجام بدم ولی وقتی تو سایت اپل اکانت ساختم و خواستم با اون وارد آیتونز بشم ازم خواست کارت بانکی معرفی کنم (مثل ویزا کارت یا پی پال) پس گفتم با خود آیتونز اکانت بسازم ولی هر اطلاعاتی میزنم ه ایراد میگیره آخرشم که هیچ ایرادی نداره میگه با support اپل تماس بگیرید و نمیذاره اکانتم را بسازم ... آموزش ها را خوندم همه به نتیجه رسیدن و مشکل من را نداشتن

الان اگه بخوام بخرم به نظر شما از کجا بگیرم ؟ (کرج هستم و میتونم از تهران هم بخرم) و به نظر شما حالا که مبتدی هستم بهتره بدم خودشون اپل آیدی بسازن و برنامه بریزن یا این که خودم انجام بدم ؟و این که چجوری ؟

آموزش های انجمن برخی قدیمی شدن و نیازم را بر طرف نمیکنن اگه میشه خودتون روش هایی که الآن جواب بدن را بهم بگید (خودتون تلاش کنید یک آی دی جدید بسازید متوجه میشید مشکل از کجاست )

و آخرین سوالم اینه که اگه حالا آیپد را با آیتونز فعال کنم چون تو ایران هستم بعدا مشکلی پیش نمیاد و اپل نمیفهمه ایرانی هستم و اکانتم و آیپدم قفل نمیشه ؟

یک دنیا تشکر .... ببخشید ولی اگه جواب این سوالام را بدید خیلی خیلی ممنون میشم
              شما تمام مراحل ساخت ای دی رو با ای پی آمریکا انجام بدبد. زیپ کد معتبر همون ایالت رو وارد کنید.
              اکثر مشکلات و خطاها با تغییر ای پی حل میشن.
              مشکلی برای اکانت و ایپد پیش نمیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                شما تمام مراحل ساخت ای دی رو با ای پی آمریکا انجام بدبد. زیپ کد معتبر همون ایالت رو وارد کنید.
                اکثر مشکلات و خطاها با تغییر ای پی حل میشن.
                مشکلی برای اکانت و ایپد پیش نمیاد.

من که جوابمو کامل نگرفتم ولی بازم ممنون اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن دریغ نکنن با تشکر

.... این یه بار با آی پی امریکا برم دیگه نیازی نیست برای باقی استفاده هام از چیز پی ان استفاده کنم ؟ میشه برام بدونه از اون فندق شکن ها بفرستید که آی پ امریکا را بده ؟ من پیدا نمیکنم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Cyanogen نمایش پست ها
                  من که جوابمو کامل نگرفتم ولی بازم ممنون اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن دریغ نکنن با تشکر

.... این یه بار با آی پی امریکا برم دیگه نیازی نیست برای باقی استفاده هام از چیز پی ان استفاده کنم ؟ میشه برام بدونه از اون فندق شکن ها بفرستید که آی پ امریکا را بده ؟ من پیدا نمیکنم ممنون
                  برای خرید قیمت ها زیاد تفاوتی ندارن ولی من خودم تهران رو ترجیح میدم اینترنتی هم میتونید بخرید
                  برنامه ای که فروشنده ها نصب میکنن به نظر بنده کلاهبرداریه. (اگه پولشو بگیرن) چون عملا مال شما نیست برنامه ها
                  به جای برنامه گیفت کارت بگیرید و برنامه هایی رو که نیاز دارین رو با اکانت خودتون بخرین. (اگر جیلبریک کنید میتونید کرک هم نصب کنید)
                  ایمیل بدبد بفرستم

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    ۳.۸

3.8 گیگ فضایی هست که اول نسخه رو دانلود می کنه سپس نصبش می کنه
                    یعنی همزمان باید جای خود فرم ور داشته باشه + فضای بعد نصب

الان دقیقا نمی دونم چه حجمی گرفته میشه و با این اعدادی که گفنید چیزی در حدود 2.5 گیگ باشه ( یکم اینور اونورتر)
                    یعنی 3.8 گیگ باید دانلود بشه، درسته؟
                    ولی این 3.8 گیگ کل فضای خالی گوشی م رو پر نمیکنه؟
                    چون الآن دارم فضای گوشی م رو خالی میکنم با پاک کردن برنامه های اضافی و cache برنامه هایی مثل اینستا و واتس اپ. میخوام بدونم بعد از آپدیت، دوباره می تونم از حجم خالی قبلیم استفاده کنم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط nito نمایش پست ها
                      یعنی 3.8 گیگ باید دانلود بشه، درسته؟
                      ولی این 3.8 گیگ کل فضای خالی گوشی م رو پر نمیکنه؟
                      چون الآن دارم فضای گوشی م رو خالی میکنم با پاک کردن برنامه های اضافی و cache برنامه هایی مثل اینستا و واتس اپ. میخوام بدونم بعد از آپدیت، دوباره می تونم از حجم خالی قبلیم استفاده کنم؟!
                      خیر دوست عزیز
                      براساس اعدادی که دادید یک گیگ خورده ای باید دانلود بشه. سپس این فایل یک گیگ و خورده ای روی دیوایستون باز میشه برای نصب
                      در این لحظه هم فایل اصلی قرار داده و فضایی که برای نصب بش احتیاج هست . در این حالت ۳.۸ گیگ لازمه
                      بعد از پایان کار, اون فایل اولی که یک گیگ خورده ای بوده خود به خود حذف میشه
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

• دوستان كدوم قسمت از سايت بايد سريال نامبرگوشيم وارد كنم تا تاريخ ساخت و اطلاعات گوشيم بده؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
                          دوستان كدوم قسمت از سايت بايد سريال نامبرگوشيم وارد كنم تا تاريخ ساخت و اطلاعات گوشيم بده؟؟

Klantenservice: Serienummers

نظر

• سلام دوستانمن یه آیفون ۶+ دارم که جیل نشده
                            جدیدا یه مشکلی پیدا کرده که هیچکدوم از اپ هایی که با اپ استور یا سیبچه یا vshare دانلود میکنم نصب نمیشه.
                            نوتیفیکیشن نصب میاد ولی هیچ آیکونی روی صفحه ایجاد نمیشه
                            ممنون میشم راهنمایی کنید
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Mgh2225 نمایش پست ها
                              سلام دوستانمن یه آیفون ۶+ دارم که جیل نشده
                              جدیدا یه مشکلی پیدا کرده که هیچکدوم از اپ هایی که با اپ استور یا سیبچه یا vshare دانلود میکنم نصب نمیشه.
                              ممنون میشم راهنمایی کنید
                              با تشکر
                              در قدم اول با چیز پی ان تلاش کنید ببینید میشه.
                              اگر نشد با یه نت دیگه تست کنید.
                              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط Mgh2225 نمایش پست ها
                                سلام دوستانمن یه آیفون ۶+ دارم که جیل نشده
                                ممنون میشم راهنمایی کنید
                                با تشکر
                                اگر 15 صفحه اپلیکیشن دارین ، فولدر بندی کنین.

نظر

صبر کنید ..
                                X