اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات و سوالات مبتدیان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsenajm نمایش پست ها
    ‬سلام ميخواستم ازتون ي سوال بپرسم اين برنامه هاي خارج از اپ استور رو شما توصيه ب دانلودشون ميكنين ؟ حالا اگه دانلود ميكنيم از كجا ميشه فهميد ب چه قسمتهايي از سيستممون رو گوشي دسترسي دارن؟ اين برنامه هاهم مثه برنامه هاي خود اپل وقتي بجايي بخراد دسترسي داشته باشه پيغامش مياد يا متونه بدونه اينكه ما بدونميم ب اطلاعاتمون دسترسي داشته باشه و اونارو برداره ؟؟ خعلي سوال مهميه فك كنم واسه همه هم اين سوال پيش مياد ممنون ميشم اگه جواب كارشناسي بدين خعلي لطف ميكنين پيشا بيش ازتون ممنونم
    سلام ،
    نرم افزار هاي خارج اپستور همگي موقع نصب پروفايل شخصي خودشون رو نصب ميكنن. و همون موقع سيستم عامل پيغام ميده كه تمامي مسوليت نصب به عهده خودتونه.
    دسترسي هاي قسمت هاي مختلف رو ميشه فعال و غير فعال كرد.
    تضميني وجود نداره كه نرم افزار امن باشه و سازنده به اطلاعات دستگاه شما دسترسي داشته باشه. فقط و فقط بايد اعتماد داشته باشي به نرم افزار و محل نشرش. به طور مثال سامانك كه مال بانك سامان ه و قابل اطمينان. نرم افزار هاي سيبچه و نظير اونها هم قابل اعتماد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سايه كيبور در منو

سلام دوستان
      واقعا نميدونم ديگه چيكار كنم
      خواهش ميكنم هركي ميتونه كمكم كنه دريغ نكنه
      من سايه كيبورد آيفون ٦sكه دارم را همه جاي گوشيم ميببنم ، وقتي زياد از كيبورد گوشيم استفاده ميكنم اين سايه پر رنگ تر ميشه، اينم بگم تازه ال سس دي عوض كردم از وقتي تعويض كردم و به آي او اس ٩.٣ ارتقا دادم اينجور شده
      كسي تا الان همچين چيزي ديده؟ سايه كيبورد حتي توي عكسامم هم ديده ميشه توي منو هستش، توي صفحه سرچ هستش ، كلا جاهايي كه صفحه تيره ميشه ،مثلا اطلاع از مانده حساب بخواين بگيرين تيره ميشه توي صفحه هاي تيره خيلي پيدا ميشه اين كيبورد اما اگه استفادم كم بشه از كيبورد محو ميشه
      چيكاااار كنمممم؟ باززز ٨٠٠ بدم ال سي دييي؟؟؟ كسي هست كمكم كنه؟
      ممنونم ازتون 😢😢😢

نظر

• نوشته اصلی توسط Dorsa007 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        واقعا نميدونم ديگه چيكار كنم
        خواهش ميكنم هركي ميتونه كمكم كنه دريغ نكنه
        من سايه كيبورد آيفون ٦sكه دارم را همه جاي گوشيم ميببنم ، وقتي زياد از كيبورد گوشيم استفاده ميكنم اين سايه پر رنگ تر ميشه، اينم بگم تازه ال سس دي عوض كردم از وقتي تعويض كردم و به آي او اس ٩.٣ ارتقا دادم اينجور شده
        كسي تا الان همچين چيزي ديده؟ سايه كيبورد حتي توي عكسامم هم ديده ميشه توي منو هستش، توي صفحه سرچ هستش ، كلا جاهايي كه صفحه تيره ميشه ،مثلا اطلاع از مانده حساب بخواين بگيرين تيره ميشه توي صفحه هاي تيره خيلي پيدا ميشه اين كيبورد اما اگه استفادم كم بشه از كيبورد محو ميشه
        چيكاااار كنمممم؟ باززز ٨٠٠ بدم ال سي دييي؟؟؟ كسي هست كمكم كنه؟
        ممنونم ازتون [emoji22][emoji22][emoji22]
        دوست عزيز. احتمالا درست تعمير نشده. اما براي اينكه مطمئن بشي مشكل نرم افزاري هست يا سخت افزاري، گوشي رو به حالت DFU Mode ببريد و بعد با كامپيوتر به ٩.٣.٣ ري استور كنيد (آموزش اين كار در انجمن هست). در اين حالت گوشي از لحاظ سيستم عامل نو شده و تمام مشكلات نرم افزاري رفع مي شه. اگه توي اين حالت باز هم مشكل برقرار بود، مشكل گوشي شما سخت افزاري مي باشد.

نظر

• سلام
          من ی ایفون 4 دارم ک رمز گوشی رو گم کرده بودم ولی اپل ایدی دارم منتهی هرکاری میکنم ب ایتونز وصل نمیشه ک اپل ایدی بزنم و بازش کنم الان باید چیکار کنم؟ پیش چند نفرم بردم میگن ایراد احتمالا سخت افزاریه
          ممنون میشم ج بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط pesare bad 2580 نمایش پست ها
            سلام
            من ی ایفون 4 دارم ک رمز گوشی رو گم کرده بودم ولی اپل ایدی دارم منتهی هرکاری میکنم ب ایتونز وصل نمیشه ک اپل ایدی بزنم و بازش کنم الان باید چیکار کنم؟ پیش چند نفرم بردم میگن ایراد احتمالا سخت افزاریه
            ممنون میشم ج بدید
            بايد آخرين نسخه ي iOS رو براي آيفونتون دانلود كنيد. گوشي رو به كامپيوتر وصل كنيد و به DFU Mode ببريد و ري استور كنيد. در انتها كه سيستم عامل جديد نصب شد، براي فعال كردن گوشي ازتون رمز اپل آيدي رو مي خواد. بزنيد و گوشي دوباره آماده ي استفاده است.

نظر

• ممنون از راهنماییت
              فقط ی مشکلی هست ک من ن زیاد سر در میارم ن تایم دارم...
              امکانش هست اگه جایی ک این کارو انجام میده معرفی کنی تا ببرم اونجا؟؟
              تشکر میکنم اگه دوباره راهنمایی کنی!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط pesare bad 2580 نمایش پست ها
                ممنون از راهنماییت
                فقط ی مشکلی هست ک من ن زیاد سر در میارم ن تایم دارم...
                امکانش هست اگه جایی ک این کارو انجام میده معرفی کنی تا ببرم اونجا؟؟
                تشکر میکنم اگه دوباره راهنمایی کنی!!!
                مي تونيد با دفتر سايت تماس بگيريد و هماهنگ كنيد.
                تقريبا تمام فروشگاه هايي كه گوشي اپل مي فروشند اين خدمات رو در قبال دريافت هزينه هاي اغلب بالا براتون انجام مي دن.
                كافيه به پاساژ پايتخت مراجعه كنيد.

نظر

• سلام

من تا حالا ایفون نداشتم و چند هفته ای هست که ایفون 6اس گرفتم میخواستم بپرسم چطوری میتونم اهنگ هایی که تو تلگرام دانلود کردم ببرم تو برنامه موزیک

نسخه اندروید راحت ذخیره میشد و میرفت تو موزیک پلیر

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad-aa نمایش پست ها
                    سلام

من تا حالا ایفون نداشتم و چند هفته ای هست که ایفون 6اس گرفتم میخواستم بپرسم چطوری میتونم اهنگ هایی که تو تلگرام دانلود کردم ببرم تو برنامه موزیک

نسخه اندروید راحت ذخیره میشد و میرفت تو موزیک پلیر

ممنون
                    امكانش نيست متاسفانه.با خود تلگرام بايد پخش كنيد

Sent from Vallhalla

نظر

• سلام دوستان
                      تفاوات اپل ایدی موقت و دایمی و اپل ایدی معتبر امریکا چیه؟
                      و ایمیل @usa.com چطور میتونم بسازم، از چه سایتی؟
                      ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط vorujak.611 نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        تفاوات اپل ایدی موقت و دایمی و اپل ایدی معتبر امریکا چیه؟
                        و ایمیل @usa.com چطور میتونم بسازم، از چه سایتی؟
                        ممنون میشم راهنمایی کنید
                        من تا به حال اپل آيدي موقت به گوشم نخورده!
                        در مورد دامنه ي USA.com هم امكانش نيست دوست گرامي.
                        بهترين دامنه براي ساخت اپل آيدي دامنه ي iCloud.com هست كه فقط مي تونيد با دستگاه هاي اپلي بسازيد.

نظر

• سلام دوستان.بعضي وقتا ميرم تو دوربين صفحه مشكي ميشه ميزنه flash is disable the iphone needs cool down before can use flash

نظر

• نوشته اصلی توسط M_ilad نمایش پست ها
                            سلام دوستان.بعضي وقتا ميرم تو دوربين صفحه مشكي ميشه ميزنه flash is disable the iphone needs cool down before can use flash
                            درود

درجه حرارت دستگاه زیاد رفته بالا و برای استفاده از فلش بایستی درجه حرارت دستگاه رو کم کنید .
                            مواظب باشید که در صورت بالا بودن درجه حرارت دستکاه امکان اینکه به قطعات داخلی آسیب برسه زیاد هست .

نظر

• سلام
                              ببخشيد مثلا من دستم ميخوره رو يه چيزي كه بايد به نت وصل باشي تا استفاده كني يا مثلا دستم به مرورگر ميخوره ميره نت با سيم كارت وقتي كه با واي فاي وصل نيستم ميشه كاري كرد كه اين حالت اتوماتيك نباشه هروقت خواستم خودم وصل كنم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi85 نمایش پست ها
                                سلام
                                ببخشيد مثلا من دستم ميخوره رو يه چيزي كه بايد به نت وصل باشي تا استفاده كني يا مثلا دستم به مرورگر ميخوره ميره نت با سيم كارت وقتي كه با واي فاي وصل نيستم ميشه كاري كرد كه اين حالت اتوماتيك نباشه هروقت خواستم خودم وصل كنم؟!
                                درود

سلولار رو از داخل ستینگ غیر فعال کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X