اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط norollah نمایش پست ها
    دوستان تو ادامه سوالاتی که داشتم میخواستم بپرسم الان ios من 5.1.1 هست
    در حال حاضر 6.1.3 که جیلبریک پایدار نیومده ؟ درسته ؟
    الان اگه من به 6.1.3 اپدیت کنم میتونم روی ایپدم از طریق 25pp که اومده نرمافزار نصب کنم ؟؟؟؟؟
    ایا بدون جیلبریک هم میشه توییک های سیدیا رو از طریق نرم افزاری مثل itools نصب کرد ؟
    چقدر دیگه طول میکشه ios7 ارائه بشه ؟ چکار کنم نگه دارمش در همین حال یا اپدیتش کنم ...
    نه پايدار نيست
    ميگن بعضي وقت ها كرش ميكنه
    از 20شهريور به بعد احتمالا عرضه ميشه.
    به نظر من جيل بريك نكنين و آپديتش كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط norollah نمایش پست ها
      سلام دوستان
      چند تا سوال
      همین امروز یک ایپد 3 دستم رسید
      1-مگه ایپد با کامپیوتر شارژ نمیشه ؟
      رفتم خونه زدم شارژ یک ساعت و نیم فقط 25 درصد شارژ شد همینجوریه ؟
      2- پشتش a140 هست و پارت نامبر md367zp ، ,جی اس ام هستش دیگه درسته ؟ یعنی هر سیمکاریتی میخوره ؟
      3- من ایفون 4 دارم و با توییک battsaver و battery doctor pro میتون ظرفیت باتری وضعیت باتری ببینم اما الان تو سیدیا رفتم با ipad ساپورت نمیشه ؟ نرم افزاری نیست برای ایپد ؟
      4- ios 5.1.1 بلوتوث فعال - اگه به ios بالاتر اپدیت بشه و جیلبریک در اینده چون قبلا خریداری شده میشه دوباره استفاده کرد ؟ چه اطلاعاتی ازش نیاز داشته باشیم ( البته چون 6.1.3 اخری وجیل نیومده فعلا دست نگه می دارم ) ؟؟
      5- کیفیت دوربین رضایت بخش نیست حتی در حد 4 هم نیست نویز داره و بایکم زوم تار میشه عادیه؟؟؟
      فعلا همینا تا ببینم چیزی به ذهنم میرسه
      مرسی
      با کامپیوتر خیلی خیلی کند شارژ میشه. با شارژر خودش حدود پنج ساعت طول میکشه فول شارژ بشه.
      اگه پشتش بالا تکه سیاه پلاستیکی رو داره سیمکارت میخوره.
      برنامه battery doctor رو پیشنهاد میکنم از اپ استور رایگان بگیرید.
      رو هر ورژنی که جیلبریک داشته باشید بلوتوث دوباره راحت نصب میشه و خودش دستگاه رو تشخیص میده که قبلا خریده شده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 21-07-2013, 04:42 PM
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• با سلام خدمت دوستان
        من یه آیپد 3 دارم که فریمورش 5.1 هست .
        آیا راهی برای جیل برک دارم ؟
        و اگه جواب مثبته چطوری ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط opcoir نمایش پست ها
          با سلام خدمت دوستان
          من یه آیپد 3 دارم که فریمورش 5.1 هست .
          آیا راهی برای جیل برک دارم ؟
          و اگه جواب مثبته چطوری ؟
          متاسفانه فقط ورژن 5.1.1 قابل جيلبريك هست. خير راهى نيست.
          .:amgr:.

نظر

• [QUOTE=HusseinR;871254]با کامپیوتر خیلی خیلی کند شارژ میشه. با شارژر خودش حدود پنج ساعت طول میکشه فول شارژ بشه.
            اگه پشتش بالا تکه سیاه پلاستیکی رو داره سیمکارت میخوره.
            برنامه battery doctor رو پیشنهاد میکنم از اپ استور رایگان بگیرید.
            رو هر ورژنی که جیلبریک داشته باشید بلوتوث دوباره راحت نصب میشه و خودش دستگاه رو تشخیص میده که قبلا خریده شده.

من یک برنامه به نام Ai charger دانلود کردم که اجازه شارز شدن میده
            آیا برای ایپد و باتری مشکل ساز نمیشه به مرور زمان ؟

نظر

• سلام
              من new iPad (3rd generation) wifi+4G دارم که روی ۵.۱.۱ جیلبریک شده
              می خواستم بدونم هیچ راهی واسه رفتن به ۶.۱.۲ و جیلبربک کردن نیست
              در ضمن من فقط فایل ۵.۱.۱ shsh رو دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط aminrezas نمایش پست ها
                سلام
                من new iPad (3rd generation) wifi+4G دارم که روی ۵.۱.۱ جیلبریک شده
                می خواستم بدونم هیچ راهی واسه رفتن به ۶.۱.۲ و جیلبربک کردن نیست
                در ضمن من فقط فایل ۵.۱.۱ shsh رو دارم
                خير هيچ راهي نيست بايد به 6.1.3 بريد و جيلبريك هم نميشه

نظر

• باسلام خدمت همه عزيزان
                  دوستان من درست مدت زيادآيپددارم ولى دراستفاده ازآن درحديك آماتورهم كمترهستم مشكلى كه دارم زمانى كه آيپد٣راگرفتم دادم بيرون برنامه روش ريختندمدتى مى خواهم اس ام اس باآ ن بفرستم وقتى مى خواهم
                  واردبرنامه آن شوم يوزرپسوردمى خواهدسيم كارتم هم ايرانسل است برنامه هاى هم كه روش ريختم تمامآ پولى بودوتوبرنامه هاى كه احتياج به آبديت داردواردمى شوم آيدى بنده خداى كه برنامه ريخته مى آيد كه پسورد
                  مى خواهدمن هم آيدى براى خودم نساختم راهى نيست بدون آيدى بشوداس ام اس رافعال كردآبديت آيپدمن ٦.١است باتشكرازهمه دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط rzah نمایش پست ها
                    باسلام خدمت همه عزيزان
                    دوستان من درست مدت زيادآيپددارم ولى دراستفاده ازآن درحديك آماتورهم كمترهستم مشكلى كه دارم زمانى كه آيپد٣راگرفتم دادم بيرون برنامه روش ريختندمدتى مى خواهم اس ام اس باآ ن بفرستم وقتى مى خواهم
                    واردبرنامه آن شوم يوزرپسوردمى خواهدسيم كارتم هم ايرانسل است برنامه هاى هم كه روش ريختم تمامآ پولى بودوتوبرنامه هاى كه احتياج به آبديت داردواردمى شوم آيدى بنده خداى كه برنامه ريخته مى آيد كه پسورد
                    مى خواهدمن هم آيدى براى خودم نساختم راهى نيست بدون آيدى بشوداس ام اس رافعال كردآبديت آيپدمن ٦.١است باتشكرازهمه دوستان
                    منظورتون ای مسیجه دیگه !!! نه ؟! اون فقط اپل به اپل میتونید بدید هاااا! و باید هم با ایدیتون ساین شید.

اگه ایدی ندارید واسه ایجاده ارتباطه صوتی یا تصویری یا تایپی از برنامه هایی مثه وی چت ، تانگو ، واتس اپ ، وایبر و ... استفاده کنید که عمومیته بیشتری داره. البته همه ی این برنامه ها هم مثله ای مسیج انلاینن!

نظر

• سلام من تازه عضو شدم و این اولین پستمهدوتا سوال خیلی مهم دارم:1-اینترنت سیمکارتهای رایتل با آیپد سازگاره؟و اینکه آیا امکانش هست که از آیپد به عنوان مودم استفاده بکنیم؟یعنی اینترنت رایتل یا ایرانسل رو با لپتاپ شیر کنیم(ویندوز نه مک)؟2- من چندتا نرم افزار اسکن دیدم به نظر اوکی بودن میخواستم بدونم از دوستان کسی تاحالا استفاده کرده کیفیت اسکن از طریق لنز دوربین چطوریه؟میشه باهاش از جزوه پی دی اف خوبی درست کرد یا نه؟مرسی از اینهکه سریع جواب میدید.راستی نماز روزه هاتونم قبول.

نظر

• نوشته اصلی توسط AlirezaM1731 نمایش پست ها
                        سلام من تازه عضو شدم و این اولین پستمهدوتا سوال خیلی مهم دارم:1-اینترنت سیمکارتهای رایتل با آیپد سازگاره؟و اینکه آیا امکانش هست که از آیپد به عنوان مودم استفاده بکنیم؟یعنی اینترنت رایتل یا ایرانسل رو با لپتاپ شیر کنیم(ویندوز نه مک)؟2- من چندتا نرم افزار اسکن دیدم به نظر اوکی بودن میخواستم بدونم از دوستان کسی تاحالا استفاده کرده کیفیت اسکن از طریق لنز دوربین چطوریه؟میشه باهاش از جزوه پی دی اف خوبی درست کرد یا نه؟مرسی از اینهکه سریع جواب میدید.راستی نماز روزه هاتونم قبول.

لطفا در یک تاپیک پست بدید!

ورودتون رو خوش آمد میگم.
                        به شما توصیه مبکنم قوانین انجمن رو یکبار مطالعه کنید تا بعدا به مشکلی بر نخورید:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread9.html
                        .:amgr:.

نظر

• سلام
                          من برنامه های آیپد را از طریق برنامه 25pp
                          نصب کردم ، دو تا سوال داشتم

- موقع اجرای برخی برنامه ارور میده و رمز و پسوورد اپل آیدی ازم می خواد، چه کاری باید کرد؟

- برای نصب برنامه از طریق 25pp راهی که بشه ابتدا فایل نصب برنامه ها را به طور جداگانه دانلود و سپس نصب کرد؟

خیلی ممنونتون میشم جوابم رو بدین
                          ویرایش توسط KINGROID : https://i-phone.ir/forums/member/92244-kingroid در ساعت 02-09-2013, 06:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط AlirezaM1731 نمایش پست ها
                            سلام من تازه عضو شدم و این اولین پستمهدوتا سوال خیلی مهم دارم:1-اینترنت سیمکارتهای رایتل با آیپد سازگاره؟و اینکه آیا امکانش هست که از آیپد به عنوان مودم استفاده بکنیم؟یعنی اینترنت رایتل یا ایرانسل رو با لپتاپ شیر کنیم(ویندوز نه مک)؟2- من چندتا نرم افزار اسکن دیدم به نظر اوکی بودن میخواستم بدونم از دوستان کسی تاحالا استفاده کرده کیفیت اسکن از طریق لنز دوربین چطوریه؟میشه باهاش از جزوه پی دی اف خوبی درست کرد یا نه؟مرسی از اینهکه سریع جواب میدید.راستی نماز روزه هاتونم قبول.
                            ١:بله سازگاره
                            بله مسير زيرا دنبال كنيد تا بتونيد از ايپد به صورت بيسيم به عنوان مودم استفاده كنيد:
                            Setting>personal hotspot
                            اگه on كنيد دستگاه هاى ديگه ايپدتون رو پيدا ميكنن و از اينترنتش استفاده ميكنن اگرچه به صورت بيسيم و همچنين بايد رمز هم بايد انتخاب كنيد كه درقسمت پايين روشن كردن personal hotspot هستش
                            بله اسكن باايپد خيلى خوب درمياد مخصوصا بانرم افزار tinyscan

نظر

• سلام
                              اقا برنامه یا توئیکی چیزی وجود داره که موقعی که صفحه خاموشه دانلود قطع نشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
                                سلام
                                اقا برنامه یا توئیکی چیزی وجود داره که موقعی که صفحه خاموشه دانلود قطع نشه؟
                                کسی نیست از دوستان جواب ما رو بده
                                شاید منظورمو متوجه نشدین ؟!

ا

نظر

صبر کنید ..
                                X