اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
    سلام چند روزي هست كليد هوم واسه من كلا از كار افتاده يك روز درسته يك روز خراب !!!! به نظر خودم نرم افزاريه چون من خيلي كم از هوم استفاده ميكنم براي چك كردن نرم افزاري وجود نداره؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    يه ريستور كنيد!

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

مثلا الان درست شد!!!!!!
      يكمي با هاش ور رفتم درست شد ... تاحالا د كليد هوم نيو ايپدي خراب بشه؟؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• یه بار کالیبره کن ببین درست میشه یا نه معمولا نرم افزاری با کالیبره حل میشه..

نظر

• سلام دوستان.من یک نیو آیپد دارم.اگه ببرم apple store ترکیه یا هر جایی عوض میکنن از همین مدل خودم آیپد 4 بهم بدن یا باید یه هزینه ای بدم تا عوض کنن؟؟؟
          در ضمن وارانتیش هم 1 سپتامبر 2013 تموم میشه
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

- - - - - - - - - -

سلام دوستان.من یک نیو آیپد دارم.اگه ببرم apple store ترکیه یا هر جایی عوض میکنن از همین مدل خودم آیپد 4 بهم بدن یا باید یه هزینه ای بدم تا عوض کنن؟؟؟

نظر

• ضمن عرض سلام خدمت دوستان
            برای new ipad 3rd gen و سیم کارت خور (4g) با توجه به اینکه هنوز امکان تماس و .... فراهم نشده آیا میتوان از بسته های طلایی اینترنت پرسرعت سیم کارت ایرانسل در این آیپد استفاده کرد؟ اگر پاسخ مثبت است تنظیمات آن بعد از فعال کردن بسته های ایرانسل به چه شکل است؟ ( اینترنت معمولی سیم کارت منظورم نیست gprs اسنترنت پرسرعت سیم کارت ایرانسل...)
            با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              سلام دوستان.من یک نیو آیپد دارم.اگه ببرم apple store ترکیه یا هر جایی عوض میکنن از همین مدل خودم آیپد 4 بهم بدن یا باید یه هزینه ای بدم تا عوض کنن؟؟؟

- - - - - - - - - -

سلام.سوالم بی جواب موند؟؟آخه یکی میخواد بره ترکیه اگه عوض میکنن بدم ببره.

نظر

سلام.سوالم بی جواب موند؟؟آخه یکی میخواد بره ترکیه اگه عوض میکنن بدم ببره.
                داداش شما وارانتی داری یعنی هر مشکلی براش پیش بیاد بدون هزینه برات عوضش میکنن!
                اگه مشکل باشه!

نظر

• مشکل که ندارن ایشون!
                  یعنی اگر مشکل بود؛ اپل iPad New رو با iPad 4 عوض می کرد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                    داداش شما وارانتی داری یعنی هر مشکلی براش پیش بیاد بدون هزینه برات عوضش میکنن!
                    اگه مشکل باشه!
                    نه منظورم رو نفهمیدین دوستان.منظورم این بود اگه آیپد3 رو (هیچ مشکلی هم نداره)بدم با آیپد 4 عوض میکنن یا باید هزینه ای بدم تا با 4 عوض کنن؟

نظر

• فکر نمی کنم اینطوری بشه! حالا اگر مشکلی داشت امکانش بود؛ اما اینجوری فکر نکنم

نظر

نه منظورم رو نفهمیدین دوستان.منظورم این بود اگه آیپد3 رو (هیچ مشکلی هم نداره)بدم با آیپد 4 عوض میکنن یا باید هزینه ای بدم تا با 4 عوض کنن؟
                        نه دوست عزيز همين جور مفتى مفتى كه نميشه ١٠٠٪ يه پولى روش ازتون ميگيرن!

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                          نه دوست عزيز همين جور مفتى مفتى كه نميشه ١٠٠٪ يه پولى روش ازتون ميگيرن!
                          خب مگه قیمت هاشون یکی نبود؟؟برای مثال آیپد 3 $64gb cellular=839 آیپد4 64gb cellular=839$

نظر

خب مگه قیمت هاشون یکی نبود؟؟برای مثال آیپد 3 $64gb cellular=839 آیپد4 64gb cellular=839$
                            دليلي نميشه!
                            قيمت ها يكي
                            ولي
                            سخت افزارش قوي تره!
                            دليلي هم كه قيمت ها يكيه،اينه كه اينو به جاي new ipad آوردن!

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                              دليلي نميشه!
                              قيمت ها يكي
                              ولي
                              سخت افزارش قوي تره!
                              دليلي هم كه قيمت ها يكيه،اينه كه اينو به جاي new ipad آوردن!
                              مرسی از پاسخ.
                              حالا تقریبا چه قدر میگیرن عوض کنن؟

نظر

• سلام دوستان.من guided access رو تو آیپد فعال کردم بعد بلد نیستم در بیارم.وقتی دکمه ی home رو میزنم میگه:guided access is enabled.triple click home button to exit.
                                بعد من توی ستینگ زدم این امکان فعال بشه ولی الان نه دکمه ی پاور کار میکنه ولی هوم رو میزنم پیغام بالا میاد.کارم لنگه سریع راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X