اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط reza_0014 نمایش پست ها
    با سلام ،

من یک مشکل عجب دارم ، همیشه به راحتی* از hotsopt روی آیپد آی*اواس ۶.۱.۲ جیلبریک استفاده می*کردم اما الان ۱۰ روزه مشکل پیدا کرده ، مشکل اینجوره که hotsop روشن میشه ولی* هیچ ssid ارسال نمیکنه وقتی* هم از طریق usb می*خوام اینترنت شیر کنم باز دیگه کار نمیکنه ! یک بارم کل ستینگ ریست کردم اما نشد !! راهی* بجز ریستور به ۶.۱.۳ هست ؟
    چیزی تازگیا از cydia نصب کردید؟

نظر

• سلام ،
      1- استفاده از روش 25pp مشکلی مثل کندی ، کرش یا ... بوجود نمیاره ؟!
      2- من دائما از طریق آیتونز موزیک و ویدئو و عکس سینک میکنم ، مشکلی بوجود میاره ؟!
      3- بعد از نصب میشه از طریق اپ استور آی پد برنامه دانلود کرد ؟!
      4- بک آپ میه گرفت بعد از استفاده از 25pp ?!
      5- برنامه ها رو میشه آپدیت کرد ؟!
      ممنون ...

نظر

• نوشته اصلی توسط MNoire نمایش پست ها
        سلام ،
        2- من دائما از طریق آیتونز موزیک و ویدئو و عکس سینک میکنم ، مشکلی بوجود میاره ؟!
        ممنون ...
        1-کرش فقط برای برنامه هایی که با 25pp نصب کردی بعد از یه مدت به وجود میاد که بازم با ساین کردن برنامه درست میشه!
        2-برای سینک عکس و موزیک و اینا خیر ولی اگرم چنین چیزی پیش اومد از برنامه های جایگزین مثل itools استفاده کنید ...
        3-بله میشه
        4-بک آپ گرفته میشه ولی برای اطمینان میتونید با itools هم بک آپ بگیرید
        5- برنامه های 25pp رو خیر ولی برنامه های گوشی که با اپ استور دانلود شدن بله میشه !

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط MNoire نمایش پست ها
        سلام ،
        ممنون ...
        1-کرش فقط برای برنامه هایی که با 25pp نصب کردی بعد از یه مدت به وجود میاد که بازم با ساین کردن برنامه درست میشه!
        2-برای سینک عکس و موزیک و اینا خیر ولی اگرم چنین چیزی پیش اومد از برنامه های جایگزین مثل itools استفاده کنید ...
        3-بله میشه
        4-بک آپ گرفته میشه ولی برای اطمینان میتونید با itools هم بک آپ بگیرید
        5- برنامه های 25pp رو خیر ولی برنامه های گوشی که با اپ استور دانلود شدن بله میشه !

نظر

• سلام دوستان من وقتي برنامه ي what's app رو توي App Store سرچ ميكنم و نسخه ايفون رو براي ايپد نمياره لطفا راهنمايي كنيد. ممنون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          ببخشید یک سوال داشتم:
          چرا آیپد نسل سوم از airdrop پشتیبانی نمی کنه؟
          چون وايفايش دو كاناله نيست.

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
            سلام دوستان من وقتي برنامه ي what's app رو توي App Store سرچ ميكنم و نسخه ايفون رو براي ايپد نمياره لطفا راهنمايي كنيد. ممنون
            تو نوار بالايى كه مربوط به تنظيمات سرچ هستش روى iPad Only تپ كنيد و iPhone Only رو انتخاب كنيد.
            .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
              تو نوار بالايى كه مربوط به تنظيمات سرچ هستش روى iPad Only تپ كنيد و iPhone Only رو انتخاب كنيد.
              همين كارو ميكنم ولي what's app رو نمياره.

نظر

همين كارو ميكنم ولي what's app رو نمياره.
                دوست عزيز whats,app رو ايپد كار نميكنه

نظر

• دوستان ايپد ٣ ٤جي هست يا٣ جي؟

نظر

دوستان ايپد ٣ ٤جي هست يا٣ جي؟
                    حالا خوبه توی مشخصاتتون هم نوشته 4g .آیپد نسل سوم هم از 4g lte پشتیبانی می کند هم از 3g

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr
                      3g
                      محض اطلاع نسل سوم اولین دستگاه اپل بود که از 4g lte پشتیبانی می کرد.
                      ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 15-07-2013, 05:24 PM

نظر

• دوستان این مدل انلاکه؟
                        md367zp ????

نظر

• نوشته اصلی توسط norollah نمایش پست ها
                          دوستان این مدل انلاکه؟
                          md367zp ????
                          آیپد اصلا لاک و آنلاک نداره

نظر

• سلام دوستان
                            چند تا سوال
                            همین امروز یک ایپد 3 دستم رسید
                            1-مگه ایپد با کامپیوتر شارژ نمیشه ؟
                            رفتم خونه زدم شارژ یک ساعت و نیم فقط 25 درصد شارژ شد همینجوریه ؟
                            2- پشتش a140 هست و پارت نامبر md367zp ، ,جی اس ام هستش دیگه درسته ؟ یعنی هر سیمکاریتی میخوره ؟
                            3- من ایفون 4 دارم و با توییک battsaver و battery doctor pro میتون ظرفیت باتری وضعیت باتری ببینم اما الان تو سیدیا رفتم با ipad ساپورت نمیشه ؟ نرم افزاری نیست برای ایپد ؟
                            4- ios 5.1.1 بلوتوث فعال - اگه به ios بالاتر اپدیت بشه و جیلبریک در اینده چون قبلا خریداری شده میشه دوباره استفاده کرد ؟ چه اطلاعاتی ازش نیاز داشته باشیم ( البته چون 6.1.3 اخری وجیل نیومده فعلا دست نگه می دارم ) ؟؟
                            5- کیفیت دوربین رضایت بخش نیست حتی در حد 4 هم نیست نویز داره و بایکم زوم تار میشه عادیه؟؟؟
                            فعلا همینا تا ببینم چیزی به ذهنم میرسه
                            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط norollah نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              چند تا سوال
                              همین امروز یک ایپد 3 دستم رسید
                              1-مگه ایپد با کامپیوتر شارژ نمیشه ؟
                              رفتم خونه زدم شارژ یک ساعت و نیم فقط 25 درصد شارژ شد همینجوریه ؟
                              2- پشتش a140 هست و پارت نامبر md367zp ، ,جی اس ام هستش دیگه درسته ؟ یعنی هر سیمکاریتی میخوره ؟
                              3- من ایفون 4 دارم و با توییک battsaver و battery doctor pro میتون ظرفیت باتری وضعیت باتری ببینم اما الان تو سیدیا رفتم با ipad ساپورت نمیشه ؟ نرم افزاری نیست برای ایپد ؟
                              4- ios 5.1.1 بلوتوث فعال - اگه به ios بالاتر اپدیت بشه و جیلبریک در اینده چون قبلا خریداری شده میشه دوباره استفاده کرد ؟ چه اطلاعاتی ازش نیاز داشته باشیم ( البته چون 6.1.3 اخری وجیل نیومده فعلا دست نگه می دارم ) ؟؟
                              5- کیفیت دوربین رضایت بخش نیست حتی در حد 4 هم نیست نویز داره و بایکم زوم تار میشه عادیه؟؟؟
                              فعلا همینا تا ببینم چیزی به ذهنم میرسه
                              مرسی
                              نه با كامپيوتر شارژ نميشه
                              ٢٥درصد عاديه ایپد دير شارژ ميشه.
                              تار ميشه چون دوربينش ٥ ميگاپيكسله مثل ايفون ٤
                              ویرایش توسط arad olfati : https://i-phone.ir/forums/member/108719-arad-olfati در ساعت 20-07-2013, 08:34 PM

نظر

• دوستان تو ادامه سوالاتی که داشتم میخواستم بپرسم الان ios من 5.1.1 هست
                                در حال حاضر 6.1.3 که جیلبریک پایدار نیومده ؟ درسته ؟
                                الان اگه من به 6.1.3 اپدیت کنم میتونم روی ایپدم از طریق 25pp که اومده نرمافزار نصب کنم ؟؟؟؟؟
                                ایا بدون جیلبریک هم میشه توییک های سیدیا رو از طریق نرم افزاری مثل itools نصب کرد ؟
                                چقدر دیگه طول میکشه ios7 ارائه بشه ؟ چکار کنم نگه دارمش در همین حال یا اپدیتش کنم ...

نظر

صبر کنید ..
                                X