اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
    کسی نیست از دوستان جواب ما رو بده
    شاید منظورمو متوجه نشدین ؟!

ا
    نيازي به برنامه يا توييكي نيست!
    خوده برنامه ايي كه باهاش داريد دانلود ميكنيد،انجام ميده!اگه مشكلتونم به خاطر اينه كه فاي فاي دستگاه پس از مدتي لاك بودن(تو هر حالتي)قطع ميشه،به آخرين نسخه آپديت كنيد(باگه اگه اشتباه نكنم)

نظر

• دوستان ايکن دوربين و اپ استور پاک شده . راهي هست که بدون ريستور برگرده
      ميشه يه نفر فايل هاش رو اپلود کنه شايد برگشت

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
        دوستان ايکن دوربين و اپ استور پاک شده . راهي هست که بدون ريستور برگرده
        ميشه يه نفر فايل هاش رو اپلود کنه شايد برگشت
        فكر نميكنم برگرده.
        ريستور كنيد و بك آپ برگردونيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
          فكر نميكنم برگرده.
          ريستور كنيد و بك آپ برگردونيد.
          مشکل اينجس که shshورژن هاي قديمي رو نداره !
          يه نفر زحمت بکشه با ايفون باکس از قسمت اپ, فايل هاي camera.app - app store.app رو اپلود کنه ممنون ميشم

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
            مشکل اينجس که shshورژن هاي قديمي رو نداره !
            يه نفر زحمت بکشه با ايفون باکس از قسمت اپ, فايل هاي camera.app - app store.app رو اپلود کنه ممنون ميشم
            دوست عزیز بنده جیلبریک نیستم براتون آپلود کنم !

اما شما توی spotlite search هم سرچ کنید شاید باشه!

نظر

• دوستان من وايفاي خونه ديگه از اپ استور دانلود نميكنه!
              حتي idownloder هم دانلود نميكنه؟
              اپل دوباره ت ح ر ي م كرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                دوستان من وايفاي خونه ديگه از اپ استور دانلود نميكنه!
                حتي idownloder هم دانلود نميكنه؟
                اپل دوباره ت ح ر ي م كرده؟
                دانلود نكردن iDownloader به نظر خودتون به اپل ربط داره؟!

نظر

• سلام
                  منو profiles تو قسمت generals تنظیمات برا چیه؟؟؟
                  دو تا هم پروفیل برام زده به نام tongbuhomedis

نظر

• نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
                    سلام
                    منو profiles تو قسمت generals تنظیمات برا چیه؟؟؟
                    دو تا هم پروفیل برام زده به نام tongbuhomedis
                    میتونید مجوز ها یا...نصب کنید.(از ios 5 به بالا هم اگه اشتباه نکنم,بود)

نظر

• میتونید مجوز ها یا...نصب کنید.(از ios 5 به بالا هم اگه اشتباه نکنم,بود)
                      ربطب به نرم افزاری مثل 25pp و یا تانگل داره؟؟؟؟

نظر

• سلام

حقیقتش آیپدم قبلا مال یه نفر دیگه بوده ، می خواستم اپل آیدی که قبلا بهش وارد شده بود را حذفش کنم(رمزش هم ندارم) و اپل جدید مال خودم را وارد آیپد کنم

چطوری می تونم این کار را انجام بدم؟

حتی رام 7.0.2 هم دانلود کردم و به این ورژن ریستور کردم ، با اینکه ایپدم آپدیت شد ولی همه اپلیکیشنها و تنظیمات سر جای خود بودند و تغییری نکردند

خیلی خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنم که بتونم این مشکل را برطرف کنم
                        ویرایش توسط KINGROID : https://i-phone.ir/forums/member/92244-kingroid در ساعت 27-09-2013, 11:24 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط KINGROID نمایش پست ها
                          سلام

حقیقتش آیپدم قبلا مال یه نفر دیگه بوده ، می خواستم اپل آیدی که قبلا بهش وارد شده بود را حذفش کنم(رمزش هم ندارم) و اپل جدید مال خودم را وارد آیپد کنم

چطوری می تونم این کار را انجام بدم؟

حتی رام 7.0.2 هم دانلود کردم و به این ورژن ریستور کردم ، با اینکه ایپدم آپدیت شد ولی همه اپلیکیشنها و تنظیمات سر جای خود بودند و تغییری نکردند

خیلی خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنم که بتونم این مشکل را برطرف کنم
                          دوست عزیز شما از طریق ایتونز به 7.0.2 ریستور کن و توی تنظیمات اپل ای دی خودت رو وارد کن
                          تمامی اپلیکیشهایی که با اپل ای دی اون نفری که ازش ipad رو گرفتید نصب نکنید! همه اونا را با اپل ایدی خودتون از appsotore دانلود و نصب کنید !

نظر

• سلام
                            من از ورژن 5.1.1 جلیبریک شده به 7.0.2 ریستور کردم!
                            چون اکثر app هایی که نصب کرده بودم کرک شد بود و قبل از ریستور کردن من ازش بک اپ گرفتم !
                            ان که به 7.0.2 اومدم و اخرین بک آپم رو هم ریستور کردم می خوام اپ های غیر کرک شده بریزم تمامی اون app های کرک شده هم می خوان نصب بشن و این مشکل توی تمامی مراحل sync کردن ایپدم هست !
                            کسی نمیدونه چی کار کنم که دیگه اگر خواستم اپ جدید بریزم app های کرک شده برای نصب نیان ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                              سلام
                              من از ورژن 5.1.1 جلیبریک شده به 7.0.2 ریستور کردم!
                              چون اکثر app هایی که نصب کرده بودم کرک شد بود و قبل از ریستور کردن من ازش بک اپ گرفتم !
                              ان که به 7.0.2 اومدم و اخرین بک آپم رو هم ریستور کردم می خوام اپ های غیر کرک شده بریزم تمامی اون app های کرک شده هم می خوان نصب بشن و این مشکل توی تمامی مراحل sync کردن ایپدم هست !
                              کسی نمیدونه چی کار کنم که دیگه اگر خواستم اپ جدید بریزم app های کرک شده برای نصب نیان ؟!
                              برنامه هاي كرك رو از تو ايتونز پاك كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                                برنامه هاي كرك رو از تو ايتونز پاك كنين
                                این کار دو تا مشکل داره
                                یکی این که من ایفونم کلی نرم افزار کرک شده روش هست که به این طریق اگر ایفونم رو به iTunes سینک کنم همشون می پرن !
                                و دیگه این که نزدیک 350 تا app تو قسمت app های ایتونزم هست که سخته بخوام ببینم کدوم کرک شدس کدوم نیست !
                                راه دیگه ای هست ؟ مثلا من ipad ام رو به عنوان یه دستگاه جدید برای ایتونزم تعریف کنم و از اون طریق شروع کنم به نصب کردم؟(نتونستم ایپدم رو به عنوان یه دستگاه جدید واسه ایتونتز تعریف کنم،شما بلدید ؟!)

نظر

صبر کنید ..
                                X