اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من تقریبا یک ماهه ایپدم(ipad3)رو جیلبرک کردم ولی دو روزه که اهنگ بخش میکنم همش صداش قطع و وصل می شد نمی دونم چرا وقتی نور صفحه رو زیاد می کردم درست میشد من دوباره ios رو ریختم و جیلبرک رو هم پاک کردم ولی با هم صداش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط Amin.ks : https://i-phone.ir/forums/member/136377-amin-ks در ساعت 25-07-2014, 12:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin.ks نمایش پست ها
      سلام
      من تقریبا یک ماهه ایپدم رو جیلبرک کردم ولی دو روزه که اهنگ بخش میکنم همش صداش قطع و وصل می شد نمی دونم چرا وقتی نور صفحه رو زیاد می کردم درست میشد من دوباره ios رو ریختم و جیلبرک رو هم پاک کردم ولی با هم صداش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید
      ضربه نخورده؟
      اگه با ریستور درست نشده به احتمال زیاد سخت افزاری هست.
      میتونید به دفتر انجمن مراجعه کنید بررسی کنن براتون

نظر

• سلام
        من تقریبا یک ماهه ایپدم(ipad 3) رو جیلبرک کردم ولی دو روزه که اهنگ بخش میکنم همش صداش قطع و وصل می شد نمی دونم چرا وقتی نور صفحه رو زیاد می کردم درست میشد من دوباره ios رو ریختم و جیلبرک رو هم پاک کردم ولی با هم صداش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin.ks نمایش پست ها
          سلام
          من تقریبا یک ماهه ایپدم(ipad 3) رو جیلبرک کردم ولی دو روزه که اهنگ بخش میکنم همش صداش قطع و وصل می شد نمی دونم چرا وقتی نور صفحه رو زیاد می کردم درست میشد من دوباره ios رو ریختم و جیلبرک رو هم پاک کردم ولی با هم صداش قطع میشه لطفا راهنمایی کنید
          سوال خودتونو یه جا مطرح کنید و قوانین رو بخونید:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread9.html
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام متاسفانه در یک حرکت انفجاری ، حواسم نبود عکس ها رو از کاپیوتر از توی آیپدم حذف کردم بعد دیدم عکس ها هنوز توی آیپدم مونده!!! بعد به وسیله ifunbox عکس ها رو پیدا کردم پاک کردم ولی متاسفانه اسم آلبوم ها مونده میشه بگید آدرس دقیق اسم آلبوم ها کجاست تا پاک کنم

نظر

• با سلام
              من نمیدونستم این موضوع من به جیلبریکم هم ربط داره یا نه به خاطر همین اینجا هم مطرح می‏کنم
              من ایپد رو برداشتم رمز رو که زدم تا صفحه اول معلوم شد ارم اپل بالا اومد و بعد پیام safe mode اومد من هم restart رو زدم بعد از بالا امدن برنامه dimmer رو از سورس hack your iphone ریختم
              بالای اون قسمت اطلاعات tweak نوشته بود که برای ios 7 ممکنه کار نکنه من هم اسم این برنامه رو از دوستم گرفتم که اون هم ios7 هست ولی برنامه برای اون کار میکنه
              برنامه که کامل دانلود و نصب شد به حالت عادی درخواست restart springboard رو زدم ولی بعد یه مدت چرخیدن دایره loading (حدود 5-10 دقیقه ) ارم اپل بالا اومد و بعد از یکی دو دقیقه فلش زد مثل حالت ریبوت و دوباره ارم اپل اومد الان حدود 2-3 ساعته این اتفاق هی میافته و نه خواموش میشه نه از این حالت در میاد
              با توجه به این که کامپیوتر مشکل اپدیت itune داره نمیتونم backup یا restore بکنم
              ممنون میشم راهنمایی کنین مثلا ببرمش توی safe mode از بیرون که بشه درستش کرد
              ios7.0.3 ipad3
              با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Sam_najian نمایش پست ها
                با سلام
                من نمیدونستم این موضوع من به جیلبریکم هم ربط داره یا نه به خاطر همین اینجا هم مطرح می‏کنم
                من ایپد رو برداشتم رمز رو که زدم تا صفحه اول معلوم شد ارم اپل بالا اومد و بعد پیام safe mode اومد من هم restart رو زدم بعد از بالا امدن برنامه dimmer رو از سورس hack your iphone ریختم
                بالای اون قسمت اطلاعات tweak نوشته بود که برای ios 7 ممکنه کار نکنه من هم اسم این برنامه رو از دوستم گرفتم که اون هم ios7 هست ولی برنامه برای اون کار میکنه
                برنامه که کامل دانلود و نصب شد به حالت عادی درخواست restart springboard رو زدم ولی بعد یه مدت چرخیدن دایره loading (حدود 5-10 دقیقه ) ارم اپل بالا اومد و بعد از یکی دو دقیقه فلش زد مثل حالت ریبوت و دوباره ارم اپل اومد الان حدود 2-3 ساعته این اتفاق هی میافته و نه خواموش میشه نه از این حالت در میاد
                با توجه به این که کامپیوتر مشکل اپدیت itune داره نمیتونم backup یا restore بکنم
                ممنون میشم راهنمایی کنین مثلا ببرمش توی safe mode از بیرون که بشه درستش کرد
                ios7.0.3 ipad3
                با تشکر
                دوست من شما با برنامه رد اسنو جاست بوت رو بزن درست ميشه

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                  دوست من شما با برنامه رد اسنو جاست بوت رو بزن درست ميشه

اصلا به pc به هیچ راهی connect کامل نمیشه چون هی خاموش روشن میشه حتی عکس ها رو هم باز نمیکنه از هیچ راهی غیر از pp25

نظر

• نوشته اصلی توسط Sam_najian نمایش پست ها
                    اصلا به pc به هیچ راهی connect کامل نمیشه چون هی خاموش روشن میشه حتی عکس ها رو هم باز نمیکنه از هیچ راهی غیر از pp25
                    ببين يعني هوم+پاور هم ميگيري ريست نميشه؟

نظر

• سلام دوستان عزيز
                      من بازى angry birds go رو قبلا دانلود كرده بودم حالا وقتى نصب ميكنم و اجرا ميكنم ميگه به اخرين ورژن اپديت كنيد و نميتونم بازى كنم ايا راهى هست بدون اپديت اونو اجرا كنم ؟
                      راستى جيلبريك هم هستم .

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
                        سلام دوستان عزيز
                        من بازى angry birds go رو قبلا دانلود كرده بودم حالا وقتى نصب ميكنم و اجرا ميكنم ميگه به اخرين ورژن اپديت كنيد و نميتونم بازى كنم ايا راهى هست بدون اپديت اونو اجرا كنم ؟
                        راستى جيلبريك هم هستم .
                        دوست عزیز این بازی خودش فقط اپدیت میخواد و تا اپدیت نشه نمیره تو بازی راهی هم نداره
                        مدل کلش هستش تا اپدیت نشه اجرا نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                          ببين يعني هوم+پاور هم ميگيري ريست نميشه؟

خودش داشت خودش هر دقيقه به دقيقه ريست ميكرد نه نميشد بيروت بردم گفتن درست نميشه ٢٠-٢٥ بار ريستور كردم سر ريستور پيام ديسكانكت شدن ميداد يك دفعه شانسي نداد ريستور كردم به هر حال ممنون

نظر

• سلام
                            يك سؤال داشتم چون به ايپد هم ربط داشت اينجا مطرح كردم سنسور نايك پلاس به ايپد هم وصل ميشه همون قرمز و سفيده يعني بخرم؟
                            ممنون ار راهنمايى

نظر

• سلام ... كسي آيپد ٣ رو به ios8 آپگريد كرده ؟ سرعت نسبت به ios 7 تغييري كرده ؟
                              ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
                                سلام ... كسي آيپد ٣ رو به ios8 آپگريد كرده ؟ سرعت نسبت به ios 7 تغييري كرده ؟
                                ممنون

من نيم ساعت پيش اپديت كردم سرعت بهتر نشده باشه بدتر نيست. الان دارم برنامه ها رو نصب ميكنم تا ببينم مصرف باطري چطوره.

نظر

صبر کنید ..
                                X