اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
    این کار دو تا مشکل داره
    یکی این که من ایفونم کلی نرم افزار کرک شده روش هست که به این طریق اگر ایفونم رو به iTunes سینک کنم همشون می پرن !
    و دیگه این که نزدیک 350 تا app تو قسمت app های ایتونزم هست که سخته بخوام ببینم کدوم کرک شدس کدوم نیست !
    راه دیگه ای هست ؟ مثلا من ipad ام رو به عنوان یه دستگاه جدید برای ایتونزم تعریف کنم و از اون طریق شروع کنم به نصب کردم؟(نتونستم ایپدم رو به عنوان یه دستگاه جدید واسه ایتونتز تعریف کنم،شما بلدید ؟!)
    شما بزار برنامه ها نصب بشن در اخر فقط اوناي كه كرك نيستن نصب ميشن و ميتونين بقيه رو پاك كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
      شما بزار برنامه ها نصب بشن در اخر فقط اوناي كه كرك نيستن نصب ميشن و ميتونين بقيه رو پاك كنين
      بله، اما اینکون تمامی نرم افزارهای که نصب نشدن میاد !! من با این مشکل دارم !!

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
        بله، اما اینکون تمامی نرم افزارهای که نصب نشدن میاد !! من با این مشکل دارم !!
        عزیز با ایتولز امتحان کن فکر کنم مشکلت حل میشه
        چون میزنه کدوم کرک هست کدوم نیست

نظر

• موقع وصل کردن ایپد به ایتیونز این پیغام رو میده مشکل از چه هست؟؟
          بعد از ریستور به 7 با تنگل و 25pp برنامه نصب کردم و هنوز ایپد رو به ایتیوز وصل نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
            موقع وصل کردن ایپد به ایتیونز این پیغام رو میده مشکل از چه هست؟؟
            بعد از ریستور به 7 با تنگل و 25pp برنامه نصب کردم و هنوز ایپد رو به ایتیوز وصل نکردم
            بعد از نصب هرگونه App با 25pp امکان سینک با آیتونز با مشکل مواجه میشه.
            میتونیداز برنامه های مشابه که این مشکل رو ندارن استفاده کنید.

نظر

• چطوری میتونم موزیک های رو که روی ایپاد تاچ 4 دارم روی ایپد گوش کنم؟؟
              میخوام ی جوری بینشون ارتباط برقرار کنم مثل شبکه کردن

نظر

چطوری میتونم موزیک های رو که روی ایپاد تاچ 4 دارم روی ایپد گوش کنم؟؟
                میخوام ی جوری بینشون ارتباط برقرار کنم مثل شبکه کردن
                امکانش فک نکنم باشه . با نت فقط میشه از آیتونز شیر کرد اما در دو دستگاه ios من ندیدم

نظر

• دوستان سلام. من چند وقته یه مشکل عجیبی دارم. الان روی ۷.۰۲ هستم. داخل برنامه google maps محل من رو با اختلاف ۲-۳ کیلومتری نشون میده. اول فکر کردم مشکل از برنامه است. پاک کردم و دوباره نصب میکردم اما درست نشد. جالب اینکه با خود maps اپل هم امتحان کردم همین مسکل رو دارم و دقیقاً هر دو برنامه یک محل رو نشون میدن که ۲-۳ کیلومتر از محل واقعی من فاصله داره. قبلاً روی ورژن ۶.۱ همچین مشکلی نداشتم. به نظرتون یه بار ریستور کنم دوباره؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                    دوستان سلام. من چند وقته یه مشکل عجیبی دارم. الان روی ۷.۰۲ هستم. داخل برنامه google maps محل من رو با اختلاف ۲-۳ کیلومتری نشون میده. اول فکر کردم مشکل از برنامه است. پاک کردم و دوباره نصب میکردم اما درست نشد. جالب اینکه با خود maps اپل هم امتحان کردم همین مسکل رو دارم و دقیقاً هر دو برنامه یک محل رو نشون میدن که ۲-۳ کیلومتر از محل واقعی من فاصله داره. قبلاً روی ورژن ۶.۱ همچین مشکلی نداشتم. به نظرتون یه بار ریستور کنم دوباره؟

الان با برنامه google earth امتحان کردم اونجا درست بود و کاملاً محل رد درست نشون میداد. عجب حکایتی شده ها. خواهشاً کمکم کنید چون به گوگل مپس شدیداً احتیاج دارم

نظر

• سلام
                      من رو ورژن 7.03 هستم هر بازی سبک یا سنگینی نصب میکنم مثل cave بازی یکمی لگ میزنه و تیکه تیکه میشه حتی انگری برد هم همین طوره بازی ها رو با تنگو یا 25 pp نصب میکنم
                      میخواستم بدون ایپد 3 دیگه قدیمی شده یا 7.0.3 مشکل داره ؟؟؟؟؟
                      مرسی

نظر

سلام
                        من رو ورژن 7.03 هستم هر بازی سبک یا سنگینی نصب میکنم مثل cave بازی یکمی لگ میزنه و تیکه تیکه میشه حتی انگری برد هم همین طوره بازی ها رو با تنگو یا 25 pp نصب میکنم
                        میخواستم بدون ایپد 3 دیگه قدیمی شده یا 7.0.3 مشکل داره ؟؟؟؟؟
                        مرسی
                        مشکل شما رو نمیدونم از چیه ولی خود من مشکلی ندارم. بازی هایی مثل nba k2014 batman orgins call of duty real racing و خیلی از بازی های سنگین دیگه رو به راحتی اجرا میکنم.

ایپد نسل ۳ ورژن ۷.۰.۳

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مشکل شما رو نمیدونم از چیه ولی خود من مشکلی ندارم. بازی هایی مثل nba k2014 batman orgins call of duty real racing و خیلی از بازی های سنگین دیگه رو به راحتی اجرا میکنم.

ایپد نسل ۳ ورژن ۷.۰.۳
                          حس میکنم مشکل از 25pp باشه شما با چی نصب میکنیین؟؟

نظر

• سلام
                            با ایپد 3 تو پاک کردن عکس ها مشکل داره ! ینی مارک میکنم گزینه Delete غیر فعال میشه . حتی مارک هم نکنم نمیشه !
                            iPad 3 6.1.1 جیلبریک

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

دوستان این مصرف باطری خوبه یا نه؟چون تو ios 6 برام ۷ روزاستند بای نگه میداشت الان کم شده میخوام ببینم شما هم مشکل دارین یا نه.؟
                              تمام مدت وای فای روشن بوده.

Sent from my iPad using Tapatalk
                              ویرایش توسط Ebrahim-hn : https://i-phone.ir/forums/member/72961-ebrahim-hn در ساعت 29-11-2013, 12:14 AM

نظر

• سلام
                                من ورژن آیپدم 5.1.1 و جیلبریک
                                اولاینکه تنها ورژنی که میتونم برم فقط 7.0.4 است ؟
                                دوم اینکه از لحاظ سرعت و اینا مشکلی پیش نمیاد ؟ ارزش داره آدم قید جیلبریک رو بزنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X