اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط .Mehdi. نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوالی دارم.
    الان میخوام ریستور کنم ایپد رو اما نمیدونم چیجوری دانلود کنم.
    یعنی نمیدونم ایپد من global هست یا cdma
    از کجا بفهمم؟
    دوستان توجه کنید میخوام بدونم A1430چی هست؟
    cdma هست یا global?
    بعد یه سوال دیگه اینکه ایپدgsm هم مگه داریم؟

اينجا ميتونيد نگاه كنيدiPhoneFrom - Where is iPhone from?

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza apple نمایش پست ها
      اينجا ميتونيد نگاه كنيدiPhoneFrom - Where is iPhone from?
      دوست عزیز این که برای ایفونه!!

نظر

• دوستان global هست یا cdma?
        من مدل cdma رو دانلود کنم؟
        میشه هرچی رو دانلود کنم؟

نظر

• دوست عزيز اين براي همه ي دستگاهاي اپل هست

نظر

• دوستان و مدیران عزیز

من یه برنامه داشتم که باهاش سیم کارتم و شارژ میکردم ( ایرانسل و همراه و رایتلو داشت ولی بیشتر کد های دستوری ایرانسل داخلش بود و فارسی هم بود نرم افزار ) . ایکونش هم ابی رنگ بود

وقتی ایپد و به 7.0.4 اپدیت کردم اون نرم افزار پاک شد و دیگه اسمشو یادم نیست الان هم هرچی میگردم فقط نرم افزار myirancell هست که باید حتما e-care بگیری با خط که چون سیم کارت و کات کردیم و گوچیک شده نمیشه گذاشت تو گوشی و این کد رو از ایرانسل گرفت
            الان خیلی گیرم میشه نرم افزار دیگه ای معرفی کنید یا همون که خودم گفتم و اگه میدونید چیه بگید اسمشو

queryussd هم جواب ندا

نظر

• سلام
              همین الان جیلبریک کردم.وقتی itools رو باز می کنم میزنه جیلبریک no !!! ?
              ولی cydia اومده تو دستگاه! ؟

نظر

• کسی جیلبریک نکرده یعنی ؟
                مشکل اینجاست که به فایل های سیستمی دسترسی ندارم !
                متوجه میشید یا بیشتر توضیح بدم؟

مشکل حل شد
                برای دسترسی به فایل های سیستمی تو ios7 ، بعد جیلبریک باید توییک afc2add رو نصب کرد
                ویرایش توسط NEO_BB : https://i-phone.ir/forums/member/98790-neo_bb در ساعت 21-01-2014, 12:47 AM

نظر

• سلام بر دوستان من Ipad سری 3 دارم و الان زدم که کل Content ها ررو پاک کنم ! Erase alll رو زدم الان 20 دقیقه هست تو لود هست دستگاه قضیه چیه تا چقدر طول میکشه این فرایند!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Kianx نمایش پست ها
                    سلام بر دوستان من Ipad سری 3 دارم و الان زدم که کل Content ها ررو پاک کنم ! Erase alll رو زدم الان 20 دقیقه هست تو لود هست دستگاه قضیه چیه تا چقدر طول میکشه این فرایند!!!
                    ۲۰ دقیقه؟؟؟
                    این مدت زمان خیلی غیر عادی هستش!
                    یزارید یکم بمونه شاید بالا اومد و بعد که اومد ریستور کنبد!
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان و اساتید عزیز
                      من آیپد 3 64 گیگ 4G دارم ، جیلبریک کردم 1 روز برام کار کرد ، بعد از یک روز ios میاد بالا ولی هیجچکدوم از ایکون ها و تنظیمات نیستشون و فقط پوشه Newsstand مونده رو صفحه ، ورژن ios il 7.0.3 بودالان میخوام ریستور کونم به 7.0.4 ولی این ارور رو میده
                      i tunes could not back up the ipad "ipad3 " because an error occured
                      please disconnect and reconnect and reconnect the ipad . then try again

لطفا کمکم کنید
                      ممنونم

نظر

• سلام به همه دوستان عزیزم
                        من یه ایپد دارم که پسرم برداشته و چندین بار پسورد رو اشتباهی زده و ایپد قفل شده
                        بالای ایپد نوشته باید به ایتونز وصل شه ولی وقتی به ایتونز وصلش میکنم ایتونز اصلا نمیشناسه که بخوام ریستور کنم به dfu و ریکاوری مد هم بردم فایده ای نداشت
                        اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه
                        ممنون

نظر

• سلام
                          آیپد من بعد از جیلبیرک خودش هی ری استارت میشه ؟
                          چیکارش کنم ؟

نظر

• دوستان من کلی برنامه های 25pp رو ایپدم دارم

سوالی که داشتم ، می تونم جیلبریکش کنم و دوباره همون برنامه های 25pp رو ایپدم نصب کنم؟

ios 7.0.4

نظر

• سلام دوستان.خدا قوت.یه فیلم گرفتم اما اشتباهی پاک کردم.با چه نرم افزاری میتونم برگردونم؟شنیدم یه نرم افزار پولی هست
                              ممکنه راهنمایی کنید
                              ممنون

نظر

• سلام خدمت دوستان
                                روی ۷.۰.۴ هستم و دستگاه جیلبریک شده
                                متاسفانه با وایفای یه مشکلی دارم وقتی ایپدم وصله و وبگردی میکنم یهو قطع میشه مخصوصا زمانی که دارم یه پست مینویسم مثل الان که دارم همین پست رو میذارم الان که دارم مینویسم کانکتم اما به محض اینکه دکمه ارسال رو میزنم یهو دیسکانکت میشم!!
                                و دوباره باید برم توی ستینگ و کانکت کنم و برگردم
                                اینش اذیت کننده تره که نوشته هام میپره و یا باید قبل از ارسال کپی کنم یا دوباره از اول بنویسم
                                زمانی که میخوام یه فرم ثبت نام توی سایتی پر کنم که دیگه حتی کپی هم نمیتونم بگیرم و بازم به محض زدن سابمیت یهو قطع میشم!!!

Sent from my ipad

نظر

صبر کنید ..
                                X