اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
    سلام
    اقا airblue sharing روی فریمور 6.1 مشکل داره؟
    من میخواستم یه فایل بفرستم نشد ارور میداد
    OBEX push
    ?
    کاملا سازگاره دوست عزیز یه فایل دیگرو هم امتحان کنید

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

برنامه ای هست که بگه کدوم app ها رو دیوایس free هستن و کدوم پولی و هر کدوم با چه اکانتی ریخته شده<br />
      <br />
      من کلی app رو دیوایسم دارم با دو تا اکانت ریخته شده شدیدا نیاز دارم بدونم کدوماش مجانی و کدوماش پولین<br />
      ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام.. دوستان من چطوری بفهمم ایپدم verizone هست یا at&t ؟؟ چون میخواستم فریمور 6.1.2 رو دانلود کنم نمیدونستم برا کدومو باید بزنم !
        مشخصات ایپدم اینه : 64 gig new ipad 3g ممنون ازکمکتون....

نظر

• شماره ی مدل دستگاه رو توی این سایت بزنید .
          iPhoneFrom - Where is iPhone from?

نظر

• من با ای کلود با ایپدم بک اپ گرفتم حالا میخوام ریستور کنم اما تو ستینگ قسمت ای کلود میرم گزینه ریستور نداره . چجوری باید اینکارو بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
              من با ای کلود با ایپدم بک اپ گرفتم حالا میخوام ریستور کنم اما تو ستینگ قسمت ای کلود میرم گزینه ریستور نداره . چجوری باید اینکارو بکنم؟
              شما با کامپیوتر ریستور کنین بعدش وقتی که ریستور تموم شد موقع راه اندازی از کامپیوتر جداش کنین و به جای ریستور فرام آیتیونز ریستور فرام آیکلودو انتخاب کنید
              البته بدون این کار هم وقتی به نت وصل شین آیکلود خودش یه سری چیزا مث کانتکتارو براتون میاره!

نظر

• آقا من ميخوام از 5.1.1 به 6.1.2 برم ارور 1601 ميده چكار كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                  آقا من ميخوام از 5.1.1 به 6.1.2 برم ارور 1601 ميده چكار كنم؟
                  6.1.2 احتمالا بسته شده . باید به 6.1.3 ریستور کنید . آنتی ویروس اگه دارید کلا خاموشش کنید .

نظر

• من شارژ که میکنم رو ۹۰ ٪ استاپ میشه و باید از شارژ در بیارم تا ۹۰ تا ۱۰۰ شارژ شه مشکل چیه ؟ گذاشتم شارژ هم خالی شد و خاموش هم گذاشتم حدودا ۸ ساعت روشن کردم رو ۹۵ ٪ بود مشکل چیه ؟ ریستور هم نمیتونم بکنم چون روی ۶.۱.۲ هست و جیلبرک هست

نظر

• مشکل از کابل و شاژرش نیست؟

نظر

• نه با ۲ کابل مختلف هم تست کردم
                        شاید با ریستور درست شه ولی میخوام بدونم راه دیگه نداره چون جیلبرک رو لازم دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط sina33 نمایش پست ها
                          سلام.. دوستان من چطوری بفهمم ایپدم verizone هست یا at&t ؟؟ چون میخواستم فریمور 6.1.2 رو دانلود کنم نمیدونستم برا کدومو باید بزنم !
                          مشخصات ایپدم اینه : 64 gig new ipad 3g ممنون ازکمکتون....
                          دوست عزیز فکر نمیکنم ایپد شما 3 باشد چون 4جی هست نه 3جی

نظر

• دوستان من بعضی وقت ها روی بعضی از برنامه ها رو البته بعضی وقت ها اجرایش نمیکنه؟؟ البته این مشکلو رو آیفون 5 هم دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
                            ویرایش توسط arad olfati : https://i-phone.ir/forums/member/108719-arad-olfati در ساعت 30-03-2013, 07:45 PM

نظر

• دلیلش رو نمیدونم ولی اگر یک ریستارت کنید درست میشه

نظر

• سلام.امروز دوستم توییک persian keyboard رو نصب کرد بعد وقتی نصب شد ریستارت کرد بعد دیگه نیومد بالا.بعد دکمه هوم و قفل رو باهم نگه داشت بعد ریبوت شد دوباره آیپد نیومد بالا روی لوگوی اپل می مونه.من بش گفتم باید ریستور کنه.بعد گفت راه دیگه ای نیست؟ و منم اومدم اینو از شما سوال کنم.راه دیگه ای به غیر از ریستور نیست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X