اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamid063 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یه نیو آیپد 32گیگ وای فای دارم
    وسط آپدیت 6.1.3 مجبور شدم قطعش کنم
    حالا فقط روی ریکاوری منو باز میشه
    من میخوام روش فریمور 6.1.3 بریزم اگه میشه یه لینک سالم برام بزارید؟
    دوستم از یه سایتی دانلود کرد ولی ارور میداد و میگفت به دستگاه شما نمیخوره
    خواهش میکنم کمکم کنید
    http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

• اسم برنامه ای که باید از سایدیا خرید تا بشه با آیپد اس ام اس داد چیه ؟ روی همه ی آیپدها کار میکنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nomad_609 نمایش پست ها
        اسم برنامه ای که باید از سایدیا خرید تا بشه با آیپد اس ام اس داد چیه ؟ روی همه ی آیپدها کار میکنه ؟
        swirly sms از ایپد 2 به بعد کار نمیکنه..

نظر

• هیچ راهی نیست که بتونم ایپد نسل سوم ام را از ۵۰۱۰۱ به ۶۰۱۰۲ریستور کنم ؟
          shsh هم ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
            هیچ راهی نیست که بتونم ایپد نسل سوم ام را از ۵۰۱۰۱ به ۶۰۱۰۲ریستور کنم ؟
            shsh هم ندارم
            خیر ، ورژن 6.1.2 بسته شده است و فقط می توانید به آخرین ورژن 6.1.3 ریستور کنید.

نظر

• با سلام...دوستان اپ استور ایپدم از وسط نصف شده ینی یه طرفش سفید شده مشکل از کجاس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
                با سلام...دوستان اپ استور ایپدم از وسط نصف شده ینی یه طرفش سفید شده مشکل از کجاس؟
                اگه جيلبريكيد آيا توييك خاصي نصب كرديد؟
                اگه يه ريبوت بكنيد شايد درست شه

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                  اگه جيلبريكيد آيا توييك خاصي نصب كرديد؟
                  اگه يه ريبوت بكنيد شايد درست شه
                  چطوری باید ریبوت کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
                    چطوری باید ریبوت کنم؟
                    يكبار خاموش و روشن كنيد!
                    اگه جيلبريك هست و توييكي نصب كردين، آخرين ها رو كه باعث مشكل شده حذف كنيد!

Sent from iPhone 4S using Tapatalk 2

نظر

• دوستان عزیز سلام من ایپد نیو دارم ورژن ای او اس هم 6.1.2 هست که جیلبریک کردم امروز از منوی ریست دومین گزینه که ریست کانتنت وستینگ بود رو زدم الان وسط ایپد یه دایره یک ساعته که میچرخه هرکاری میکنم نه خاموش میشه نه روشن ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezax نمایش پست ها
                        دوستان عزیز سلام من ایپد نیو دارم ورژن ای او اس هم 6.1.2 هست که جیلبریک کردم امروز از منوی ریست دومین گزینه که ریست کانتنت وستینگ بود رو زدم الان وسط ایپد یه دایره یک ساعته که میچرخه هرکاری میکنم نه خاموش میشه نه روشن ممنون میشم کمکم کنید
                        چون جیلبریک بودید و ریست زدید اینجوری شده و فقط و فقط باید ریستور کنید

دکمه هوم و پاور رو نگه دارید با هم خاموش میشه و بعد هم به dfu ببرید و ریستور کنید ، مجبورید به 6.1.3 ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezax نمایش پست ها
                          دوستان عزیز سلام من ایپد نیو دارم ورژن ای او اس هم 6.1.2 هست که جیلبریک کردم امروز از منوی ریست دومین گزینه که ریست کانتنت وستینگ بود رو زدم الان وسط ایپد یه دایره یک ساعته که میچرخه هرکاری میکنم نه خاموش میشه نه روشن ممنون میشم کمکم کنید
                          هوم و پاور رو بگیرید روی آرم اپل که اومد کلید بالای ولوم رو بپیرید تا بیاد بالا
                          اگه جواب نداد باد به dfu رفته و به 6.1.3 ریستور کنید
                          در ضمن آیپد جیلبریک شده رو نباید ریست کرد
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوست عزیزم ممنون حل شد من اگر بخوام دوباره از حالت جیلبریک دربیارم ودوباره با همین ورژن 6.1.2 جیلبریک کنم باید چیکار کنم احساس میکنم جیلبریکم مشکل داره چون یک سری از برنامه هارو نصب نمیکنه ویا اگر نصب میکنه موقع اجرا سریع بسته میشه یعنی اجرا نشده بسته میشه مثل گوگل کروم سریع بسته میشه ویا بازی اسفالت هفت رو با کامیوتر گرفتم از طریق ای تولز اصلا نصب نمیشه ولی یه سری بازیهای دیگر رو نصب کردم ممنن میشم دوباره راهنمایی کنید منو سپاس از لطفتون

نظر

• راهی نیست یا باید روی همین بمونید یا برید ۶.۱.۳
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوستان عزیز شرمنده دوباره مزاحم شدم خاموش روشن که کردم ایکون سیدیا دیگه نیست دوباره با برنامه evasi0n-win-1.5.3 جیلبریک کردم ولی باز هم خبری از ایکون سیدیا نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X