اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ميشه سيستم عامل دستگاه ipad3 را عوض كرد و اندرويد يا ويندوز ٨ روش ريخت؟

نظر

• نه دوست عزیز کل محصولات اپل سیستم عامل منحصر به فرد ios رو دارن..

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
        ميشه سيستم عامل دستگاه ipad3 را عوض كرد و اندرويد يا ويندوز ٨ روش ريخت؟
        خیر ، اگر جیلبریک باشد می شود تم اندروید روش گذاشت و لی سیستم iOS را نمی شود.

----------------------------------------------
        برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

• سلام..خسته نباشید....من وقتی ایپد رو با تبدیل به تلوزیون وصل میکنم تصویر فول اسکرین نیست یعنی 2 طرف تلوزیون سیاه هست و تصویر ایپد وسط....با جیلبریک میشد یک توییک نصب کردو این مشکلو حل کرد...ولی الان من ios 6 رو نصب کردم و استفاده میکنم...میخوام بدونم این مشکلو بدون جیلبریک چطوری حل کنم ؟!! مرسی

نظر

• من چند وقتي ميشه كه ديگه نميتونم بهfacetime , imessageوصل بشم. حتي با چيز پي ان. كسي ميتونه راهنمايي كنه

- - - - - - - - - -

چن تا مشكل كه خيلي دلمو زده.
            براوزر سفري كه وقتي يه تب جديد باز ميكني تا نري سراغ اون تب اصلا صفحه را لود نميكنه. يني ساير تب ها غير فعالن و اپديت نميشن مگه اينكه سراغشون بري.
            مورد بعدي اينكه اگه بخواي يه فايل را با وايفاي ترنسفر كني بايد برنامه مربوطه رو صفحه باز باشه. حالا فرض كن حجمش بالا باشه. نميتوني بري سراغ يه برنامه ديگه و يه كار ديگه انجام بدي. اگه بري اون ترنسفر قطع ميشه.
            مساله بعدي و از همه مهمتر اينه كه به عنوان مثال اگه يه فايل مثل فيلم را بخواي با گزينه open in با يه برنامه ديگه تماشا كني يه كپي از اون فايل را تو برنامه جديد كپي ميكنه و مشتركا دو برنامه نميتونن از يه فايل استفاده كنن. يني يه دفه حافظه دستگاه را از ٣گيگ ميكنه ٢گيگ. يعني فايل ها فقط تو برنامه اي كه هستن بايد استفاده بشن. يا بهتره بگم كاربر قبل از انتقال بايد انتخاب كنه كه فايل را تو كدوم برنامه ميخواد باز كنه. يه فايل pdfرا تو ibooksيا foxit ياadobe باز كنه و اگه تو يكي از اينا ريخت اون دو تاي ديگه نميتونن به اون فايل دسترسي پيدا كنن.
            تو دستگاه هايي كه تا حالا داشتم هيچكدوم اين مشكلات نبوده.

راه حلي براي بر طرف كردن اين مشكلات هست؟
            قابل حل نيست؟

نظر

من چند وقتي ميشه كه ديگه نميتونم بهfacetime , imessageوصل بشم. حتي با چيز پي ان. كسي ميتونه راهنمايي كنه

- - - - - - - - - -

قابل حل نيست؟
              هیچ کدوم قابل حل نیست
              شما میتونی مرور گر کروم رو جایگزین کنی به جای سافاری که اون مشکله اول حل شه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• شرمنده سوال خیلی پیچیده دارم چون تازه کارم
                الان اگه با خود ایپدم به 6.0.1 اپدیت کنم برنامه های پولی که برام ریختن مشکل دار نمیشن یا پاک نمیشن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                  شرمنده سوال خیلی پیچیده دارم چون تازه کارم
                  الان اگه با خود ایپدم به 6.0.1 اپدیت کنم برنامه های پولی که برام ریختن مشکل دار نمیشن یا پاک نمیشن؟
                  نه خیر عزیز پاک نمیشن و سیستم عامل هیچ تغییری هم نمیکنه
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• یه سوال پیچیده دیگم داشتم شرمنده تاپیکی برا تازه کارا پیدا نکردم فک کنم اینجا نباید بپرسم
                    الان من میخوان موزیک بریزم رو ایپد . فروشنده خودش قبلا یه سری موزیکو عکسو برنامه ریخته برام . اما الان که میخوام تضافه کنم بهم این پیغامو میده

[IMG][/IMG]

دقیقا منظورش چیه؟ الان اگه APPLY رو بزنم و شرو به سینک کنه چیارو پاک میکنه؟ چیکار باید کنم؟
                    ویرایش توسط sam_ : https://i-phone.ir/forums/member/95771-sam_ در ساعت 02-11-2012, 09:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                      یه سوال پیچیده دیگم داشتم شرمنده تاپیکی برا تازه کارا پیدا نکردم فک کنم اینجا نباید بپرسم
                      الان من میخوان موزیک بریزم رو ایپد . فروشنده خودش قبلا یه سری موزیکو عکسو برنامه ریخته برام . اما الان که میخوام تضافه کنم بهم این پیغامو میده

[IMG][/IMG]

دقیقا منظورش چیه؟ الان اگه APPLY رو بزنم و شرو به سینک کنه چیارو پاک میکنه؟ چیکار باید کنم؟
                      بله ، چون با دو آیتونز بوده اگر شما موزیک جدید بریزید قبلی ها پاک می شود.

نظر

• اینجوری که ای نوشته همه چیزو پاک میکنه؟ یا فقط موزیکای قبلی رو؟ موزیکا پاک بشه مهم نیس چیکار کنم که موزیک جدید میریزم چیزه دیگه ای رو پاک نکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                          اینجوری که ای نوشته همه چیزو پاک میکنه؟ یا فقط موزیکای قبلی رو؟ موزیکا پاک بشه مهم نیس چیکار کنم که موزیک جدید میریزم چیزه دیگه ای رو پاک نکنه؟
                          هر قسمت جداگانه sync میشه و اگه موزیک را سینک کنی کاری با برنامه ها نداره. و اونا سر جاش میمونه

نظر

• facetime , imessage را چیکار کنم؟ ینی الان کسی تو ایران نمیتونه facetime , imessage استفاده کنه؟ مشکل از کجاس؟

نظر

facetime , imessage را چیکار کنم؟ ینی الان کسی تو ایران نمیتونه facetime , imessage استفاده کنه؟ مشکل از کجاس؟
                              هیچ مشکلی ندارد من با همراه اول استفاده می کنم بدون هیچی وصل میشم.

نظر

• ولی من با وایرلس نمیتونم وصل بشم.
                                داستانش اینجوریه که یه دفه دستگاه را با کلید های HOME و power ریستارت کردم. چون سرعتش حس کردم کم شده و یه کمی مشکل داشت.. بعد از بالا آمدن هرچی پسورد تو دستگاهsave یود پاک شد.از وایرلس و چیز پی ان و ایمیل ها بگیر تا face time , imessage.
                                از اون روز دیگه نتونستم وصل بشم.

مشکلی واسه دسگام پیش اومده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X