اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
    اینجوری که ای نوشته همه چیزو پاک میکنه؟ یا فقط موزیکای قبلی رو؟ موزیکا پاک بشه مهم نیس چیکار کنم که موزیک جدید میریزم چیزه دیگه ای رو پاک نکنه؟
    فقط موزیک های فعلی که رو ایپد هست رو پاک میکنه.
    همین حالت هم برای بازی هاش هست!یعنی اگه کسی برات بازی نصب کرده باشه با یه کامپیوتر دیگه،دیگه تو نمیتونی از طریق کامپیوتر خودت،بازی یا...روش نصب کنی.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
    ولی من با وایرلس نمیتونم وصل بشم.
    داستانش اینجوریه که یه دفه دستگاه را با کلید های HOME و power ریستارت کردم. چون سرعتش حس کردم کم شده و یه کمی مشکل داشت.. بعد از بالا آمدن هرچی پسورد تو دستگاهsave یود پاک شد.از وایرلس و چیز پی ان و ایمیل ها بگیر تا face time , imessage.
    از اون روز دیگه نتونستم وصل بشم.

مشکلی واسه دسگام پیش اومده؟
    دستگاه جیلبرکه هست؟
    یه ریست نتورک کن.

نظر

• دوستان من دستگاهم رو تو ورژن ٥.١ جلبريك كردم،و٣ الي ٤ماه تا ٤ روز پيش كا كردم ولي بدون نصب كردن توييك و يا هر برنامه ناشناس و ورژن پايين از منبع غير معتبر شاهد كند شدن بيش از اندازه و دچار رسپرينگها و ريستارت هاي خودجوش شده بود و از همه بدتر و صد البته مهتر مصرف باتري دقيقا ٣چندنان شده بود!!!البته در همه دستگاهام كه جيل كرده بودم همينجور بودن ولي نه به اين شدت.البته بگم كه با هر دو برنامه جلبريك دستگاه رو از محدوديت در آوردم ولي خوب در اين حورد كارش نتونستم كنم.
      اومدم ريستور كنم و آپديت نكنم به ٦ كه در استارتينگ اوليه متوجه شدم به صورت خودسر و البته با تعجب بيش از اندازه آپديت شده!ولي اصلا سرعت اينترنت من بسيار كنده و از اون جالبتر كه اصلا مراحل ريستور و استارتينگ اوليه بوت شدن طول نكشيد تا به هوم پيج وارد بشم ولي وقتي اومد تو هوم پيج ديدم برنامه نقشه عوض شده و برنامه ساعت هم اضافه شده!!!!!رفتم تو ستينگ ديدم بههههله آپديت شده!!!!!!!
      حالا لب كلام اينكه سرعت دستگاه ٣چندان شده و از اون مهمتر مصرف باتري به اندازه اي خوب شده كه قبلا روزي يكبار با مصرف روزي٥ساعت ميزدم تو شارژ ولي الان ٣ روز يكبار و با ميزان نور ٤٠٪ درصدي!
      ولي واقعا شكست بعضي از محدوديت ها دلپذير بود مثل بلوتوث و كيبورد فارسي و برنامه استفاده از خود دستگاه براي شارژ سيم كارت و وارد كردن رمزهاي استفاده از تعرفه اينترنت gprs

- - - - - - - - - -

دوستان من دستگاهم رو تو ورژن ٥.١ جلبريك كردم،و٣ الي ٤ماه تا ٤ روز پيش كا كردم ولي بدون نصب كردن توييك و يا هر برنامه ناشناس و ورژن پايين از منبع غير معتبر شاهد كند شدن بيش از اندازه و دچار رسپرينگها و ريستارت هاي خودجوش شده بود و از همه بدتر و صد البته مهتر مصرف باتري دقيقا ٣چندنان شده بود!!!البته در همه دستگاهام كه جيل كرده بودم همينجور بودن ولي نه به اين شدت.البته بگم كه با هر دو برنامه جلبريك دستگاه رو از محدوديت در آوردم ولي خوب در اين حورد كارش نتونستم كنم.
      اومدم ريستور كنم و آپديت نكنم به ٦ كه در استارتينگ اوليه متوجه شدم به صورت خودسر و البته با تعجب بيش از اندازه آپديت شده!ولي اصلا سرعت اينترنت من بسيار كنده و از اون جالبتر كه اصلا مراحل ريستور و استارتينگ اوليه بوت شدن طول نكشيد تا به هوم پيج وارد بشم ولي وقتي اومد تو هوم پيج ديدم برنامه نقشه عوض شده و برنامه ساعت هم اضافه شده!!!!!رفتم تو ستينگ ديدم بههههله آپديت شده به ورژن ٦!!!!!!
      حالا لب كلام اينكه سرعت دستگاه ٣چندان شده و از اون مهمتر مصرف باتري به اندازه اي خوب شده كه قبلا روزي يكبار با مصرف روزي٥ساعت ميزدم تو شارژ ولي الان ٣ روز يكبار و با ميزان نور ٤٠٪ درصدي!
      ولي واقعا شكست بعضي از محدوديت ها دلپذير بود مثل بلوتوث و كيبورد فارسي و برنامه استفاده از خود دستگاه براي شارژ سيم كارت و وارد كردن رمزهاي استفاده از تعرفه اينترنت gprs
      ویرایش توسط lionberg : https://i-phone.ir/forums/member/75294-lionberg در ساعت 03-11-2012, 05:39 AM

نظر

• سلام
        من از امروز صبح با وای فای مشکل پیدا کردم! هی قطع میشه و روی اینترنت سیم کارت سویچ میشه و من هی مجبورم دستی شبکه وایرلس را انتخاب کنم گفتم شاید به 6.1 اپدیت کنم مشکل حل بشه که باز حل نشد. فکر می کنید علت چی است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
          سلام
          من از امروز صبح با وای فای مشکل پیدا کردم! هی قطع میشه و روی اینترنت سیم کارت سویچ میشه و من هی مجبورم دستی شبکه وایرلس را انتخاب کنم گفتم شاید به 6.1 اپدیت کنم مشکل حل بشه که باز حل نشد. فکر می کنید علت چی است؟
          با سلام
          دوست عزیز شما Airblue Sharing کرک شده داشتید؟

نظر

• سلام ببخشيد من بدون قتد شكن نميتونم از اپ استور برنامه دانلود كنم گيم سنترم نميتونم بازى آنلاين كنم پارس آنلاينم به نظرتون مشكل از isp است چون دوستم گف با شاتل ميشه

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
              سلام ببخشيد من بدون قتد شكن نميتونم از اپ استور برنامه دانلود كنم گيم سنترم نميتونم بازى آنلاين كنم پارس آنلاينم به نظرتون مشكل از isp است چون دوستم گف با شاتل ميشه
              باید از چیز پی ان استفاده کنید و این ارور گذری می باشد.

----------------------------------------------
              برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                با سلام
                دوست عزیز شما Airblue Sharing کرک شده داشتید؟
                نه
                من اصلا دستگاه را جلبریک نکرده ام

نظر

• نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
                  نه
                  من اصلا دستگاه را جلبریک نکرده ام
                  یه ریست نتورک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                    فقط موزیک های فعلی که رو ایپد هست رو پاک میکنه.
                    همین حالت هم برای بازی هاش هست!یعنی اگه کسی برات بازی نصب کرده باشه با یه کامپیوتر دیگه،دیگه تو نمیتونی از طریق کامپیوتر خودت،بازی یا...روش نصب کنی.
                    هیچ راهی نیست که موزیک های قبلی رو پاک نکنه و بهش اضافه کنه؟ قبلیهارو نمیشه رو کامپیوتر سیو کرد؟ با مثلا itools یا ifun box ؟

نظر

• چرا ميتوني رو كامپيوتر بريزي و بعد از سينك كردن با ايتون كپي كني

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها

ولی من با وایرلس نمیتونم وصل بشم.
                        داستانش اینجوریه که یه دفه دستگاه را با کلید های HOME و power ریستارت کردم. چون سرعتش حس کردم کم شده و یه کمی مشکل داشت.. بعد از بالا آمدن هرچی پسورد تو دستگاهsave یود پاک شد.از وایرلس و چیز پی ان و ایمیل ها بگیر تا face time , imessage.
                        از اون روز دیگه نتونستم وصل بشم.

مشکلی واسه دسگام پیش اومده؟

- - - - - - - - - -

دستگاه جیلبرکه هست؟
                        یه ریست نتورک کن.
                        نه اي او اس ٦ دارم و تا حالا هم جيلبريك نشده. اين ريست نتورك كجا هست؟

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
                          نه اي او اس ٦ دارم و تا حالا هم جيلبريك نشده. اين ريست نتورك كجا هست؟
                          Setting-genral-reset-reset network

———————————————
                          هیچ اعتباری به باقی ماندن این پست نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                            Setting-genral-reset-reset network

———————————————
                            هیچ اعتباری به باقی ماندن این پست نیست
                            نه ريست كردم ولي هنوز پيغام ميده

Could not sign in.check your network connection and try again

نظر

• پيشنهاد نميكنم تست كنيد ولي اگه ساين اوت كنيد ديگه بعيده بتونيد ساين اين كنيد

FaceTime Activation Error: “Could not sign in. Please check your network connection and try again”, Fix - Apple Toolbox

https://discussions.apple.com/thread...rt=30&tstart=0

- - - - - - - - - -

پيشنهاد نميكنم تست كنيد ولي اگه ساين اوت كنيد ديگه بعيده بتونيد ساين اين كنيد

http://appletoolbox.com/2011/03/facetime-activation-error-could-not-sign-in-please-check-your-network-connection-and-try-again-fix/

https://discussions.apple.com/thread/2764306?start=30&tstart=0

نظر

• نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
                                چرا ميتوني رو كامپيوتر بريزي و بعد از سينك كردن با ايتون كپي كني
                                چطوری موزیکارو انتقال بدم به کامپیوتر؟

نظر

صبر کنید ..
                                X