اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صددرصد همين موضوع هست كه دوستان ميگن.اگر خصوصي سازي سافاري شما فعال باشه هيدر سافاري مشكي هست و وقتي غير فعال سفيد ميشه
    نميدونم تونستم خوب منظورمو برسونم يا نه ولي كاري كه دوستان ميگنو انجام بدين صدرصد درست ميشه آخه همين گزينه دقيقا كارش اينه كه هيستوري و حتي كش براوزر رو يه جورايي پك كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      ورژن دستگاه شما چنده!؟
      جیلبرک هستید!؟
      ورژن ۶.۰.۱ هستم و جیل نیستم
      نوشته اصلی توسط alisanie نمایش پست ها
      احتمالا قسمت private سافاری روشن کردین
      برین تو setting و بعد safari و private رو خاموش کنید درست میشه احتمالا زیاد

- - - - - - - - - -

احتمالا قسمت private سافاری روشن کردین
      برین تو setting و بعد safari و private رو خاموش کنید درست میشه احتمالا زیاد
      نه دوست عزیز private خاموش هستش
      نوشته اصلی توسط lionberg نمایش پست ها
      صددرصد همين موضوع هست كه دوستان ميگن.اگر خصوصي سازي سافاري شما فعال باشه هيدر سافاري مشكي هست و وقتي غير فعال سفيد ميشه
      نميدونم تونستم خوب منظورمو برسونم يا نه ولي كاري كه دوستان ميگنو انجام بدين صدرصد درست ميشه آخه همين گزينه دقيقا كارش اينه كه هيستوري و حتي كش براوزر رو يه جورايي پك كنه
      مرسی از لطفتون ولی همونطور که گفتم private خاموشه و لی متاسفانه مشکل پاک شدن هیستوری هم دارم که بعد چند روز که به یه سایتی نمیرم، آدرس اون سایت پاک میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_imani نمایش پست ها
        ورژن ۶.۰.۱ هستم و جیل نیستم

نه دوست عزیز private خاموش هستش

مرسی از لطفتون ولی همونطور که گفتم private خاموشه و لی متاسفانه مشکل پاک شدن هیستوری هم دارم که بعد چند روز که به یه سایتی نمیرم، آدرس اون سایت پاک میشه
        به تنظیمات سافاری برید و acsept cookies رو بزارید روی from visited یا always از autofill قسمت names & passwords رو on کنید
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
          به تنظیمات سافاری برید و acsept cookies رو بزارید روی from visited یا always از autofill قسمت names & passwords رو on کنید
          ممنون از لطفت دوست عزیز ولی همه ی این تنظیمات درسته.هم اولی روی always هستش و هم دومی on هست
          دیگه سافاریم داره دقم میده

نظر

• اخه منم دقيقا همن مشكلو داشتم با تغيير تنظيماتي كه انجام داده بودم باعث اين مشكل شده بودم و بعد از به حالت پيش فرض درآوردن اوكي شد همه چيز مثل سابق.شايد با ريست كردن از گزينه ريست در جنرال مشكل حل بشه و اين مورد شما عجيبه
            شما دستگاهتون جلبريكه؟ورژن چندين؟

نظر

• نوشته اصلی توسط lionberg نمایش پست ها
              اخه منم دقيقا همن مشكلو داشتم با تغيير تنظيماتي كه انجام داده بودم باعث اين مشكل شده بودم و بعد از به حالت پيش فرض درآوردن اوكي شد همه چيز مثل سابق.شايد با ريست كردن از گزينه ريست در جنرال مشكل حل بشه و اين مورد شما عجيبه
              شما دستگاهتون جلبريكه؟ورژن چندين؟
              ورژن ۶.۰.۱ هستم و جیل هم نیست

نظر

• سلام. دوستان من يه دانلود منجر مي خوام كه بشه مثل idm بهش ساعت داد كه سر همون ساعت شروع به دانلود كنه. البته جيلبريك نيستم و قطعاً بايد تو appstor باشه. ممنون ميشم كمكم كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                  سلام. دوستان من يه دانلود منجر مي خوام كه بشه مثل idm بهش ساعت داد كه سر همون ساعت شروع به دانلود كنه. البته جيلبريك نيستم و قطعاً بايد تو appstor باشه. ممنون ميشم كمكم كنيد
                  برنامه download pro فکر کنم این کار رو بکنه!(باید بخریدش!)

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                    برنامه download pro فکر کنم این کار رو بکنه!(باید بخریدش!)
                    Download pro رو دارم اما همچین امکانی نداره. دیروز تو انجمن یکی یه برنامه معرفی کرد که اسمش ischeduler بود که اونم تو آپ استور سرچ کردم برنامه تو بخش medical بود و اصلاً ربطی به دانلود نداشت و فكر كنم برنامه تو سيديا باشه و به درد من نخوره

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                    ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 29-12-2012, 12:51 PM

نظر

كسي از دوستان اين روش pp25 رو كه جديد اومده رو ايپد تست نكرده؟ بنظر شما مي ارزه از ورژن ٥.١.١ جيل شده برم رو ٦ ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
                        كسي از دوستان اين روش pp25 رو كه جديد اومده رو ايپد تست نكرده؟ بنظر شما مي ارزه از ورژن ٥.١.١ جيل شده برم رو ٦ ؟؟؟

خیر!
                        ارزش نداره!
                        تفاوت زیادی هم نداره!
                        باگ هم کمی داره!
                        جیلبرک هم نداره!

نظر

اخه به سيري نياز دارم يك سوال ديكه فيسبوك كه تو ٦ جزو سيستم عامل شده چه طوريه؟

نظر

اخه به سيري نياز دارم يك سوال ديكه فيسبوك كه تو ٦ جزو سيستم عامل شده چه طوريه؟

یعنی چی چطوری؟؟
                            یه نرم افزاره تو ستینگ که باید اینستالش کنی همین..

نظر

اصلا پیشنهاد نمیکنم برین من الان خیلی پشیمونم پر از باگه jb هم که نداره
                              سیریم فقط دو سه روز اول براتون جذابه!

نظر

نصب نرم افزار با itools ايا باعث كرش هنگ كردن ميشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X