اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط breny نمایش پست ها
    کارشناس بخش در صورت امکان جواب بدید

ممنون
    برای من مشکلی نداره.
    شما با وی *ی ان تست کردین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      برای من مشکلی نداره.
      شما با وی *ی ان تست کردین؟
      ممنون درست شد روی internet exploer ****** ست کرده بودم

نظر

• با سلام :

استاد آیا line هم روی آیپد جواب میده و باید مثل viber نصب کرد البته بدون جلبریک و در آخر آیا صفحه line هم viber کوچیک می شود>

نظر

• نوشته اصلی توسط breny نمایش پست ها
          با سلام :

استاد آیا line هم روی آیپد جواب میده و باید مثل viber نصب کرد البته بدون جلبریک و در آخر آیا صفحه line هم viber کوچیک می شود>
          مثل وایبر نصب میشه اما صفحه کوچک هست که باید از x2 استفاده کنید

نظر

• با درود»

اینکه میگن ios از flash پشتیبانی نمی کند چیه من دیروز هر سایتی که می خواستم را باز کردم که توش فلش هم کار می کرد تبلیغات توی سایتها بدون مشکل باز می شد

نظر

• اساتید سلام.
              من از وقتی آیپد 2 آیدیت کردم به نسخه 8.1.2 به مشکل خوردم . هر اپی که با تانگبو دانلود کردم کرش میشه . با جنیون کردن هم درست نمیشه. وارد هر اپی میشم ازم اپل آیدی و پسورد میخواد ، ولی وارد که میکنم بعد از چند ثانیه کرش میشه . چیکار باید بکنم ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Max_2nya نمایش پست ها
                اساتید سلام.
                من از وقتی آیپد 2 آیدیت کردم به نسخه 8.1.2 به مشکل خوردم . هر اپی که با تانگبو دانلود کردم کرش میشه . با جنیون کردن هم درست نمیشه. وارد هر اپی میشم ازم اپل آیدی و پسورد میخواد ، ولی وارد که میکنم بعد از چند ثانیه کرش میشه . چیکار باید بکنم ؟؟
                tongbu تون آخرین نسخه هست؟

نظر

• تانگبوی روی pc نسخه ی 2.2.3 و تانگبوی روی آیپد هم 2.2.1 هست.

نظر

تانگبوی روی pc نسخه ی 2.2.3 و تانگبوی روی آیپد هم 2.2.1 هست.
                    این اتفاق برای همه برنامه های دانلود شده با Tongbu میوفته یا برنامه های خاصی؟

نظر

• بعضی از برنامه ها کرش میشن .

نظر

بعضی از برنامه ها کرش میشن .
                        اون برنامه ها که کرش میشن با ورژن دستگاه سازگارن؟

نظر

• آیا موبایل بانک روی نسخه wifi قابل نصب می باشد بعد هر سری بخوایم حساب را آپدیت کنیم از طریق وای فای آپدیت کنیم آیا امکان نصب دارد?

نظر

• کسی نیست جواب بده؟

نظر

• نرم افزار psiphon در ایتیونز برای ایپید همان کار سایفون آندروید را اجام میده؟ یا چیز دیگست؟

نظر

• من الان ios ام 7 هستش می خواستم به 8 ریستور (آپدیت) کنم بعد از آپدیت نرم افزارهایی که نصب هست همه پاک میشن یا خیر؟

یه سوال دیگه اینکه الان جدیدترین فریموری رو که باید دانلود کنیم 8.1.2 هست یا 8.1.3 ?

مرسی...
                                ویرایش توسط spirit palsy : https://i-phone.ir/forums/member/78247-spirit-palsy در ساعت 28-01-2015, 12:37 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X