اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در اطلاعات اپل ای دی ایمل نجات من Alternate Email Addresses دارم ولی در منو pass and sequrety گزینه send reset sequrety وجود ندارد

علت چیست؟

نظر

• من الان یه id دیگه بسازم آیا سریال اون کارت گیفت را که قبلا تو id قدیمی زدم را توی این جدیدی می تونم بزنم استفاده کنم؟

نظر

• سلام جديدا وقتي تبلتم به لبتاب وصل ميكنم گزينه trust مياد ميزنم بعدش هيچ واكنشي نه تو iTunes نه iTools نمياد نميشه بدون ريستور اين برنامه ها درسش كرد رو چنتا لبتاب هم چه كردم راستي چنتا برنامه رو سيديا هم حذف كردم لطفا راهنمايي كنيد

نظر

• دوستان عزیزم
          یه مشکل نادر پیدا کردم با ایپد 2 که نتونستم راه حلی براش پیدا کنم...

رمزش فراموش شد بعد که اومدم با ایتونز ریستور کنم میگه حجم مورد نیاز روی آیپد کمه چون تقریبن پر عکس بود...
          حالا من موندم و یه جعبه خالی

به نظر شما راه حلی میشه براش پیدا کرد؟؟؟

نظر

• دوستان به نظرتون جیلبرک برای ۸،۳. کی میاد ؟
            این برنامه 360 autocad را احتیاج دارم ولی لایسنسش را زده ۴۹،۹ دلار !!!

نظر

• سلام
              دو روزه ایپد خود به خود برنامه هارو وا میکنه مثلا میخوام چیزی تایپ کنم یه حرفو چند بار تایپ میکنه قبلا همچین مشکلی نداشت ،گفتم شاید تنظیماتو دستکاری کردم
              کلا ریستور کردم ولی درست نشد لطفا منو راهنمابی کنین ممنونم پیش پیش

نظر

• نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                دوستان عزیزم

رمزش فراموش شد بعد که اومدم با ایتونز ریستور کنم میگه حجم مورد نیاز روی آیپد کمه چون تقریبن پر عکس بود...

قبل از ریستور آی‌او‌اس چند بود؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                دوستان عزیزم

قبل از ریستور آی‌او‌اس چند بود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
                  سلام جديدا وقتي تبلتم به لبتاب وصل ميكنم گزينه trust مياد ميزنم بعدش هيچ واكنشي نه تو iTunes نه iTools نمياد نميشه بدون ريستور اين برنامه ها درسش كرد رو چنتا لبتاب هم چه كردم راستي چنتا برنامه رو سيديا هم حذف كردم لطفا راهنمايي كنيد
                  اگر روی چند لپ تاپ دیگه نیز تست کردید از سالم بودن کابل اطمینان کامل دارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط breny نمایش پست ها
                    با درود:

امروز یه کاور هوشمند 50 نومانی از علا خریدم درسته هوشمنده وقتی باز می کنم دستگاه روشن میشه
                    2 تا سوال :

1- با توجه به اینکه این کاور مگنت دارد آیا این برای صفحه مشکلی بوجود نمیاره ؟
                    2- آیا هنگام شارژ کردن دستگاه اگر آداپتور برق کمی گرم بشه عادیه آیا می تونه از کاور باشه ؟

چنانچه smart cover اصل باشه هیچ مشکلی نداره و اگر اصل باشه باید مورد اول پیش بیاد و کارکردش به همین شکله و با مگنت کار میکنه...
                    ویرایش توسط Bamic : https://i-phone.ir/forums/member/124210-bamic در ساعت 03-06-2015, 06:13 PM

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                      آقا این ios9 رو روی آیپد 2 ریختم متاسفانه به مشکل جدی خوردم
                      علاوه بر بحث کندی که اذیت میکنه متاسفانه به کامپیوتر هم متصل نمیشه( ارور میده پشت سر هم و همش قطع و وصل میشه پشت سر هم و علامت شارژ اون بالا میاد و میره ) ... نمیدونم بقیه هم همچین مشکلی دارن یا نه !!!!
                      اولا راهی هست برگردم به ios 8 ؟
                      دوما اینکه بنظرتون صبر کنم آپدیت جدید میاد و مشکل رو حل میکنه ؟
                      راه حلتون چیه ؟
                      ممنون
                      ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 18-09-2015, 10:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها

اولا راهی هست برگردم به ios 8 ؟
                        دوما اینکه بنظرتون صبر کنم آپدیت جدید میاد و مشکل رو حل میکنه ؟
                        راه حلتون چیه ؟
                        ممنون
                        سلام در حال حاضر امكان برگشت به 8.4.1 است اما طبق سنت سالانه ي اپل به زودي بسته ميشه
                        با توجه به تجربه هاي گذشته قطعاً برگشت به 8.4.1 بهتره چون اگه اپل امكان دانگريد رو ببنده ديگه نميشه برگشت اما براي رفتن به iOS 9 تا سال بعد وقت داري و آپديت هم كه سختي نداره
                        هيچ تضميني هم نيست كه تمام مشكلات اساسي با يك آپديت حل بشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام ٬ یه سوال دارم . من یه آیپد ۲ دارم که از طریق آیتونز میخوام آپدیت کنم ولی تو مرحله "waiting for iPad" میمونه و روی صفحه آیپد هم اون نوار میاد اما لود نمیشه !

ممنون میشم سریع تر کمکم کنین .

نظر

• سلام
                            آیپد 2 تری جی 64 دارم که مدت هاست یه گوشه خاک میخوره و استفاده ای ازش نکردم
                            الان جدیدا نیاز بش پیدا کردم

سوالی که از دوستان دارم اینه که:

در حال حاضر روی ورژن Ios : 7.04 هست
                            شنیده بودم که تو 8 آیپد2 خیلی کند میشه و میگفتن ios 9 بهینه تر از 8 هست و بهتر میشه به نسبه
                            حالا کسی تجربه کرده اینارو، کندی و ... رو آی او اس 8 و 9 چگونه هست ؟
                            می خوام بدونم رو 7 بمونم یا بیام 9؟
                            چیا از دست میدم چیا بدست میاورم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نظر

• سلام
                              میبخشید من یه سوالی داشتم دکمه back توی ایپد ایر کجاست ...من اصلا پیدا نمیکنم هر موقع خواستم از تو برنامه بیام بیرون دکمه home رو فشار میدم .....دکمه back کجاست و اینکه من از کجا میتونم یعنی از طریق چه برنامه ای میتونم برنامه های اضافی رو خاموش کنم یا به اصطلاح رمو سبک کنم ؟ چون احساس میکنم دستگاه کند شده ...خواهش میکنم جوابمو بدید ممنونتون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط faranak66 نمایش پست ها
                                سلام
                                میبخشید من یه سوالی داشتم دکمه back توی ایپد ایر کجاست ...من اصلا پیدا نمیکنم هر موقع خواستم از تو برنامه بیام بیرون دکمه home رو فشار میدم .....دکمه back کجاست و اینکه من از کجا میتونم یعنی از طریق چه برنامه ای میتونم برنامه های اضافی رو خاموش کنم یا به اصطلاح رمو سبک کنم ؟ چون احساس میکنم دستگاه کند شده ...خواهش میکنم جوابمو بدید ممنونتون میشم
                                دستگاه هاي اپل دكمه ي بازگشت نداره. همون دكمه ي Home اين كار رو انجام مي ده. اما مثلا اگر در منوهاي دستگاه بريد، به طور مثال بريد به Settings و General حالا در صفحه ي فعلي مي تونيد بالا سمت چپ ببينيد كه مي تونيد به صفحه ي قبل كه Settings بود بازگرديد.

در مورد كندي دستگاه هم خيلي عوامل مي تونه در اين قضيه سهيم باشه.
                                كمي بايد بيشتر در مورد دستگاهتون توضيح بديد. مثلا اير ١ يا ٢، ورژن iOS فعلي، جيلبرك شده يا خير، مقدار حافظه ي خالي.
                                در اين صورت مي شه بهتر راهنمايي كرد.
                                اما به صورت خيلي كلي بخوام بگم اينكه بهتر از همه ابتدا با فشار دادن دوبار پشت سر هم دكمه ي Home وارد Multitasking بشيد و با بالا كشيدن صفحه ها، برنامه هايي كه قبلا ازشون خارج شديد رو ببنديد.
                                مورد ديگه وارد Settings و Safari بشيد و گزينه ي Clear history and write data رو بزنيد.
                                آخرين مورد هم طبق درخواست خودتون مي تونيد از برنامه هاي جانبي براي خالي كردن رم استفاده كنيد. براي اين كار برنامه ي رايگان زير رو دانلود كنيد:

https://itunes.apple.com/en/app/sys-...447374159?mt=8

در انتها هم اينكه سوْال يا مشكلتون رو يكبار در تاپيك مربوطه اش بيان كنيد كافي است. نيازي نيست بارها در تاپيك هاي مختلف كپي كنيد.
                                موفق باشيد.

نظر

صبر کنید ..
                                X