اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام اساتيد.من اگر به ٨ ابديت كنم از طريق خود ايبد اطلاعاتم نمي پره؟همه خريدهايي كه كردم!!؟جلبرك هم نيسيستم!

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
      سلام اساتيد.من اگر به ٨ ابديت كنم از طريق خود ايبد اطلاعاتم نمي پره؟همه خريدهايي كه كردم!!؟جلبرك هم نيسيستم!
      نه اطلاعات از بین نمیره

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        آیپد ۲ هات اسپات نداره دوست گرام
        خب پس هیچ راهی نداره ؟ من جیلبرک کردم . توی سیدیا ، یا هرجای دیگه !!! هیچ راهی نیست ؟
        یعنی تمام آیپد2 های دنیا حتی با جیلبرک هم نمیتونن هات اسپات راه بندازن ؟

نظر

• سلام،دوستان من تا وای فای رو روشن میکنم شروع میکنه دانلود کردن،نمیدونم چی دانلود میکنه و کدوم برنامه از نت استفاده میکنه،اما با نگاه به چراغ مودم و چک کردن پینگ اینترنتم مشخصه که داره دانلود میکنه! چطور میتونم بفهمم کدوم برنامه است که داره دانلود میکنه،تا جایی که میدونم اپدیت اتوماتیک برنامه ها رو آف کردم،رفرش شدن برنامه های بکگراند رو هم آف کردم !

نظر

• سلام دوستان یه ipad 2 هست gsm جیلبریک هستش ios7.1.2 میشه sms شو فعال کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
              سلام دوستان یه ipad 2 هست gsm جیلبریک هستش ios7.1.2 میشه sms شو فعال کرد؟
              نه امکان پذیر نیست

نظر

• دوستان واقعا ای او اس 8.1.1 بر روی ایپد 2 درست کار میکنه ؟ روونه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
                  دوستان واقعا ای او اس 8.1.1 بر روی ایپد 2 درست کار میکنه ؟ روونه ؟
                  اونطوری که توی توضیحات نوشته تمرکز روی آیفون 4s و آیپد 2 بوده.
                  امتحانش ضرر نداره

نظر

• با درود:

با توجه به اینکه itunes فعلا +++ می باشد در این آیپد چطوریه به app store متصل باید شد؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط breny نمایش پست ها
                      با درود:

با توجه به اینکه itunes فعلا +++ می باشد در این آیپد چطوریه به app store متصل باید شد؟؟؟
                      منظورتون چیه؟
                      نمیتونید برنامه دانلود کنید؟

نظر

• آخه دیروز نمی توانستم وارد itunes برم امروز درست شد ضمنا حتما باید از *** یا سایفون استفاده کنم تا ساین بشم برای شما هم همین طوره؟؟؟؟؟

ضمنا اکثرا با error هائی مثل we could not complet your itunes store request . An unknownerror occurred (-1200) یا not enough memory علت چیست

از سایفون استفاده می کنم قبلا اینطوری نبود مشکل سیستم ویندوزی هم ندارم !!!!!

برنامه هم نمی تونم دانلود کنم
                        ویرایش توسط breny : https://i-phone.ir/forums/member/164941-breny در ساعت 20-11-2014, 08:13 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط breny نمایش پست ها
                          آخه دیروز نمی توانستم وارد itunes برم امروز درست شد ضمنا حتما باید از *** یا سایفون استفاده کنم تا ساین بشم برای شما هم همین طوره؟؟؟؟؟

ضمنا اکثرا با error هائی مثل we could not complet your itunes store request . An unknownerror occurred (-1200) یا not enough memory علت چیست

از سایفون استفاده می کنم قبلا اینطوری نبود مشکل سیستم ویندوزی هم ندارم !!!!!

برنامه هم نمی تونم دانلود کنم
                          احتمالا به خاطر کبود فضا هست چون توی ارور هم نوشته.

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
                            واقعا واسه آیپد 2 عالی شده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
                            واقعا واسه آیپد 2 عالی شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                              احتمالا به خاطر کبود فضا هست چون توی ارور هم نوشته.

میشه بفرمائید فضای چیه کمه؟ pc که مشکلی نداره کوشی هم که به pc وصل نیست

آبا برای شما itunes روی pc بدون مشکل کار می کند و آیا با *** متصل میشید؟

نظر

• کارشناس بخش در صورت امکان جواب بدید

ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X