اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arashxxx1 نمایش پست ها
    سلام .. من آیپد ۲ os 5.1 9b176 دارم میخواستم ببینم جیل میشه یا نه؟!!! آخه با absinthe زدم گفت sorry. device attached که یعنی پیغام فریمور میده اگر راهی هست راهنماییم کنید!! shsh بگیرم ؟!!! مرسی!!!
    5.1.1 جیلبریک آنتترد میشه فقط تو ios5+

نظر

• سلام من نرم افزار تانگو رو از اپ استور گرفتم نوفيكيشنش رو فعال كردم و كزينه sound رو فعال كردم اما صدا ندارم ميشه راهنمايي كنين

نظر

• سلام,نمیدونم چرا وقتی برنامه سیدیا وappstoreرو باز میکنم کوچیک نشون میده,دیشب آیپدم بعد از مدتها وقتی باتریش تموم شد خاموش شد آخه نمیذاشتم خاموش بشه وقتی روشنش کردم اینجوری شد,حتی آنتن سیم کارت هم رفته ,ممنون میشم راهنمایی کنید اصلا با سیدیا نمیشه کار کرد,(من 2ماه پیش توییک زیادی نصب کردم ولی هیچ مشکلی نبود ممکنه از اونا باشه؟)

ویرایش توسط bambo : https://i-phone.ir/forums/member/90720-bambo در ساعت 11-06-2013, 08:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bambo نمایش پست ها
          سلام,نمیدونم چرا وقتی برنامه سیدیا وappstoreرو باز میکنم کوچیک نشون میده,دیشب آیپدم بعد از مدتها وقتی باتریش تموم شد خاموش شد آخه نمیذاشتم خاموش بشه وقتی روشنش کردم اینجوری شد,حتی آنتن سیم کارت هم رفته ,ممنون میشم راهنمایی کنید اصلا با سیدیا نمیشه کار کرد,(من 2ماه پیش توییک زیادی نصب کردم ولی هیچ مشکلی نبود ممکنه از اونا باشه؟)

بله شک نکنید از توییک سیدیا هست!
          شما برنامه ای که مربوط به اسکرین یا wide کردن برنامه ها هست رو پاک کنید دستگاه رو ریبوت کنید ببینید درست میشه یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bambo نمایش پست ها
            سلام,نمیدونم چرا وقتی برنامه سیدیا وappstoreرو باز میکنم کوچیک نشون میده,دیشب آیپدم بعد از مدتها وقتی باتریش تموم شد خاموش شد آخه نمیذاشتم خاموش بشه وقتی روشنش کردم اینجوری شد,حتی آنتن سیم کارت هم رفته ,ممنون میشم راهنمایی کنید اصلا با سیدیا نمیشه کار کرد,(من 2ماه پیش توییک زیادی نصب کردم ولی هیچ مشکلی نبود ممکنه از اونا باشه؟)

به سیف مود رفته و mobile substrate رو پاک و ریست کنید

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوستان جيلبريك انتترد براي ipad 2 6.1.2 موجوده ؟
              اگه اره ممنون ميشم تاپيكش رو لطف كنين ...

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 2

نوشته اصلی توسط H@/\/\ED نمایش پست ها
                دوستان جيلبريك انتترد براي ipad 2 6.1.2 موجوده ؟
                اگه اره ممنون ميشم تاپيكش رو لطف كنين ...
                بفرما :
                http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=80531

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
                ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 16-06-2013, 02:57 PM
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان، من يه مشكلي دارم كه بدجوري درگيرم كرده چند وقته! آپ آيدي رو امريكايي ساختم اوكي هم شد اما تو آپ استور كه وارد ميشم و ميخوام دانلود كنم آدرس و پسورد رو كه وارد ميكنم ميگه درست نيست! آي دي قبلي كه ثبت شده اين نيست! با فروشنده تماس گرفتم كه آي ديتون تو آيپد سيو شده ميگه نه! چند جا هم كه تو ستينگ آي ديش رو ديدم پاك كردم اما باز مال منو قبول نميكنه! لطفا بگين چارش چيه من حس ميكنم تو منطقه محروم گير كردم به هيچ چيزي دسترسي ندارم با اين اوضاع، پيشاپيش ممنونم

نظر

• ipad رو با کابل به کامپیوتر متصل کردم ولی برنامه ifun box رو که باز می کنم ipad رو نمیشناسه!!!....

نظر

• نوشته اصلی توسط spirit palsy نمایش پست ها
                      ipad رو با کابل به کامپیوتر متصل کردم ولی برنامه ifun box رو که باز می کنم ipad رو نمیشناسه!!!....

کابل یا درگاه یو اس بی تون سالمن؟! ایتونز نصبه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        کابل یا درگاه یو اس بی تون سالمن؟! ایتونز نصبه؟!
                        آره با آیتونز می تونم نرم افزار نصب کنم و فایل انتقال بدم ifunbox هم همین چند روز پیش درست بود ولی الان اینطوری شد...

نظر

آره با آیتونز می تونم نرم افزار نصب کنم و فایل انتقال بدم ifunbox هم همین چند روز پیش درست بود ولی الان اینطوری شد...
                          ورژن اخرش رو دارين ؟؟

نظر

• منظورتون ورژن آخر آیتونز هست؟ نه ... نه ورژن آخر آیتونز نصبه و نه ورژن آخر ifunbox....

نظر

• یه مشکل هم با airblue sharing دارم: از ipad به Pc فایل رو می فرسته ولی از pc به ipad نمی فرسته. از سورس repo.insanelyi.com نصب کردم ولی آیکون برنامه رو روی دسکتاپ نشون نمی ده و یه آیکون activator روی دسکتاپ هست ولی توی setting توی extensions هم آیکون airblue shairing هست هم activator.

مرسی...

نظر

منظورتون ورژن آخر آیتونز هست؟ نه ... نه ورژن آخر آیتونز نصبه و نه ورژن آخر ifunbox....
                                ورژن های جدید رو نصب کردم درست شد....

نظر

صبر کنید ..
                                X