اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
    این برنامه برای iOS نیستش.
    ممنون نويد جان ولي يه خبر به دستم رسيد كه، يكي از دوستام كه ادمين يمي از سرورهاشه بهم گفت در ورژن جديد كه قراره بياد هم براي گوشي ها مياد و هم تماس تصويري اضاف ميشه

بازم ممنون
    ویرایش توسط Tiestoo : https://i-phone.ir/forums/member/50424-tiestoo در ساعت 17-09-2013, 01:03 AM

نظر

• سلام
      رمز restrictions رو فراموش كردم. ميخوام ريستور كنم ولي نميخوام با بكاپ دوباره همين مشكل رو داشته باشم. راهي هست كه فقط از اپ و نت و ... بكاپ بگيرم ولي از ستينگ نگيرم. البته بجز icloud
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
        من اپلود كردم با ايپد بدون هيچ مشكلي
        برنامه رو پاك دوباره نصب كنين شايد درست بشه
        یه آپدیت 13mb توی appstore اومده بود واسش
        دانلود کردم درست شد

نظر

• سلام دوستان
          بعد از آپدیت به ios7 امکان downgrade هست بازم ؟!
          shsh دارم

نظر

• سلام ، من یه ایپد 2 دارم که iOS 5 جیلبریک شده روش بود امروز زدم برای آپدیت که بره 6.1.3 بعد ریستور کنم به 7 که وسط دانلود خاموش شد دستگاه ، روشنش که میکنم میره به ریکاوری و هرچی الان سعی میکنم با آیتونز ریستور کنم به 6.1.3 نمیشه فایلی که دانلود کردم هم درسته ولی میگه : the ipad could not be restored because the firmware is not compatible ، در ضمن آیتونز رو هم آپدیت کردم الان چی کارش کنم ؟
            ویرایش توسط queeneye : https://i-phone.ir/forums/member/40349-queeneye در ساعت 20-09-2013, 01:47 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط queeneye نمایش پست ها
              سلام ، من یه ایپد 2 دارم که iOS 5 جیلبریک شده روش بود امروز زدم برای آپدیت که بره 6.1.3 بعد ریستور کنم به 7 که وسط دانلود خاموش شد دستگاه ، روشنش که میکنم میره به ریکاوری و هرچی الان سعی میکنم با آیتونز ریستور کنم به 6.1.3 نمیشه فایلی که دانلود کردم هم درسته ولی میگه : the ipad could not be restored because the firmware is not compatible ، در ضمن آیتونز رو هم آپدیت کردم الان چی کارش کنم ؟
              ديوايس جيلبريك رو نبايد با ota اپديت كرد.
              فايل رو اشتباه دانلود كرديد از اينجا ios7 مربوط به ديوايستون رو دانلود و ري استور كنيد
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• عزیزان یکی از دوستانم رو آیپد ۲ 3g سیم کارت رایتل اندخته ولی تو تنظمیات 3g نیست که روشن کنه سیم کارت آنتن بده، چطوری میشه مشکل رو حل کرد؟ Celluler data رو روشن میکنیم اون بالا مینویسه no service
                ممنون میشم رانماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                  عزیزان یکی از دوستانم رو آیپد ۲ 3g سیم کارت رایتل اندخته ولی تو تنظمیات 3g نیست که روشن کنه سیم کارت آنتن بده، چطوری میشه مشکل رو حل کرد؟ Celluler data رو روشن میکنیم اون بالا مینویسه no service
                  ممنون میشم رانماییم کنید
                  در آیپد 2 همون گزینه Celluler روشن باشه کافیه.
                  اینکه آنتن نمیده یک بار روی یک دستگاه دیگه تست کنید شاید مشکل کلی باشه و اینکه چندین بار هم Celluler رو خاموش روشن کنید درست میشه اگه مشکل از سیمکارت نباشه

نظر

• با سلام
                    آیا از دوستان شخصی آیپد 2 gsm جیلبریک شده را با 7 آپدیت کرده است و آیا مشکل خاصی مشاهده شده ؟
                    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط che890 نمایش پست ها
                      با سلام
                      آیا از دوستان شخصی آیپد 2 gsm جیلبریک شده را با 7 آپدیت کرده است و آیا مشکل خاصی مشاهده شده ؟
                      با تشکر
                      دستگاه جیلبرک رو که نمیشه آپدیت کرد.باید ریستور کنیدو
                      خیر مشکل خاصی نبوده.

نظر

• سلام
                        من میخوام یکی از بازی هام رو سیو ِ اش رو بوسیله ifile کپی کنم
                        اسم ِ بازی subway surf هست ولی هرچی سرچ میکنم پیدا نمیکنه
                        کجا سیو میشه؟

نظر

• دوستان گلم سلام..من ایبد 2 دارم که جلبریک شده...الان ورژن سیستم عاملش 4-1-2 هستش فک کنم میخام برم به 7...و دیگه هم نمیخام جلبریک باشم....از ایبد میرم app store تو قسمت جستجو میزنم ios7 ولی فقط این برنامه واسه دانلود میاد:guide for ios 7...دلیل چیه؟چیکار کنم...ممنون از همتون....

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
                            دوستان گلم سلام..من ایبد 2 دارم که جلبریک شده...الان ورژن سیستم عاملش 4-1-2 هستش فک کنم میخام برم به 7...و دیگه هم نمیخام جلبریک باشم....از ایبد میرم app store تو قسمت جستجو میزنم ios7 ولی فقط این برنامه واسه دانلود میاد:guide for ios 7...دلیل چیه؟چیکار کنم...ممنون از همتون....
                            شما ورژن 7.0.2 را بگیرید و با آیتونز ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                              شما ورژن 7.0.2 را بگیرید و با آیتونز ریستور کنید.

مهندس من از کجا این ورژن رو بگیرم...ممنون از بزرگواریت

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
                                مهندس من از کجا این ورژن رو بگیرم...ممنون از بزرگواریت
                                بفرمایید استاد
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

صبر کنید ..
                                X