اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    ايپد ٢ همچين چيزي داره ؟

استفاده از قابلیت تبدیل صدا به متن (Speech Dictation)
    ممنون

نظر

• دوستان من وقتي واسه ريختن ios 7 اي بد ٢ رو وصل ميكنم به اي تونز از طريق pc تنها در اي تيونز گزينه هاي مربوط به م سيقي و ايباد مياد.چرا؟اصلا گزينه هاي بك آب و ريستور و اپگريد نيست.سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط Tiestoo نمایش پست ها
        سلام
        ايپد ٢ همچين چيزي داره ؟

استفاده از قابلیت تبدیل صدا به متن (Speech Dictation)
        ممنون
        سلام
        دوست من خود آیدیوایسها چنین قابلیتی رو نداره ولی اپهایی هستن که این کار رو انجام میدن که قویترینشون دراگون هست که البته تو این زمینه هیچ برنامه برای زبان فارسی نوشته نشده
        اینم لینک:
        https://itunes.apple.com/en/app/drag...341446764?mt=8

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• salam , man ipad 2 daram va jailbreak shode , az general ghesmate software update , updatesh kardam vali rafte roo recovery mode , firmwaresham DL kardam vali vaghti restore mikonam error mide... age rahnamayim konin mamnoon misham doostan

نظر

• نوشته اصلی توسط kourosh.sobati نمایش پست ها
            salam , man ipad 2 daram va jailbreak shode , az general ghesmate software update , updatesh kardam vali rafte roo recovery mode , firmwaresham DL kardam vali vaghti restore mikonam error mide... age rahnamayim konin mamnoon misham doostan
            سلام
            دوست عزیز چند جا پست میدید؟؟؟
            جوابتون اینجا داده شده.

نظر

• با سلام راهب هست كه دسته ps3 به ايپد وصل شه

نظر

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
                با سلام راهب هست كه دسته ps3 به ايپد وصل شه
                خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
                  با سلام راهب هست كه دسته ps3 به ايپد وصل شه
                  یه سر به این سایت بزن

Avitoy controller Perfect design for Apple IOS devices(SB-FAPL)

نظر

• سلام دوستان...من میخاستم ابیبد خودم رو به اخرین ورژن ریستور کنم.

اول قبل از اینکه ای تیونز رو به اخرین نسخه ارتقا بدم یه بک-آب گرفتم از اطلاعات ایبد و اونا تحت بوشه ایی بنام apple company قرار گرفت در درایو c...همونجایی که ویندوزم هست.اما بعد از اینکار ای تیونز رو به اخرین نسخه ارتقا دادم.حالا اومدم دیدم چون بک اب هام در درایو سی حدود 18 گیگ جا اشغال کرده اونا رو منتقل کردم به درایور دیگر...ای تیونز جدید رو هم به همون درایور جدید انتقال دادم.االان میخام قبل از ریستور به اخرین ورژن ios7 بک آب هامو که الان در درایو جدید((e)) قرار داره رو برگردونم به ای بدم ولی اصلا گزینه ی restore back up رو فعال نمیبینم انگار که بک ابی وجود نداره...چرا؟بخاطر اینه که به اخرین ورژن ای تیونز ارتقا دادم؟بنابر این چرا هنوز 18 گیگ بک اب رو در درایو e خودم هنوز دارم و چرا ای تیونز از اون مسیر اونا رو نمیشناسه؟

سباس از همکاری گرمتون.

نظر

• سلام دوستان من دیروز ایپدم رو که جیلبریک بود به اخرین نسخه اپدیت کردم! الان رفته تو حالت ریکاوری...! متاسفانه بکاپ هم ندارم. چیزی که برام مهمه عکسامه فقطمیشه لطفا رهنمایی بکنید که چیکار میتونم بکنم؟

نظر

• دوستان میشه راهنمایی بکننید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط KiA-t نمایش پست ها
                          سلام دوستان من دیروز ایپدم رو که جیلبریک بود به اخرین نسخه اپدیت کردم! الان رفته تو حالت ریکاوری...! متاسفانه بکاپ هم ندارم. چیزی که برام مهمه عکسامه فقطمیشه لطفا رهنمایی بکنید که چیکار میتونم بکنم؟
                          سلام
                          دوست عزیز iCloud شما روشنه؟ اگه روشن باشه عکس ها رو تا ۳۰ روز پیش داره

نظر

• مرسی که جواب دادین ! نه
                            iCloud نداره این آی پد یکی از فامیلامونه که سنشم بالاست فکر نمیکنم !! برنامه ای برای خارج شدن از ریکاوری مد هست ایا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط KiA-t نمایش پست ها
                              مرسی که جواب دادین ! نه
                              iCloud نداره این آی پد یکی از فامیلامونه که سنشم بالاست فکر نمیکنم !! برنامه ای برای خارج شدن از ریکاوری مد هست ایا ؟

اگه از ریکاوری خارج هم بشه متاسفانه بالا نمیاد آیپد و باید ریستور کنید

نظر

• سلام من نسخه ی پولیswirly SMS روی ipad 2 نصب کردم ولی خود به خود شارژ سیمکارت ایرانسل به شدت کم میشه لطفا راهنمایی کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X