اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ali123 نمایش پست ها
    سلام

هيچكس يه جوابي به اين سوال نداد
    شما با pc suite تست کنید
    این هم لینک دانلود pc suite

نظر

• نوشته اصلی توسط ali123 نمایش پست ها
      سلام

هيچكس يه جوابي به اين سوال نداد
      دوست گرامی شما طبق گفته دوست عزیز دیگر می توانید از Iphone Pc Suite استفاده کنید

یا اینکه عکس های خودتون رو توی Icloud ذخیره کنید بعد از هر تغییری و هر چند بار که بخواهید آنها را بازیابی کنید

ایده به وجود آمدن Icloud هم خدمات آنلاین بوده برای استفاده از Backup های اطلاعات همه دستگاه های Idevice

امیدوارم بتوانید کاری که می خواستید را انجام دهید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
        سلام دوستان عزیزم , من مدتی بود میخواستم لپ تاپ جدید بخرم ولی با کمی بررسی متوجه شدم آی پد بیشتر به کار من میاد . البته هنوز مطمئن نیستم و میخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم . کارهایی که من مورد نظرم هست انجام بدم اینها هست :

دیدن فیلم ها با فرمت دایو اکس و ویدئو سی دی و دی وی دی و یا کلیپ ها و فیلم های موبایل ..
        گوش کردن به موسیقی .
        خواندن کتاب های پی دی اف فارسی
        گشت و گذار در وب سایت ها
        تایپ کردن و نوشتن مطالب به فارسی و کمی هم انگلیسی .

یک نفر هم به من گفت که من نمیتونم با آی پد وارد سایت هایی بشم که فلش هستن . یعنی من بعضی سایت ها رو میرم با کامپیوتر که در اونها میشه فیلم بصورت آنلاین تماشا کرد ولی پایه اون ها فلش هست . بنابراین من نگران این هستم که آیا من با این سایت ها مشکل خواهم داشت ؟

مورد بعدی این هست که من بیشتر مواقع در روی لپ تاپ خودم ایمیل زیاد مینویسم و پاسخ میدم و کارم با ایمیل زیاد است . در طول روز شاید 40 صفحه تایپ میکنم در وورد آفیس . آیا در آی پد هم قادر هستم به سادگی تایپ کنم حتا به فارسی ؟ و تایپ کردن در آن مشکل است ؟ آیا برنامه کوئیک آفیس که برای آیفونم دارم روی آی پد نیز است ؟

سوال بعدی در مورد بازی هایی است که روی آیفون خود خریده ام . آیا میتوانم آنها رو روی آی پد نیز منتقل کنم یا باید برای آی پد جداگانه خریداری نمایم ؟

آیا در مورد سایت اکانت اپل باید برای آی پد هم جداگانه برای خودم اپل آی دی بسازم ؟

در تبلیغات و معرفی آی پد جدید نوشته شده که قیت آی پد بدون 4g هشنصد دلار است و آی پد بدن 4جی ارزان تر است . میخواستم راهنمایی کنید که اگر من 4جی نخواهم مشکلی برای من ایجاد میشود ؟ یعنی بدون 4 جی دستگاه 3 جی است ؟ یا خیلی قابلیت ها را نخواهد داشت ؟ یا دسترسی به اینترنت وای فای یا دسترسی به اینترنت سیم کارد ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید . من فقط در اپل استور آی پد دست گرفتم و با آون بصورت عادی کار نکرده ام . بیشتر برای خواندن کتاب و لم دادم و تایپ کردن و فیس بوک گردی و اینجور چیزها و همچنین دیدن سایت های عکاسی مثل فلیکر و دیدن فیلم بصورت آنلاین نیاز به آی پد دارم آیا به خوبی نیازهای مرا برآورده میسازد ؟

دوست گرامی
        شما تمامی کارهایی که خواستید را می توانید با استفاده از آیپد انجام دهید

ضمنا در خصوص استفاده از سایت های فلش، هیچ عدم توانایی قابل پذیرفتن نیست، نترسید شما همچنان می توانید در این سایت ها گشت و گذار کنید
        با استفاده از نرم افزار Photon، این نرم افزار قابلیت اتصال به سایت هایی که پایه فلش دارند را برای شما فراهم می کند.

در خصوص بقیه موارد نیز دوست دیگری سئوالات شما را پاسخ گفتند

نظر

• نوشته اصلی توسط ghorbaninio نمایش پست ها
          سلام مي خواستم بدونم pwn dfu ايپ ٢ رو ساپرت ميكنه،اخه من تو اپگريد به ٥.٠.١ ارور ١٦٠٠ دارم،لطفا كمك كنيد،ممنون
          من تست کردم جواب داد
          امیدوارم شما هم بتوانید استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
            ببخشید فراموش کردم مهمترین سوالی که داشتم این بود :

آی پد هم مثل آیفون آنلاک فکتوری به فروش میرسه ؟ چون من از خارج از کشور میخوام آی پد بخرم و به هیچ وجه هم دوست ندارم آنرا جیل برک بکنم ! میخواستم از شما سوال بکنم که آیا با خرید آی پد آیا در ایران کار میکنه ؟ یعنی مثل آیفون جی اس ام هست ؟ آنلاک فکتوری هست یا همه آی پد ها یک جور هستن و در همه کشورها کار میکنن ؟ و فقط برای نصب برنامه های کرک شده و رایگان روی اونهاست که باید جیل برک کردن ؟ ممنون میشم توضیحی هم در این زمینه به من بدین . خیلی ازتون سپاسگذارم ..
            از هر کجای دنیا خرید کنید تفاوتی ندارند
            شما به راحتی می توانید با خرید نرم افزارهای مورد نیازتان از سایت اپل بدون جیلبریک از آنها استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
              سلام.من جیل انجام دادم و برنامه های کرک شده روش نصبه.الان آپ استوری بهم پیغام آپدیت برنامه هارو داده ولی وقتی که واسه آپدیت میرم بهم پیغام میده که باید این برنامه هارو بخری!!
              میخواستم ببینم راهی وجود داره که بشه برنامه های کرک شده رو آپدیت کرد یا نه؟ممنون
              استفاده از موجودی به نام اینستالوس این امر را ممکن می کند دوست من

نظر

• سلام دوستان.من 3 تا عکس از اینترنت روی آیپد ذخیره کردم که توی photo stream جا خوش کرده و هرکاری میکنم نمیتونم پاکشون کنم.حتی با استفاده از PC Suite رفتم تو شاخه photo stream و از اونجا هم عکس رو پاک کردم ام باز توی photo هنوز عکسها هستند. با استفاده از ifile هم رفتم تو اون شاخه اما هیچ اثری از فایلها نیست اما وقتی photo رو باز میکنی هنوز عکسها سر جاشون هستند.موندم دیگه چیکار کنم. از دوستان ممنون میشم که منو یاری کنند.
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed5245 نمایش پست ها
                  سلام دوستان.من 3 تا عکس از اینترنت روی آیپد ذخیره کردم که توی photo stream جا خوش کرده و هرکاری میکنم نمیتونم پاکشون کنم.حتی با استفاده از PC Suite رفتم تو شاخه photo stream و از اونجا هم عکس رو پاک کردم ام باز توی photo هنوز عکسها هستند. با استفاده از ifile هم رفتم تو اون شاخه اما هیچ اثری از فایلها نیست اما وقتی photo رو باز میکنی هنوز عکسها سر جاشون هستند.موندم دیگه چیکار کنم. از دوستان ممنون میشم که منو یاری کنند.
                  با تشکر
                  درحال تنها راهش آپدیت به ورژن ۵.۱ هست که دستی قابلیت حذف رو بهتون میده که البته جیلیبریک رو از دست میدید، البته بعد از مدتی خودش اتوماتیک پاک میشه
                  البته میتونید فتو استریم رو در قسمت setting>photos>photo stream رو خاموش کن

نظر

• سلام ای پد 2 میخوام رستور کنم shsh 5.0.1 هم داره اما ارور میده .
                    مشکل چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masih23523 نمایش پست ها
                      سلام ای پد 2 میخوام رستور کنم shsh 5.0.1 هم داره اما ارور میده .
                      مشکل چیه ؟
                      دوست عزیز
                      زمان استفاده از فیرمور 5.0.1 تمام شده و انجمن جیلبریک کننده نیز گفتند حتی با داشتن SHSH نیز نمی توانید به 5.0.1 برید

فکر می کنم به این دلیل امکان این امر برای شما نیست

به هر حال امیدوارم کسی بتونه کمکی کنه
                      اما توی بلاگ مربوط به pod2g نوشته که لطفا اقدام به آپگرید یا دانگرید نکنید

نوشته اصلی توسط hamed5245 نمایش پست ها
                      سلام دوستان.من 3 تا عکس از اینترنت روی آیپد ذخیره کردم که توی photo stream جا خوش کرده و هرکاری میکنم نمیتونم پاکشون کنم.حتی با استفاده از PC Suite رفتم تو شاخه photo stream و از اونجا هم عکس رو پاک کردم ام باز توی photo هنوز عکسها هستند. با استفاده از ifile هم رفتم تو اون شاخه اما هیچ اثری از فایلها نیست اما وقتی photo رو باز میکنی هنوز عکسها سر جاشون هستند.موندم دیگه چیکار کنم. از دوستان ممنون میشم که منو یاری کنند.
                      با تشکر
                      عزیزم این کاری نداره که قصه بخوری
                      برو توی Setting
                      توی قسمت Icloud
                      توی Photo Stream
                      آن را به حالت Off برده تا از شما سئوالی بپرسد، که آیا مایلید که فایل ها حذف شود
                      شما هم فایل ها را حذف کنید.

اگر هم که می خواهید از Photo Stream دوباره استفاده کنید، به آدرس www.icloud.com برید و از آنجا Backup مربوط به Photo Stream را حذف کنید تا دیگر این فایل ها را مشاهده نکنید.

موفق باشی
                      هیچ کاری نشد نداره عزیزم

نظر

• سلام
                        ببخشید من جدیدا یک مشکلی پیدا کردم که با فیس تایم وقتی با کسی ارتباط برقرار میکنم نمیتونیم ارتباط تصویری داشته باشیم روی دوربین یک خط کشیده و نوشته paused و یک تصویر کوچک از خودم روی صفحه آیپد یا آیفونم میبینم در حالیکه وقتی کس دیگری با من با فیس تایم تماس میگیره تصویر هردومون کامل هست و ارتباط تصویری برقرار
                        این ارتباط رو از چند جای مختلف امتحان کردم فکر کردم از اینترنت باشه ولی نبود و مشکل همچنان پابرجاست
                        ضمنا این مشکل هم با آیپد من هست و هم با آیفونم و با دو اپل آیدی مختلف که دارم هر دو این مشکل رو دارند
                        خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
                        ممنونم
                        ویرایش توسط civil123 : https://i-phone.ir/forums/member/36311-civil123 در ساعت 11-03-2012, 07:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
                          سلام
                          ببخشید من جدیدا یک مشکلی پیدا کردم که با فیس تایم وقتی با کسی ارتباط برقرار میکنم نمیتونیم ارتباط تصویری داشته باشیم روی دوربین یک خط کشیده و نوشته paused و یک تصویر کوچک از خودم روی صفحه آیپد یا آیفونم میبینم در حالیکه وقتی کس دیگری با من با فیس تایم تماس میگیره تصویر هردومون کامل هست و ارتباط تصویری برقرار
                          این ارتباط رو از چند جای مختلف امتحان کردم فکر کردم از اینترنت باشه ولی نبود و مشکل همچنان پابرجاست
                          ضمنا این مشکل هم با آیپد من هست و هم با آیفونم و با دو اپل آیدی مختلف که دارم هر دو این مشکل رو دارند
                          خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
                          ممنونم
                          من این مشکل رو روی گوشی شخصی دیدم قبلا
                          iphone 4g داشت و جیلبریک کرده بود
                          اما روی یک گوشی 4s تست کردم
                          وقتی که جیلبریک کردم این اتفاق می افتاد گاها
                          اما بدون جیلبریک جواب می داد

امیدوارم که این مشکل شما نباشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                            اینم به دوستانی که میگن اپ استور شیلتره بابا چرا خودتونو ازار میدن اپ استور یک هفتس بدونه هیچ چیزی دانلود میکنت
                            سلام

در تایید صحبت شما پیام میدم
                            درسته مدت کوتاهیه که استفاده از امکانات سایت اپل آزاد شده است و دیگر نیازی به ... نیست
                            اما این اتفاق فعلا به صورت تستی می باشد و هر روز و همه ساعته این امکان نیست
                            طی هفته گذشته برای چند ساعت وقتی می خواستم نرم افزاری را خریداری کنم جلوی استفاده من به دلیل مکان سکونت گرفته می شد
                            اما اغلب هم آزاد بودم

مرسی از راهنمایی شما دوست گرامی

نظر

• سلام دوستان ...به دادم برسید..من آیپد یکی از دوستامو خواستم جیلیش کنم یهویی وسط جیل آیپد هنگ کرد...بعد که خاموش روشنش کردم یهویی اینطوری شد که توی عکس میبینید....من اولین بارم نیست که جیلبریک میکنم.. به نظرتون چیکارش کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid20 نمایش پست ها
                                سلام دوستان ...به دادم برسید..من آیپد یکی از دوستامو خواستم جیلیش کنم یهویی وسط جیل آیپد هنگ کرد...بعد که خاموش روشنش کردم یهویی اینطوری شد که توی عکس میبینید....من اولین بارم نیست که جیلبریک میکنم.. به نظرتون چیکارش کنم ؟

دوست عزیز
                                شما الان راهی جز ریستور کردن ندارید که دوباره بتونید از آیپد مثل روز اول استفاده کنید
                                اما در خصوص جیلبریک
                                با توجه به این که مدت زمان استفاده از Ios 5.0.1 تموم شده دیگر نمی توانید به این نسخه برگردید
                                متاسفانه فعلا برای نسخه بعد نیز جیلبریک نیامده است

اگر توضیحات سایت و بلاگ مربوط به جیلبریک را می خواندید، آنها هر نوع از این حوادث را از قبل پیش بینی کرده بودند.

نظر

صبر کنید ..
                                X