اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeid20 نمایش پست ها
    سلام دوستان ...به دادم برسید..من آیپد یکی از دوستامو خواستم جیلیش کنم یهویی وسط جیل آیپد هنگ کرد...بعد که خاموش روشنش کردم یهویی اینطوری شد که توی عکس میبینید....من اولین بارم نیست که جیلبریک میکنم.. به نظرتون چیکارش کنم ؟

ضرر نداره قبل از ریستور ۱بار دکمه های home و power رو بگیرید تا آیپد ریست بشه شاید درست شد
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• درست نشد چون ریست کاملش کردم درست نشد ... کلا قاط زده

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid20 نمایش پست ها
        درست نشد چون ریست کاملش کردم درست نشد ... کلا قاط زده
        جز رستور کاری دیگه ای نمیتونید انجام بدید !+ صبر کنید تا جیل 5.1 بیاد

نظر

• سلام دوستان
          من آیپد2 دارم با ورژن 5.0.1 جیلبریک هم کردم و برنامه های کرکی هم نصب کردم و هیچ مشکلی ندارم
          میخواستم iphoto را نصب کنم که دیدم 5.1 را میخواد. سوال من اینه که اگر از تو منو خود آیپد به 5.1 ارتقا بدم جیلبریک من میره و برنامه هام بالا نمیاد و مشکل پیدا میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط M.J.R نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من آیپد2 دارم با ورژن 5.0.1 جیلبریک هم کردم و برنامه های کرکی هم نصب کردم و هیچ مشکلی ندارم
            میخواستم iphoto را نصب کنم که دیدم 5.1 را میخواد. سوال من اینه که اگر از تو منو خود آیپد به 5.1 ارتقا بدم جیلبریک من میره و برنامه هام بالا نمیاد و مشکل پیدا میکنه؟
            در صورت آپدیت به ۵.۱ از طریق ota گوشی روی لوگو سیب گیر می کنه
            احتمالا بزودی راهی پیدا میشه برای نصب

---
            I am here: http://tapatalk.com/map.php?ugqiec

نظر

• نوشته اصلی توسط m.j.r نمایش پست ها
              سلام دوستان
              دوست عزیز
              این کار را نکنید
              چون جیلبریک شما از بین میره

نظر

• سلام دوستان امیدوارم کمکم کنید و دست خالی از پیشتون نرم خیلی حالم گرفته شده
                من ورژن 5.0.1 داشتم خواستم از cydia تم نصب کنم بعد کلی با وینتربورد و دریم بورد ور رفتم درنهایت کار خراب شد و آی پد هنگ کرد حالا روی آرم اپل گیر میکنه فکر کنم باید ریستور کنم حالا با اومدن ورژن 5.1 یعنی دیگه نمیتونم به 5.0.1 برم هیچ راهی نداره من فقط از توی سایدیا open ssh رو نصب کردم اما کاری دیگه ای انجام ندادم راهی هست دوستان ...
                تورو خدا یه جوونمرد پیدا بشه منو راهنمایی کنه من تازه جیلبریک کردم دیگه نمیتونم منتظر جیلبریک بعدی وایسم

نظر

• ۱- یه بار دگمه های هوم و پاور رو با هم بگیرید (برای حدود ۱۰ ثانیه) و ببینید دستگاهتون ریبوت میشه؟
                  ۲- اگه حل نشد، تاینی آمبرلا رو نصب کنید و ببینید دستگاهتون رو می شناسه یا نه. خبر بدید تا بگم بعدش چیکار کنید.
                  راستی دستگاهتون آیپد ۲ هستش دیگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط salizadeh.c نمایش پست ها
                    سلام دوستان امیدوارم کمکم کنید و دست خالی از پیشتون نرم خیلی حالم گرفته شده
                    من ورژن 5.0.1 داشتم خواستم از cydia تم نصب کنم بعد کلی با وینتربورد و دریم بورد ور رفتم درنهایت کار خراب شد و آی پد هنگ کرد حالا روی آرم اپل گیر میکنه فکر کنم باید ریستور کنم حالا با اومدن ورژن 5.1 یعنی دیگه نمیتونم به 5.0.1 برم هیچ راهی نداره من فقط از توی سایدیا open ssh رو نصب کردم اما کاری دیگه ای انجام ندادم راهی هست دوستان ...
                    تورو خدا یه جوونمرد پیدا بشه منو راهنمایی کنه من تازه جیلبریک کردم دیگه نمیتونم منتظر جیلبریک بعدی وایسم
                    دوست عزیز
                    فکر کنم آیپد شما به حالت ریکاوری رفته باشه و هنگ کرده باشه
                    از Tiny Umberella استفاده کنید و از حالت ریکاوری خارجش کنید
                    ضمناً حتما اگر تونستید اینکار را انجام بدید، اولین کاری که بعد از اون انجام می دید حذف دوتا نرم افزاری باشه که گفتید
                    چون خیلی خیلی کم تم هایی پیدا میشه که با نسخه 5 و وینتر بورد کار کنند.

برای اینکه بتونید اینکار رو انجام بدید باید به حالت Safe Mode آیپد را روشن کنید

نظر

• چطور میتونم دستگاه رو حالت safe mode روشن کنم ؟
                      دستگاهم آی پد 2 هستش

نظر

چطور میتونم دستگاه رو حالت safe mode روشن کنم ؟
                        دستگاهم آی پد 2 هستش
                        در safe mode كه به راحتي روشن مثل سابق روشن ميشه ولي احتمالا منظور جنابعالي dfu mode هست

نظر

• الان روی آرم اپل گیر کرده تاینی آمبرلا هم نشناختش چکار باید بکنم...

نظر

• دستگاه رو به حالت dfu بردم خواستم ریستور کنم به 5.0.1 اما ارور 3194 داد ...

نظر

الان روی آرم اپل گیر کرده تاینی آمبرلا هم نشناختش چکار باید بکنم...
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

دستگاه رو به حالت dfu بردم خواستم ریستور کنم به 5.0.1 اما ارور 3194 داد ...
                                قبل از انجام ریستور فایل هاست رو به مسیر دیگه ای منتقل کنید و مجدد ریستور کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X