اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لطفا كمك.....

سلام مي خواستم بدونم pwn dfu ايپ ٢ رو ساپرت ميكنه،اخه من تو اپگريد به ٥.٠.١ ارور ١٦٠٠ دارم،لطفا كمك كنيد،ممنون

نظر

• با سلام

ممنون بخاطر همه زحمات دوستان اگر راهنمایی و کمکم کنید یک دنیا سپاسگزارم!

من ایپد 2 خودم ورژن 5.1 رو جیل بریک کردم داخلش هم سیدیا, اینستالیوس 4, ifile و اپ ساینس 5.0+ رو هم ریختم الان هم موندم که چطور بازی هامو که رو کامپیوترم دانلود کردم رو آیپدم بریزم! لطفا راهنمایی کامل کنین!

و یک خواهش من خیلی از کتاب ها, education و ازین قبیل برنامه های اپل خوشم میاد اما متاسفانه کرکر ها کم لطفی میکنن و بیشتر توجهشون به بازی هاست شما سایتی جایی رو میشناسین که به این قسمت از برنامه های آیپد هم توجه کنه؟ خیلی برا داشتن بعضی از برنامه ها حسرت میخورم! اگر کمکم کنین یک دنیا ممنونم!

یک سوال دیگه هم اضافه کنم: دوست عزیز همین الان که خواستم از خود اپ ستور برنامه دانلود کنم اجازه نداد و از من خواست اول قوانیین جدید اپ استور رو قبول کنم بعد دانلود کنم شما با خبر هستین که این قوانیین جدید محتواش چیه؟ شاید توش قانونی گنجونده باشن که اگر از برنامه های کرک استفاده می کنیم جلوشو بگیرن!
      اگر میشه برا این ماجرا هم کمکم کنید! خیلی شرمنده شما دوستان شدم!

ممنون بخاطر تمام فعالیت های مفید دوستان و پاسخگویی!

سپاسگزارم

دارا

نظر

• سلام دوستان عزیزم , من مدتی بود میخواستم لپ تاپ جدید بخرم ولی با کمی بررسی متوجه شدم آی پد بیشتر به کار من میاد . البته هنوز مطمئن نیستم و میخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم . کارهایی که من مورد نظرم هست انجام بدم اینها هست :

دیدن فیلم ها با فرمت دایو اکس و ویدئو سی دی و دی وی دی و یا کلیپ ها و فیلم های موبایل ..
        گوش کردن به موسیقی .
        خواندن کتاب های پی دی اف فارسی
        گشت و گذار در وب سایت ها
        تایپ کردن و نوشتن مطالب به فارسی و کمی هم انگلیسی .

یک نفر هم به من گفت که من نمیتونم با آی پد وارد سایت هایی بشم که فلش هستن . یعنی من بعضی سایت ها رو میرم با کامپیوتر که در اونها میشه فیلم بصورت آنلاین تماشا کرد ولی پایه اون ها فلش هست . بنابراین من نگران این هستم که آیا من با این سایت ها مشکل خواهم داشت ؟

مورد بعدی این هست که من بیشتر مواقع در روی لپ تاپ خودم ایمیل زیاد مینویسم و پاسخ میدم و کارم با ایمیل زیاد است . در طول روز شاید 40 صفحه تایپ میکنم در وورد آفیس . آیا در آی پد هم قادر هستم به سادگی تایپ کنم حتا به فارسی ؟ و تایپ کردن در آن مشکل است ؟ آیا برنامه کوئیک آفیس که برای آیفونم دارم روی آی پد نیز است ؟

سوال بعدی در مورد بازی هایی است که روی آیفون خود خریده ام . آیا میتوانم آنها رو روی آی پد نیز منتقل کنم یا باید برای آی پد جداگانه خریداری نمایم ؟

آیا در مورد سایت اکانت اپل باید برای آی پد هم جداگانه برای خودم اپل آی دی بسازم ؟

در تبلیغات و معرفی آی پد جدید نوشته شده که قیت آی پد بدون 4g هشنصد دلار است و آی پد بدن 4جی ارزان تر است . میخواستم راهنمایی کنید که اگر من 4جی نخواهم مشکلی برای من ایجاد میشود ؟ یعنی بدون 4 جی دستگاه 3 جی است ؟ یا خیلی قابلیت ها را نخواهد داشت ؟ یا دسترسی به اینترنت وای فای یا دسترسی به اینترنت سیم کارد ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید . من فقط در اپل استور آی پد دست گرفتم و با آون بصورت عادی کار نکرده ام . بیشتر برای خواندن کتاب و لم دادم و تایپ کردن و فیس بوک گردی و اینجور چیزها و همچنین دیدن سایت های عکاسی مثل فلیکر و دیدن فیلم بصورت آنلاین نیاز به آی پد دارم آیا به خوبی نیازهای مرا برآورده میسازد ؟

نظر

• ببخشید فراموش کردم مهمترین سوالی که داشتم این بود :

آی پد هم مثل آیفون آنلاک فکتوری به فروش میرسه ؟ چون من از خارج از کشور میخوام آی پد بخرم و به هیچ وجه هم دوست ندارم آنرا جیل برک بکنم ! میخواستم از شما سوال بکنم که آیا با خرید آی پد آیا در ایران کار میکنه ؟ یعنی مثل آیفون جی اس ام هست ؟ آنلاک فکتوری هست یا همه آی پد ها یک جور هستن و در همه کشورها کار میکنن ؟ و فقط برای نصب برنامه های کرک شده و رایگان روی اونهاست که باید جیل برک کردن ؟ ممنون میشم توضیحی هم در این زمینه به من بدین . خیلی ازتون سپاسگذارم ..

نظر

• دوست عزیز ما چیزی به عنوان انلاک در ایپد ها نداریم و مدل های 3g ایپد با سیم کارت همه ی کشور ها کار می کنن.
            فقط در نسخه 3g ایپد 2 ما دو مدل 3g داریم.
            یکی AT&T که با GSM هم کار میکنه یعنی از GPRS ایرانسل و همراه اول می تونید استفاده کنید بر روی ایپد خودتون ضمن اینکه کلیه ی مدل های 3G مجهز به GPS هم هستن.
            و یکی هم نسخه Verizon که فقط با CDMA سازگاره و اصلا محل سیم کارت خوردن نداره و بدرد ایران نمی خوره.
            خوب در مورد جلیبریک باید بگم که تنها یکی از مزایای جلیبریک امکان نصب برنامه های کرک شده هست.البته در مقابل مزایا معایبی هم داره جیلبریک.به نظر من اگر قصدتون بازی کردن با ایپد نباشه با 50$ هم می تونید برنامه های مورد نیاز خودتون را تهیه کنید.
            امیدوارم راهنماییم مفید واقع بشه.

نظر

• سلام.من جیل انجام دادم و برنامه های کرک شده روش نصبه.الان آپ استوری بهم پیغام آپدیت برنامه هارو داده ولی وقتی که واسه آپدیت میرم بهم پیغام میده که باید این برنامه هارو بخری!!
              میخواستم ببینم راهی وجود داره که بشه برنامه های کرک شده رو آپدیت کرد یا نه؟ممنون

نظر

• هیچ راهی وجود ندارد.
                استیو جابز گفت:برنامه ای که قابلیت به روز شدن را نداشته باشد(یا به روز نشود)ارزشی ندارد.
                فقط از طریق اپ استور و خرید کردن میتوانید ابدیت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
                  سلام.من جیل انجام دادم و برنامه های کرک شده روش نصبه.الان آپ استوری بهم پیغام آپدیت برنامه هارو داده ولی وقتی که واسه آپدیت میرم بهم پیغام میده که باید این برنامه هارو بخری!!
                  میخواستم ببینم راهی وجود داره که بشه برنامه های کرک شده رو آپدیت کرد یا نه؟ممنون
                  باسلام
                  می تونید از سیدیا اینستالوس را نصب کنید و بعد وارد اینستالوس بشید و اپدیت را بزنید تا به اخرین نسخه کرک شده برنامه هاتون اپدیت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
                    سلام دوستان عزیزم , من مدتی بود میخواستم لپ تاپ جدید بخرم ولی با کمی بررسی متوجه شدم آی پد بیشتر به کار من میاد . البته هنوز مطمئن نیستم و میخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم . کارهایی که من مورد نظرم هست انجام بدم اینها هست :

دیدن فیلم ها با فرمت دایو اکس و ویدئو سی دی و دی وی دی و یا کلیپ ها و فیلم های موبایل ..
                    گوش کردن به موسیقی .
                    خواندن کتاب های پی دی اف فارسی
                    گشت و گذار در وب سایت ها
                    تایپ کردن و نوشتن مطالب به فارسی و کمی هم انگلیسی .

یک نفر هم به من گفت که من نمیتونم با آی پد وارد سایت هایی بشم که فلش هستن . یعنی من بعضی سایت ها رو میرم با کامپیوتر که در اونها میشه فیلم بصورت آنلاین تماشا کرد ولی پایه اون ها فلش هست . بنابراین من نگران این هستم که آیا من با این سایت ها مشکل خواهم داشت ؟

مورد بعدی این هست که من بیشتر مواقع در روی لپ تاپ خودم ایمیل زیاد مینویسم و پاسخ میدم و کارم با ایمیل زیاد است . در طول روز شاید 40 صفحه تایپ میکنم در وورد آفیس . آیا در آی پد هم قادر هستم به سادگی تایپ کنم حتا به فارسی ؟ و تایپ کردن در آن مشکل است ؟ آیا برنامه کوئیک آفیس که برای آیفونم دارم روی آی پد نیز است ؟

سوال بعدی در مورد بازی هایی است که روی آیفون خود خریده ام . آیا میتوانم آنها رو روی آی پد نیز منتقل کنم یا باید برای آی پد جداگانه خریداری نمایم ؟

آیا در مورد سایت اکانت اپل باید برای آی پد هم جداگانه برای خودم اپل آی دی بسازم ؟

در تبلیغات و معرفی آی پد جدید نوشته شده که قیت آی پد بدون 4g هشنصد دلار است و آی پد بدن 4جی ارزان تر است . میخواستم راهنمایی کنید که اگر من 4جی نخواهم مشکلی برای من ایجاد میشود ؟ یعنی بدون 4 جی دستگاه 3 جی است ؟ یا خیلی قابلیت ها را نخواهد داشت ؟ یا دسترسی به اینترنت وای فای یا دسترسی به اینترنت سیم کارد ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید . من فقط در اپل استور آی پد دست گرفتم و با آون بصورت عادی کار نکرده ام . بیشتر برای خواندن کتاب و لم دادم و تایپ کردن و فیس بوک گردی و اینجور چیزها و همچنین دیدن سایت های عکاسی مثل فلیکر و دیدن فیلم بصورت آنلاین نیاز به آی پد دارم آیا به خوبی نیازهای مرا برآورده میسازد ؟
                    برا پخش فیلم ها من از برنامه GOOD PLAYER استفاده میکنم که تقریبا تمامی فرمت ها را پشتیبانی می کند.
                    در مورد برنامه ها باید بگم که اگه برنامه ها را با اکانت خودتون خریده باشید بر روی ipad هم می تونید نصب کنید.به طور کلی تمامی برنامه های ایفون برروی ایپد قابل اجرا هستن منتها ما یه سری برنامه داریم که یونیورسال هستن بدین معنی که هم برای صفخه ایپد ساخته شدن و هم صفخه ایفون مثل برنامه pages و شما لازم نیست 2 نسخه از برنامه یکی برای ایفون و یکی برای ایپد بخرید.ولی برخی از برنامه نسخه مخصوص ایفون و نسخه مخصوص ایپد HD دارن.البته برنامه هایی که نسخه ایفونشون را تهیه کنید بر روی ایپد هم اجرا میشن ولی نه به صور تمام صفخه.
                    در مورد مدیریت ایمیل و ارسال و دریافت ان به نظر من یکی از بهترین دستگاهها ایپد هست زیرا علاوه بر اپ خود دستگاه شما می تونید برنامه جی میل و سایر سرویسها را هم تهیه کنید و به صورت خودکار لیست میلهای دریافتی تون به روز میشن.
                    کیبرد فارسی هم خود ایپد داره و از این جهت نگران نباشید.منتها اگه زیاد بخواین تایپ کنید به نظر من یه کیبورد اکسترنال اگه تهیه کنید بهتره.
                    در مورد فلش والا یه سری برنامه هست ولی من تا حالا ازشون استفاده نکردم بهتره سایر دوستان که تجربه استفاده دارن پاسخ بدن.
                    اگه بخواین سیم کارت داخل دستگاهتون بزارید حتما باید مدل 4G را تهیه کنید که از GSM هم پشتیبانی می کنه.
                    برا خوندن کتاب هم به نظر من دشتگاه خوبی هست البته نمیشه شبانه روز باهاش کتاب خوند چون یخورده چشم را اذیت می کنه.
                    برا وب گردی و فیسبوک چک کردن هم واقعا دستگاه فوق العاده ایست.

نظر

• دوست گرامی

شما برای نصب کردن برنامه های دانلود شده نیاز به استفاده از Ituns دارید

آخرین ورژن را از همین سایت دریافت کنید
                      نصب کنید
                      آیپد را به آن وصل کنید
                      روی هر برنامه ای که با پسوند Ipa دریافت کرده اید دوبار کلیک کنید اتوماتیک نصب می شود.
                      ضمنا برای دانلود کتاب ها و دیگر نرم افزار هایی که به آنها علاقه دارید نیز می توانید غیر از این سایت از سایت های زیر نیز استفاده کنید.

PandaApp.com | Free Your Mobile Life!
                      apptrackr home

ضمنا در خصوص قوانین اپل استور نیز باید بگم که شما با استفاده از ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن می توانید وارد این بخش شده و نرم افزارهای آنرا دانلود کنید( بدیهی است که شما قبلا باید اپل آیدی ساخته باشید)

اگر سئوال دیگری داشتید بپرسید.

نظر

• دوست گرامی

روح استیو جابز گرامی

اما ایشون ضمن آدم محترمی بودنشون اما نسبت به ایرانی ها علاقه ای نداشتند(جهت توضیح)

اما در خصوص برنامه ها

حتی برنامه های کرک شده نیز قابلیت آپدیت شدن دارند.

نظر

• عباس جان توضیح میدین چطوری میشه آپدیت کرد چون من همش مجبورم بازی هاو دیلیت کنم بعد نسخه جدیدش رو بریزم اگر بشه این کار رو کرد عالی میشه!

نظر

• دو راه داره

یا اینکه از اینستالوس استفاده کنید
                            یا اینکه با داشتن مستر کارد و استفاده از و*ی*پ*ی*ا*ن وارد اپل استور شده و در قسمت آپدیت نسخه های جدید نرم افزارها یا بازی های خودتون رو دریافت کنید

هیچ کاری نیست که یک ایرانی قادر به انجامش نباشد
                            حتی اگر سایت اپل هم بخواهد ما را ت*ح*ر*ی*م کند

نظر

• اینم به دوستانی که میگن اپ استور شیلتره بابا چرا خودتونو ازار میدن اپ استور یک هفتس بدونه هیچ چیزی دانلود میکنت

نظر

• نوشته اصلی توسط ali123 نمایش پست ها
                                كسي نمي تواند مشكل من حل كند
                                عكسهام اگر بشه كپي كنم كارم حل مي شود

من همين كار براي ايفونم انجام دادم شده نمي دانم چرا براي ايپد نمي شود

ورژن جوفتشونم ٥.٠.١ هستش
                                سلام

هيچكس يه جوابي به اين سوال نداد

نظر

صبر کنید ..
                                X