اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rythm نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که 5.01 جیلبرک شده دارن باتریشون چقدر کار میکنه؟
    آیپد من که خودشو بکشه 3 ساعت دوام میاره
    در حالت استفاده مطلق این قدر دووم میاره یا در حالت عادی؟

اگه در حالت عادی اینجوریه، فکر میکنم مجبور به ریستور شید و مجدد جیلبریک کنید . در نصب برنامه های سیدیا بیشتر دقت کنید .

اگه ریستور کردید بهتره چند روزی رو بدون جیلبریک سپری کنید و اگه بدون جیلبریک هم مشکل پا برجا بود، کم کم به فکر حل مشکل سخت افزاری بیافتید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      در حالت استفاده مطلق این قدر دووم میاره یا در حالت عادی؟

اگه در حالت عادی اینجوریه، فکر میکنم مجبور به ریستور شید و مجدد جیلبریک کنید . در نصب برنامه های سیدیا بیشتر دقت کنید .

اگه ریستور کردید بهتره چند روزی رو بدون جیلبریک سپری کنید و اگه بدون جیلبریک هم مشکل پا برجا بود، کم کم به فکر حل مشکل سخت افزاری بیافتید .
      جمع دقایقی که استفاده میکنم که عمدتاً بازی هست و بعد هم وایرلس و اینترنت حدود 3 ساعت میشه
      آیا پر بودن رم باعث مصرف بیشتر مبشه چون یه پسر 2.5 ساله دارم که 20 تا 30 تا بازی و نرم افزار باز میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط rythm نمایش پست ها
        جمع دقایقی که استفاده میکنم که عمدتاً بازی هست و بعد هم وایرلس و اینترنت حدود 3 ساعت میشه
        آیا پر بودن رم باعث مصرف بیشتر مبشه چون یه پسر 2.5 ساله دارم که 20 تا 30 تا بازی و نرم افزار باز میکنه
        نه خیلی. بسته به برنامه های باز مونده داره . اما اونا عمدتا روی سرعت دیوایس تاثیر میزارن .

یه بار کامل شارژ کنید و ببینید در حالت معمول چقدر شارژ نگه میداره ( کار سنگین ازش نکشید )

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          نه خیلی. بسته به برنامه های باز مونده داره . اما اونا عمدتا روی سرعت دیوایس تاثیر میزارن .

یه بار کامل شارژ کنید و ببینید در حالت معمول چقدر شارژ نگه میداره ( کار سنگین ازش نکشید )

اتفاقاً فردا مجبورم یه 3-4 ساعتی تو اتوبوس بشینم
          امشب کامل شارژش میکنم و فردا فقط باهاش فیلم میبینم ببینم چی میشه
          ممنون از راهنماییتون

نظر

• آقا آپد من به چيز پي ان وصل نميشه جان من بكمكيد

نظر

• درود.2 تاسوال داشتم:
              1.من از نرم افزار motion xgps استفاده میکنم و نقشه آفلاین هم بهش دادم و خیلی راحت جواب میده ولی موقعیت خودم رو نشون نمیده با اینکه location هم روشن هست!!؟؟؟
              سوال 2:چجوری میشه از سیدیا تم آی پد دانلود کرد،من هرچی تم دانلود میکنم آیفون هست؟؟
              ممنون

نظر

• سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم میشه به آیپد2 از طریق وسیله زیر فلش یا رم وصل کرد و محتویاتش رو دید؟
                Apple iPad Camera Connection Kit
                اگه با این نمیشه با چی میشه؟ و با چه برنامه ای میشه محتویات فلش یا رم رو دید؟
                ممنون

نظر

• سلام دوستان ببخشید من وقتی از sinful iphone repo می خوام installous4 رو دانلود کنم این پیام رو می ده
                  te requested modifications cannot be applied due to required dependencies or confilicts that cannot be automatically found or fixed
                  من باید چی کار کنم ؟ مرسی از کمکتون

نظر

• نوشته اصلی توسط saman677 نمایش پست ها
                    سلام دوستان ببخشید من وقتی از sinful iphone repo می خوام installous4 رو دانلود کنم این پیام رو می ده
                    te requested modifications cannot be applied due to required dependencies or confilicts that cannot be automatically found or fixed
                    من باید چی کار کنم ؟ مرسی از کمکتون
                    دوست عزیزم
                    شما می توانید از سورس زیر بدون مشکل اینستالوس 4 رو نصب کنید

http://cydia.hackulo.us

در صورت نیاز برای نصب سورس از راهنماهای درون سایت استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein1995 نمایش پست ها
                      آقا آپد من به چيز پي ان وصل نميشه جان من بكمكيد
                      دوست من

مدتی است که و پ ن ها کم و بیش مشکل دارند

اما اگر می خواهید استفاده کنید به نکات زیر توجه کنید

برخی از آنها با سیم کارتهای ایرانسل و همراه اول همخوانی ندارند
                      و باید برای اینترنت وایرلس مورد استفاده قرار گیرند

کمی در مورد خرید و پ ن جستجو کنید تا اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت کنید

اگر هم(که فکر نمی کنم) با نحوه ایجاد آن در آیپد مشکل دارید که بحث دیگری است

نظر

• ممنونم دوست عزیز می شه سورس رو دانلود کردم اما نمی دونم چی کار کنم می شه راهنمایی مربوط رو لینک بدید من گشتم پیدا نکردم بازم ممنون

نظر

• جان؟!
                          ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 26-02-2012, 01:54 AM

نظر

• دوستان به کمکتون احتیج دارم نتونستم فایل installous رو که deb گرفتم روی آیپدم بریزم

نظر

• برنامه iFunbox رو باز کن
                              فایل های deb رو drag کن تو سربرگ instal cydia
                              دستگاهت رو reboot کن

نظر

• با ifile هم این امکان هست دوست من ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X