اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خوب دوستان با ifile پوشش وو پيدا كردم ولي هيچ چي نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
      خوب دوستان با ifile پوشش وو پيدا كردم ولي هيچ چي نبود
      شما یه جستجوی کلی انجام بدید و فایلهای مورد نظرتون رو جستجو کنید شاید جای دیگری باشند

مثلا: avi.*

همچنین اگر نسخه شما 5.0.1 می باشد امکان استفاد از Clear Content را دارید
      مطمئنم شما می دونید کجاست
      یکبار که از اون استفاده کنید آیپد رو به حالت اولیه که شما ریستور کردید بر میگرداند بدون حذف شدن جیلبریک

اما ترجیحا همون راه اول را برید بهتره

نظر

• نوشته اصلی توسط abbasallipour نمایش پست ها
        شما یه جستجوی کلی انجام بدید و فایلهای مورد نظرتون رو جستجو کنید شاید جای دیگری باشند

مثلا: avi.*

همچنین اگر نسخه شما 5.0.1 می باشد امکان استفاد از Clear Content را دارید
        مطمئنم شما می دونید کجاست
        یکبار که از اون استفاده کنید آیپد رو به حالت اولیه که شما ریستور کردید بر میگرداند بدون حذف شدن جیلبریک

اما ترجیحا همون راه اول را برید بهتره
        دوست عزيز درباره clear content يه توضيحي ميديد؟
        اين مورد به جيلبريك اسيبي نميزنه؟

نظر

• حامد جان با pc suit توصیه میکنم اسم فایل های فیلم ات رو یک بار سرچ کنی
          احتمال زیاد پاک شده باشه خودش
          اگر نبود یه just boot بزن احتمالا اون حجم هم درست میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
            دوست عزيز درباره clear content يه توضيحي ميديد؟
            اين مورد به جيلبريك اسيبي نميزنه؟
            راهنمایی آقای ابوذری درسته استفاده کنید- با تشکر

نسخه های قبلی هنگامی که Clear Content را می زدید کلیه فایل های سیستم عامل از روی آیپد شما پاک می شد
            اما در نسخه 5 به بعد این اتفاق همانند Reset Factory در بقیه موبایل ها می باشد
            با این تفاووت که فایل های تغییر داده شده توسط جیلبریک باقی می مانند

لطفا اینکار آخرین گزینه انتخابی شما باشد، زیراکه طبق دانشی که همه دوستان نیز دارند، بعد از کرک کردن هر نرم افزاری یک سری باگ ها به آن اضافه می شود، و خدایی نکرده ممکن است با انجام آن کار شما مجبور به رفتن به نسخه 5.1 شوید
            هر چند من بارها این کار را انجام داده ام، به دلیل رفتن آنتن آیپد اما این عمل را به شما پیشنهاد نمی کنم(یا حداقل به عنوان آخرین پیشنهاد اشاره می کنم)

شما همانطور که قبلا هم گفته ام و همینطور آقای ابوذری گفتند از نرم افزارهایی که مرورگر فایل هستند استفاده کنید حتما می توانید فایل هایی که دنبال آنها هستید را پیدا کنید

موفق باشید

نظر

• دوستان من آيپد٢ رو خواستم از٥.٠.١ به ٤.٣.٣ دانگريد كنم و در طول دانگريد وسطاي كار بعد از يه مدت زمان مكس طولاني ارور ٩ ميده!!

در ضمن shsh 4.3.3 رودارم و با كاستوم فريموري كه براي دانگريد با tinyCFW ساخته شده دانگريد رو ميخوام انجام بدم.
              قبلا كه برا تايني آمبرلا و آيتونز ورژن هاش پايين تر بود بدون مشكل انجام ميشدولي الان با ورژن قبليا٢٠٠٥ ميداد و بعد از آپديت ٩!!

راه حل براي مشكل من دارين؟
              بايد بگم حتي از يه سيستم ديگه و كابل ديگه استفاده كردم!!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                دوستان من آيپد٢ رو خواستم از٥.٠.١ به ٤.٣.٣ دانگريد كنم و در طول دانگريد وسطاي كار بعد از يه مدت زمان مكس طولاني ارور ٩ ميده!!

در ضمن shsh 4.3.3 رودارم و با كاستوم فريموري كه براي دانگريد با tinyCFW ساخته شده دانگريد رو ميخوام انجام بدم.
                قبلا كه برا تايني آمبرلا و آيتونز ورژن هاش پايين تر بود بدون مشكل انجام ميشدولي الان با ورژن قبليا٢٠٠٥ ميداد و بعد از آپديت ٩!!

راه حل براي مشكل من دارين؟
                بايد بگم حتي از يه سيستم ديگه و كابل ديگه استفاده كردم!!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk
                متاسفانه باید بگم توی بلاگ هکرها هم این مشکلات ذکر شده
                یه عده ای تونستن
                یه عده ای هم به مشکل برخوردن
                مرجع درستی برای خطاها هم نیست
                شرکت اپل تلاش فوق العاده ای برای جلوگیری از این عمل کرده

اما فکر کنم اگر دنبال راهنمایی هستی می تونی از این سایت کمک بگیری
                امیدوارم که کمکت کنه(البته من این قانون رو که میشه لینک سایت رو قرار داد یا خیر را نمی دانم، قبلا عذر خواهی می کنم)

PandaApp.com | Free Your Mobile Life!

نظر

• فک کنم دوباره دانگرید ناپذیر شده iPad2 3G
                  فردا تست کنم ببینم میتونم 5.0.1 برم!

اگه نشه که مجبورم برم 5.1 تا راه برا دانگرید پیدا شه!!!!
                  واقعا ضد حال خوردم!!!!!!

نظر

• سلام.
                    پیشاپیش سال نو رو خدمت همه عزیزان تبریک و شادباش میگم. و خدا قوت میگم به همه شما.
                    دوستان سوالی دارم و اون اینکه آیا خبری از برنامه ای شده که بشه از طریق سیم کارت آیپد۲ تماس تلفنی برقرار کرد؟
                    این عرب های آیفون اسلام که هنوز دارن سخت رو phoneit کار میکنن واسه آیپد۲ در حالی که آیپد۳ هم ریلیز شد!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                      فک کنم دوباره دانگرید ناپذیر شده iPad2 3G
                      فردا تست کنم ببینم میتونم 5.0.1 برم!

اگه نشه که مجبورم برم 5.1 تا راه برا دانگرید پیدا شه!!!!
                      واقعا ضد حال خوردم!!!!!!
                      دوست گرامی
                      متاسفانه برای 5.0.1 دیگه نمی تونی اقدام کنی
                      5.1 الان آزاده
                      یه مطالبی در خصوص اینکه نمیشه از نسخه 5 به پایین تر دانگرید کرد هست
                      اما همچنین ویدئوهایی هم هست که ادعا به انجامش کردند
                      انشالا هرکاری می کنید موفق باشید

خیلی منتظر 5.1 نمی مونید انشالا

نظر

• نوشته اصلی توسط asheghe_bidell نمایش پست ها
                        سلام.
                        پیشاپیش سال نو رو خدمت همه عزیزان تبریک و شادباش میگم. و خدا قوت میگم به همه شما.
                        دوستان سوالی دارم و اون اینکه آیا خبری از برنامه ای شده که بشه از طریق سیم کارت آیپد۲ تماس تلفنی برقرار کرد؟
                        این عرب های آیفون اسلام که هنوز دارن سخت رو phoneit کار میکنن واسه آیپد۲ در حالی که آیپد۳ هم ریلیز شد!!!
                        همچنین بر شما دوست گرامی
                        نه هنوز این نرم افزار آماده نشده
                        آیپد جدید هم فعلا هک نشده
                        مطمئنا اگر برای 2 بیاد روی آیپد جدید هم کار می کنه چون از یک کلاس CPU استفاده کرده اند
                        آره والا این اعراب بخاطر شانسشون تونستن خودشونو توی دل اپل جا بدن
                        ایشالا روزی هم نوبت ما ایرانی ها می شه که به تمام خدمات دنیا دسترسی داشته باشیم

عید همگی مبارک(البته پیشاپیش)

نظر

• ممنون
                          یه سوال دیگه. من دستگاهم رو جیلبرک کردم روی ۵.۰.۱ و همه چی خوب بود. اما اخیراً برنامه ها آپدیت نمیشن. دانلودش که تموم میشه و به نصب میرسه ارور میده unable to download at this time. بعدش دوباره سعی میکنه. تنها راحش این بود که پاک کنم و دوباره نصب کنم. ولی تو خیلی لز برنامه ها اطلاعات دارم و نمی خوام پاکشون کنم. فقط می خوام آپدیت بشن.
                          این رو بازم تکرار میکنم که تا چند روز پیش خوب کار میکرد. چیزی هم نصب نکردم که بگیم ممکنه از اون باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط abbasallipour نمایش پست ها
                            دوست گرامی
                            متاسفانه برای 5.0.1 دیگه نمی تونی اقدام کنی
                            5.1 الان آزاده
                            یه مطالبی در خصوص اینکه نمیشه از نسخه 5 به پایین تر دانگرید کرد هست
                            اما همچنین ویدئوهایی هم هست که ادعا به انجامش کردند
                            انشالا هرکاری می کنید موفق باشید

خیلی منتظر 5.1 نمی مونید انشالا
                            یعنی با داشتن shsh5.0.1 با اینکه من هنوز به 5.1 نرفتم که بیس باندم آپدیت بشه بازم نمیشه رفت!!!
                            خیلی بد تر شد!!
                            دانگرید میخوام کنم برم همون ۴.۳.۳
                            راهی، روشی، راهکاری!

Sent from Tapatalk App

نظر

• أقا اين سافاري وقتي چند تا تب سايت باز كني مثلا ٥ يا ٦ تا از يكي كه ميري بعدي رو دوباره بياري دوباره شروع به لود كردن ميكنه در صورتي كه اون صفحه قبلا لود شده بوده و باز بوده چرا اينجوريه سافاري؟

نظر

• نوشته اصلی توسط be careful نمایش پست ها
                                أقا اين سافاري وقتي چند تا تب سايت باز كني مثلا ٥ يا ٦ تا از يكي كه ميري بعدي رو دوباره بياري دوباره شروع به لود كردن ميكنه در صورتي كه اون صفحه قبلا لود شده بوده و باز بوده چرا اينجوريه سافاري؟
                                واسه اینکه این اپل دهن سرویس جونش درمیاد یه رم مثل آدم بزاره واسه دیوایساش. وقتی تعداد تبها بیشتر بشه فضای اشغال شده تو رم زیاد میشه و سیستم عامل تب های قدیمی ترو از حافظه آزاد میکنه و با مراجعه مجدد دوباره لود میشه.
                                یه بار یه شارژ ۱۰۰۰۰ تومنی خریدم ولی شمارشو یادداشت نکردم و تب جدید باز کردم برگشتم دیدم پریده! شماره تلفن و ایمیل هم موقع خرید اینترنتی وارد نکرده بودم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X