اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mjk2 نمایش پست ها
    جه هنس فری بلوتوثی بگیریم که به آی پد 1 بخوره؟
    متاسفانه آیپد از هنس فری بلوتوث پشتیبانی نمیکنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط tayeb_po نمایش پست ها
      کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که از camera kit برای استفاده از فلش روی کدام ios ها جواب میده؟
      منکه با فرمور پایینتر از 4 به راحتی با بیشتر فلش ها کار میکردم ولی متاسفانه باید بگم فرمور بالای 4 تنها چند فلش روی آیپد کار میکنه ... با حجم های 2گیگ مشکلی نداشتم ولی بالای 2گیگ خیلی کم پیش میومد که آیپد شناسایی کنه
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• پس بخوام تلفنی حرف بزنم باید چکار کنم؟

نظر

پس بخوام تلفنی حرف بزنم باید چکار کنم؟
          باید از هندزفری سیمدار استفاده کنی

نظر

• پس این بلوتوث به چه دردی میخ.ره؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• دوستان من یه iPad 1 3G 64gb دارم که ورژن ـش 3.2 ـه و جیلبریک شده. خب حالا میخوام به یه فریمور آپدیت کنم که آنتتر باشه ولی طبق گفته های بچه ها انگار نمیتونم به 4.3.3 آپدیت کنم و حتما باید به 4.3.5 آپدیت بشه.
              راهی هست بتونم به 4.3.3 آپدیت کنم؟( ارور 3194 میده)
              بنظرتون صبر کنم تا iOS 5 رسما ریلیز بشه و جیل ـش بیاد و بعد به اون آپدیت کنم؟ (واسه Tether بودن ـه 4.3.5 میگم که دردسر داره)
              ممنون...

نظر

• نوشته اصلی توسط AL1R3ZA نمایش پست ها
                دوستان من یه iPad 1 3G 64gb دارم که ورژن ـش 3.2 ـه و جیلبریک شده. خب حالا میخوام به یه فریمور آپدیت کنم که آنتتر باشه ولی طبق گفته های بچه ها انگار نمیتونم به 4.3.3 آپدیت کنم و حتما باید به 4.3.5 آپدیت بشه.
                راهی هست بتونم به 4.3.3 آپدیت کنم؟( ارور 3194 میده)
                بنظرتون صبر کنم تا iOS 5 رسما ریلیز بشه و جیل ـش بیاد و بعد به اون آپدیت کنم؟ (واسه Tether بودن ـه 4.3.5 میگم که دردسر داره)
                ممنون...
                شما سيديا رو باز كنيد ببينيد shsh هركدوم از فريمورها رو كه داشتيد مي تونيد به اون فريمور ريستور كنيد.

نظر

• نگفتید این بلوتوث آی پد به چه دردی میخوره؟ کار باهاش رو یاد بدید بابا!!!!!!!!!!!!!

نظر

• منتظر جواب

نگفتید این بلوتوث آی پد به چه دردی میخوره؟ کار باهاش رو یاد بدید بابا!!!!!!!!!!!!!

نظر

• درود بر اساتید گرامی

چند روزی هست که مدام با پیغام ERROR Code 1009 مواجه میشم و پس از اون برنامه قطع میشه ؛ اگر ممکنه راهنماییم بکنید

با سپاس
                      بدرود

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin_lion نمایش پست ها
                        درود بر اساتید گرامی

چند روزی هست که مدام با پیغام ERROR Code 1009 مواجه میشم و پس از اون برنامه قطع میشه ؛ اگر ممکنه راهنماییم بکنید

با سپاس
                        بدرود
                        باید از وی p ان استفاده کنید
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نگفتید این بلوتوث آی پد به چه دردی میخوره؟ کار باهاش رو یاد بدید بابا!!!!!!!!!!!!!
                          بلوتوث آیپد عملا فقط برای استفاده از کیبورد و یا بازی چند نفره هست

اما میتونید با نصب برنامه celeste از سیدیا بلوتوث رو برای ارسال و دریافت اطلاعات هم استفاده کنید
                          البته این برنامه رایگان نیست

نظر

• سلام خوبی به یه مشکل بدی بر خورد کردم من برنامه PhoneIt-iPad روی ipad2 3G نصب کردم دیدم که کد میخواد دوباره از CYDIA UNISTAL

کردم اما حالا میخوام از طریق GPS سیم کارت برم اینترنت نمیره

نظر

• سلام دوستان عزیز
                              من آیپد ۱ دارم و از صبح روی هر برنامه ای کلیک میکنم میره روی علامت سیب و بعد چند دقیقه میگذره و ریستارت میشه و آیکون هاشم به هم ریخته هست.
                              من چی کنم که اطلاعاتم پاک نشه؟
                              چون میترسم ریستور کنم اطلاعاتم پاک بشه ممنونم راهنماییم کنید.

نظر

• سلام
                                ببخشید یه سوال
                                این برنامه هایی که با Cydia نصب میشن رم دستگاه رو اشغال میکنن یا مثل برنامه های دیگه ای که با itunes یا ifunbox نصب میشن هستن؟
                                چون از یکی شنیده بودم برنامه هایی که با Cydia نصب میشن باعث کند شدن دستگاه میشن

نظر

صبر کنید ..
                                X