اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این آیپد چرا با همه هندز فری ها مشکل داره؟ کانکت میشه ولی صدا رو هندزفری منتقل نمیشه، آی پاد تاچ که اصلا پیدا نمی کنه

نظر

• منم یه همچین مشکلی دارم با هندزفری بلوتوث . پیدا میکنه ولی کانکت نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
        این آیپد چرا با همه هندز فری ها مشکل داره؟ کانکت میشه ولی صدا رو هندزفری منتقل نمیشه، آی پاد تاچ که اصلا پیدا نمی کنه
        نوشته اصلی توسط Special نمایش پست ها
        منم یه همچین مشکلی دارم با هندزفری بلوتوث . پیدا میکنه ولی کانکت نمیشه
        آیا هندزفری به درستی با آیپد Pair میشه ؟ من یه هندزفری دارم، بدون مشکل متصل میشه، فقط یه مشکلی داره، که اگه با یه دستگاه دیگه Pair بشه، باید حتما remove کنم و دوباره Pair کنم.

نظر

• سلام من ایپد ۱ ۳ جی م رو از وقتی رو ۳.۲.۲ بود دیگه اپدیت نکردم می خواستم ببینم راهی هس که بدون اپدیت کردن همینطوری gamecenter رو روش نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AliRez7A نمایش پست ها
            سلام من ایپد ۱ ۳ جی م رو از وقتی رو ۳.۲.۲ بود دیگه اپدیت نکردم می خواستم ببینم راهی هس که بدون اپدیت کردن همینطوری gamecenter رو روش نصب کنم؟
            خیر، برای داشتن برنامه Game Center حتما باید به فیرمویر 4 برید.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
              خیر، برای داشتن برنامه Game Center حتما باید به فیرمویر 4 برید.
              اخه یکی از دوستان گفت برنامه ای هس به نام gamecenter for 3g ولی من نمی دونم تو کدوم سورس هست

نظر

• نوشته اصلی توسط AliRez7A نمایش پست ها
                اخه یکی از دوستان گفت برنامه ای هس به نام gamecenter for 3g ولی من نمی دونم تو کدوم سورس هست
                سورس repo.modmyi.com اضافه کنید و HDR/GameCenter Enabler رو جستجو و نصب کرده و لذت ببرید

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_cullen نمایش پست ها
                  دو روزه که آیپدم اینجوری شده

اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
                  هر کدوم از برنامه ها رو اگر بخوام باز کنم ریست میشه
                  اقا دوست منم این مشکلو داشت ما به زور اونقد باهاش ور رفتیم تونستیم ببریم به سیف مود بعد خودش درست شد احتمالا شما برنامه ی bite sms رو ریختید با ایفان باکس برنامه ای که ریختید. از سایدیا و ایپد اینجوری شد رو سرچ کنید و هر چی فایل داشت پاک کنید اگرم که میتونید از خود سایدیا پاک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
                    سورس repo.modmyi.com اضافه کنید و hdr/gamecenter enabler رو جستجو و نصب کرده و لذت ببرید
                    این سورس رو پیدا نمیکنه که...

نظر

• نوشته اصلی توسط alirez7a نمایش پست ها
                      این سورس رو پیدا نمیکنه که...
                      سورس به صورت دیفالت هست.

نظر

• http://apt.modmyi.com را امتحان کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
                          سورس به صورت دیفالت هست.
                          نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
                          http://apt.modmyi.com را امتحان کنید
                          اها منظورتون این بود این که دیفالت تو سایدیا هس ولی اون برنامه توش نیس

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_cullen نمایش پست ها
                            دو روزه که آیپدم اینجوری شده

اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
                            هر کدوم از برنامه ها رو اگر بخوام باز کنم ریست میشه
                            مشکل از یwinterboard یا sbsettingsهستش.
                            ios چندی؟
                            ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 05-09-2011, 01:44 PM

نظر

• سلام
                              براي اتصال آيپد به كابل hdmi بايد چه كارايي انجام داد؟
                              من برنامه display out رو نصب كردم ولي هيچ تغيري صورت نگرفت
                              يعني وقتي به tv وصل مي كنم سيگنال ندارم
                              توي يكي از فيلم هاي y-o-u-t-u-b-e مي گفت كه از طريق ssh بايد plists مربوط رو بريزيم نميدونم منظورش چيه
                              اين مشكل با ipad 1 , ipod, iphone 4 هست
                              ممنون ميشم كمك كنين

نظر

• دوستان من هر چی سعی میکنم نمیتونم به وایرلس یا بلوتوث های پسورد دار وصل بشم.. چی کار کنم؟! Reset All Network Settings هم کردم ولی درست نشد

دوستان غیر از مشکل بالایی دو تا مشکل دیگه هم دارم..
                                1. مثلا توی گیم سنتر کسی واسه من اینوایت میفرسته اگر توی گیم سنتر نباشم نمی آید.. یعنی با اینکه Notification ها روشن هستند ولی نمیشه.. وقتی وارد برنامه یا بازی که از Notification پشتیبانی میکنند میشم پیغام میده Connect To iTunes To Use Push Notifications
                                2.آیتونز از آیپدم بکاپ نمیگیره و ارور میده.. هر کار میکنم نمیگیره.. تورو خدا کمک کنید..
                                ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 09-09-2011, 10:29 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X