اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnamtaj نمایش پست ها
    سلام
    براي اتصال آيپد به كابل hdmi بايد چه كارايي انجام داد؟
    من برنامه display out رو نصب كردم ولي هيچ تغيري صورت نگرفت
    يعني وقتي به tv وصل مي كنم سيگنال ندارم
    توي يكي از فيلم هاي y-o-u-t-u-b-e مي گفت كه از طريق ssh بايد plists مربوط رو بريزيم نميدونم منظورش چيه
    اين مشكل با ipad 1 , ipod, iphone 4 هست
    ممنون ميشم كمك كنين
    كسي نيست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h_r_v نمایش پست ها
      دوستان من هر چی سعی میکنم نمیتونم به وایرلس یا بلوتوث های پسورد دار وصل بشم.. چی کار کنم؟! Reset All Network Settings هم کردم ولی درست نشد

دوستان غیر از مشکل بالایی دو تا مشکل دیگه هم دارم..
      1. مثلا توی گیم سنتر کسی واسه من اینوایت میفرسته اگر توی گیم سنتر نباشم نمی آید.. یعنی با اینکه Notification ها روشن هستند ولی نمیشه.. وقتی وارد برنامه یا بازی که از Notification پشتیبانی میکنند میشم پیغام میده Connect To iTunes To Use Push Notifications
      2.آیتونز از آیپدم بکاپ نمیگیره و ارور میده.. هر کار میکنم نمیگیره.. تورو خدا کمک کنید..
      یه بار ریستور کنید البته قبلش مطمعن شین که shsh دارین

نظر

• سلام دوستان یه سوال داشتم ممکنه مبتدیانه باشه ولی اگه جواب بدین ممنون ویشم....من چطوری میتونم از cydia دانلود کنم...؟

نظر

• بريد به manage/source وبرنامه مورد نظر رو انتخاب و اينستال كنيد
          و يا اسم برنامه رو سرچ كنيد..

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نظر

• ممنون بابت پاسختون.....یه سوال دیگه هم داشتم این جمله it safe mode که بالای صفحه نوشته مربوط به چیه...؟....آخه وقتی sbsetting رو نصب میکنم موقع اجرا یه ارور میده که مربوط به it safe mode ....اگه راهنمایی کنین ممنون میشم....

نظر

• نوشته اصلی توسط fghfgh نمایش پست ها
              ممنون بابت پاسختون.....یه سوال دیگه هم داشتم این جمله it safe mode که بالای صفحه نوشته مربوط به چیه...؟....آخه وقتی sbsetting رو نصب میکنم موقع اجرا یه ارور میده که مربوط به it safe mode ....اگه راهنمایی کنین ممنون میشم....
              شاید برنامه از سیدیا نصب کردید که سازگار نیست با iDevice تون روش کلیک کن و restart رو بزنید اگه دوباره بود ، آخرین برنامه ای که از سیدیا نصب کردید رو پاک کنید

نظر

ممنون بابت پاسختون.....یه سوال دیگه هم داشتم این جمله it safe mode که بالای صفحه نوشته مربوط به چیه...؟....آخه وقتی sbsetting رو نصب میکنم موقع اجرا یه ارور میده که مربوط به it safe mode ....اگه راهنمایی کنین ممنون میشم....
                معمولا بعد از نصب برخی از برنامه های ناسازگار ، گوشی در حالت عادی نمیتونه بالا بیاد و به safe mode میره که گاهی اوقات هم با لمس exit safe mode و زدن restart درست میشه ولی معمولا باید اون برنامه پاک بشه
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• این کاری رو که گفتین کردم it safe mode رفت ولی الان پایین صفحه به هم ریخته اون 4 تا آیکونی که پایین صفحس گوشه پایین سمت چپ کنار هم جمع شدن یه گزینه دیگم اونجا اومده وقتی روش کلیک میکنم یه پنجره باز میشه که پندتا از برنامه ها توشه...اگه ممکنه راهنمایی کنین

نظر

این کاری رو که گفتین کردم it safe mode رفت ولی الان پایین صفحه به هم ریخته اون 4 تا آیکونی که پایین صفحس گوشه پایین سمت چپ کنار هم جمع شدن یه گزینه دیگم اونجا اومده وقتی روش کلیک میکنم یه پنجره باز میشه که پندتا از برنامه ها توشه...اگه ممکنه راهنمایی کنین
                    خوب شاید فولدر ه ، دستتون رو روش نگه دارید بعد که برنامه ها شرو به لرزیدن کردن ، جابجاشون کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                      خوب شاید فولدر ه ، دستتون رو روش نگه دارید بعد که برنامه ها شرو به لرزیدن کردن ، جابجاشون کنید
                      فولدر نبود برنامه androidloader بود پاکش کردم درست شد....در هر صورت ممنون بابت جوابت

نظر

• دوباره برنامه sbsetting رو نصب کردم ولی بازم بعد نصب وقتی انگشتمو رو صفحه از بالا به پایین میکشم هیچ اتفاقی نمیفته....اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

نظر

دوباره برنامه sbsetting رو نصب کردم ولی بازم بعد نصب وقتی انگشتمو رو صفحه از بالا به پایین میکشم هیچ اتفاقی نمیفته....اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
                          از بالا به پایین نه ، از چپ به راست یا از راست به چپ . مطمئن هستید که کامل نصب میشه ؟
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                            از بالا به پایین نه ، از چپ به راست یا از راست به چپ . مطمئن هستید که کامل نصب میشه ؟
                            ممنون درست شد

نظر

• سلام مدتیه صدای کیبرد من قطع شده، البته دو سه تا کلیک اول صدا میده بدش قطع میشه. امروز متوجه شدم تو يه بازي هم اينجوري شده، يعني صدا بعد از يكي دو ثانيه ميره. از لحاظ موزيك گوش دادن هم موردي نداره.
                              ٤/٣ جيلبرك

نظر

• نوشته اصلی توسط CAZADOR نمایش پست ها
                                سلام مدتیه صدای کیبرد من قطع شده، البته دو سه تا کلیک اول صدا میده بدش قطع میشه. امروز متوجه شدم تو يه بازي هم اينجوري شده، يعني صدا بعد از يكي دو ثانيه ميره. از لحاظ موزيك گوش دادن هم موردي نداره.
                                ٤/٣ جيلبرك
                                در داخل Cydia ببینید چه Package نصب کردید که با خروجی صداتون تداخل داره. احتمالا برنامه ایی نصب کردید که این مشکل بوجود اومده.

نظر

صبر کنید ..
                                X