اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط siwa

در داخل Cydia ببینید چه Package نصب کردید که با خروجی صداتون تداخل داره. احتمالا برنامه ایی نصب کردید که این مشکل بوجود اومده.
    یه دور قبلا نگاه کردم چیز مشکوکی ندیدم

Sent from my iPad using Forum Runner

نظر

• سلام دوستان ميخواستم بدونم چجوري ميشه v....p....n رو رو اينترنت ايرانسل اجرا كرد...؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fghfgh نمایش پست ها
        سلام دوستان ميخواستم بدونم چجوري ميشه v....p....n رو رو اينترنت ايرانسل اجرا كرد...؟
        صحبت در اين باره ممنوعه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نظر

• سلام كسي كار كردن با برنامه crazy remote بلده هرچي ميسرچم پيدا نميكنم خيلي لازم دارم كمك كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mikelalireza93 نمایش پست ها
            سلام كسي كار كردن با برنامه crazy remote بلده هرچي ميسرچم پيدا نميكنم خيلي لازم دارم كمك كنيد
            بفرمائيد

http://www.i-phone.ir/forums/thread44637.html

نظر

• سلام.
              یک آیپد 1 در ورژن 4.3.5به دستم رسیده.
              خواستم به صورت تتر جیلبرک کنم.
              این کار رو به وسیله ی آخرین ورژن redsnow که چند روز پیش ریلیز شد انجام دادم.
              اما پس از اینکه عمل جیلبرک به پایان میرسه و دستگاه بالا میاد آیکون سایدیا سفید رنگ هست و وقتی هم واردش میشم سریع ازش میپره بیرون.
              لطفا" راهنمایی کنید.
              امیر/

نظر

• نوشته اصلی توسط CJ2 نمایش پست ها
                سلام.
                یک آیپد 1 در ورژن 4.3.5به دستم رسیده.
                خواستم به صورت تتر جیلبرک کنم.
                این کار رو به وسیله ی آخرین ورژن redsnow که چند روز پیش ریلیز شد انجام دادم.
                اما پس از اینکه عمل جیلبرک به پایان میرسه و دستگاه بالا میاد آیکون سایدیا سفید رنگ هست و وقتی هم واردش میشم سریع ازش میپره بیرون.
                لطفا" راهنمایی کنید.
                امیر/
                سلام
                2 مرتبه با redsnow جیل کن ولی این دفعه به جای install cydia گزینه just boot رو تیک بزن ok میشه

نظر

• سلام بيشتر وقتها نور ايپدم كم و زياد ميشه با سرعت زياد نور ايپد كمترين حالت قرار دادم تو تاريكي ميشه فهميد ( نورش زياد نميشه در همون حالت كم ميشه بعد به حالت اول برميگرده با سرعت زياد ) مشكل از كجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mikelalireza93 نمایش پست ها
                    سلام بيشتر وقتها نور ايپدم كم و زياد ميشه با سرعت زياد نور ايپد كمترين حالت قرار دادم تو تاريكي ميشه فهميد ( نورش زياد نميشه در همون حالت كم ميشه بعد به حالت اول برميگرده با سرعت زياد ) مشكل از كجاست؟
                    شايد جديدا برنامه اي از سيديا نصب كردين كه باعث اين مشكل شده، بررسي كنين.

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamtaj نمایش پست ها
                      سلام
                      2 مرتبه با redsnow جیل کن ولی این دفعه به جای install cydia گزینه just boot رو تیک بزن ok میشه
                      تشکر میکنم.
                      این مشکل حل شد.
                      ولی الان با یک مشکل دیگه روبرو شدم.
                      الان من اپ سینک رو از سورس هکولو نصب کردم و آیتونز اصلا" آیپد رو نمیشناسه.
                      یعنی هیج عکس العملی بهش نشون نمیده.
                      البته در خود دستگاه هم وقتی وارد ستینگ میشم صفحه سفید هست.

لطفا راهنمایی کنید.
                      ویرایش توسط CJ2 : https://i-phone.ir/forums/member/29320-cj2 در ساعت 22-09-2011, 12:13 PM

نظر

• منم با این مشکل رو به رو شده بودم...نمی شناسه منظورتون اینه که می فهمه بهش وصله ولی تو ایتیونز بازش نمی کنه؟؟؟یعنی کنار اسم علامت لود شدن میاره یا آیتیونز اصلا اسم رو هم نمیاره؟؟
                        I Am What I Am

نظر

• نوشته اصلی توسط enyo نمایش پست ها
                          منم با این مشکل رو به رو شده بودم...نمی شناسه منظورتون اینه که می فهمه بهش وصله ولی تو ایتیونز بازش نمی کنه؟؟؟یعنی کنار اسم علامت لود شدن میاره یا آیتیونز اصلا اسم رو هم نمیاره؟؟
                          دوست عزیزم ممنونم از توجهتون.
                          خودم درستش کردم.
                          فقط باید کبار دستگاه رو خاموش میکردم و دوباره با رداسنو بوت میکردم.
                          امیر/

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                            شايد جديدا برنامه اي از سيديا نصب كردين كه باعث اين مشكل شده، بررسي كنين.
                            نه من رفتم auto-brightness رو off کردم درست شد ممنون

نظر

• کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که از camera kit برای استفاده از فلش روی کدام iOS ها جواب میده؟

نظر

• جه هنس فری بلوتوثی بگیریم که به آی پد 1 بخوره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X