اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان نرم افزاری برای ادیت فیلم هست؟ ترجیحا رایگان

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
      دوستان نرم افزاری برای ادیت فیلم هست؟ ترجیحا رایگان
      imovie برا خوده اپل

نظر

• نوشته اصلی توسط clapton نمایش پست ها
        آخه کاملا بدون دلیل این اتفاق افتاده.می خوام بدونم چرا این اتفاق می افته.تا وارد نرم افزار هاش میشم صفحه مشکی میشه و میپره بیرون.ریستور کنم تمام نرم افزار هام میپره؟
        عزیزم این یه چیز عادیه.کاملا عادی.چون همه ی سیستم عامل های توی بعضی موارد کارایشونو از دست میدن.بی دلیل نیست.دلیلش تکنیکیه و اگه ببرید اپ استور بهتون توضیح میدن.خیر،بعد از اینکه ریستور کردید همشون از آیتونز به آیپدتون انتقال داده میشن ذوباره.نگران این نباشید.فقط اینکه یه بار تو آیتونز قبل از ریستور Transfer Purchases بکنید که اون نرم افزارهایی که با خود آیپد دانلود کردید هم بک آپ بشن.اینو بلدین یا توضیح بدم؟

نظر

• اول آیپدتون و به کامپیوتر وصل کنید و سینک کنید.بعد بالای صفحه تو تب File,Transfer Purchases From iPod و بزنید و بذارید سینک بشه.بعد میتونید ریستور کنید به ورژن 4.3.3.

نظر

• سلام.
            امروز یه بازی برای ایپد دانلود کردم پسوندس زیپ بود.
            تا اون جایی که یاده باید پسوند رو .ipa می کردم.
            ولی بازم تا می خوام تو ایتونز بریزم ارور می ده.
            می گه برنامه valid نیست؟

نظر

• آقا آی پد یه مقداری پشتش گرم میشه،یا مال من اینجوریه؟

راستی یه چیز دیگه،نمیگم شارژش بده ولی خیلی زود اون درصدش میره پایین آدم میترسه،از بس گفتن اپل باطریاش خوبه آدم انتظار داره همیشه 100 بمونه،من نور صفحم تا آخر زیاده این خیلی باطری میخوره که هی سریع درصدش کم میشه یا نه؟
              ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 04-07-2011, 09:04 AM

نظر

• برای دانلود نرم افزار از app store در آی پد باید *** داشته باشم درسته؟ چون وقتی بازش می کنم ارور می ده (connot connect...)
                یه سوال دیگه آیکون itunes تو آی پد برای چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakhoshkele نمایش پست ها
                  سلام.
                  امروز یه بازی برای ایپد دانلود کردم پسوندس زیپ بود.
                  تا اون جایی که یاده باید پسوند رو .ipa می کردم.
                  ولی بازم تا می خوام تو ایتونز بریزم ارور می ده.
                  می گه برنامه valid نیست؟
                  به احتمال زياد فايل درست يا كامل دانلود نشده، اين ارور بيشتر مربوط به اين مواقع هست.
                  اگه برنامه رو بصورت كرك شده گرفتيد احتمال داره كركش درست نيست.

نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
                  برای دانلود نرم افزار از app store در آی پد باید *** داشته باشم درسته؟ چون وقتی بازش می کنم ارور می ده (connot connect...)
                  یه سوال دیگه آیکون itunes تو آی پد برای چیه؟
                  براي خريد موزيك، فيلم و ... بطور مستقيم با ايپد.
                  ویرایش توسط XmkZ : https://i-phone.ir/forums/member/6601-xmkz در ساعت 04-07-2011, 06:50 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط archi-demon نمایش پست ها
                    آقا آی پد یه مقداری پشتش گرم میشه،یا مال من اینجوریه؟

راستی یه چیز دیگه،نمیگم شارژش بده ولی خیلی زود اون درصدش میره پایین آدم میترسه،از بس گفتن اپل باطریاش خوبه آدم انتظار داره همیشه 100 بمونه،من نور صفحم تا آخر زیاده این خیلی باطری میخوره که هی سریع درصدش کم میشه یا نه؟
                    خوب ممکنه که شما بعضی از برنامه ها یا بازی هایی اجرا کنید که سنگین باشه و کمی باعث داغ شدن بشه . ولی اگه خیلی داغ میکنه غیر طبیعیه و پیشنهاد میکنم ریستور کنید . اگه درست نشه ممکنه مشکل سخت افزاری باشه .

همونزطور که خودتون اشاره کردید ، وقتی نور صفحه تا آخر زیاد باشه ، خوب مصرف باطری بالا میره دیگه . شما با نصف نور صفحه هم میتونید کار کنید
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                      خوب ممکنه که شما بعضی از برنامه ها یا بازی هایی اجرا کنید که سنگین باشه و کمی باعث داغ شدن بشه . ولی اگه خیلی داغ میکنه غیر طبیعیه و پیشنهاد میکنم ریستور کنید . اگه درست نشه ممکنه مشکل سخت افزاری باشه .

همونزطور که خودتون اشاره کردید ، وقتی نور صفحه تا آخر زیاد باشه ، خوب مصرف باطری بالا میره دیگه . شما با نصف نور صفحه هم میتونید کار کنید
                      ممنون إز جوابتون

منظورم اين نبود كه داغ ميكنه منظورم اينه كه قسمت سمت چپش به خصوص ديگه اون خنكي رو كه وقتي ازش استفاده نمي كني رو نداره ميخوام ببينم اين طبيعيه يا نه مخصوصا وقتي إز وايرلس داري استفاده ميكني
                      به طور كل موقع استفاده دستگاه دماي بيشتري إز موقعي كه استفاده نميكني داره يا نه؟
                      از بس از اين اپل تعريف كردنا فكر كنم انتظار من خيلي رفته بالا.

نظر

• نوشته اصلی توسط archi-demon نمایش پست ها
                        ممنون إز جوابتون

منظورم اين نبود كه داغ ميكنه منظورم اينه كه قسمت سمت چپش به خصوص ديگه اون خنكي رو كه وقتي ازش استفاده نمي كني رو نداره ميخوام ببينم اين طبيعيه يا نه مخصوصا وقتي إز وايرلس داري استفاده ميكني
                        به طور كل موقع استفاده دستگاه دماي بيشتري إز موقعي كه استفاده نميكني داره يا نه؟
                        از بس از اين اپل تعريف كردنا فكر كنم انتظار من خيلي رفته بالا.
                        اگه داغی بیش از حد داره طبیعی نیست. اگه فقط در زمان استفاده از وای فای این مشکل رو دارید تا حدودی طبیعیه . و اینکه معمولا اپل چیزهایی که نیاز مشتری باشه رو در اختیارش قرار میده و کمتر کسی از محصولاتش ناراضیه ... !
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• - نرم افزار دانلود منیجری برای آی پد هست؟ که بتونم هر چی خاستم دانلود کنم(آهنگ و عکس)
                          - به طور مستقیم نمی تونیم آهنگی رو در آی پد حذف کنیم؟
                          ممنون

نظر

• كمك safe mode

سلام من هروقت ايبدمو خاموش روشن ميكنم به حالت safe modeمياد بالا و بايد respring كنم ميشه لطف كنيد بكيد بايد جيكار كنم

نظر

• اخرین برنامه ای که از cydia نصب کردی رو پاک کن درست میشه اما اگه ایپد 1 داری

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
                                - نرم افزار دانلود منیجری برای آی پد هست؟ که بتونم هر چی خاستم دانلود کنم(آهنگ و عکس)
                                - به طور مستقیم نمی تونیم آهنگی رو در آی پد حذف کنیم؟
                                ممنون
                                دانلود منیجر هست . بعد از دانلود با همون برنامه میتونید مثلا فایل زیپ رو باز کنید و با هر برنامه ای که میخواهید فایل رو باز کنید

به اسم Downloads HD

هر آهنگی هم در بخش موزیک ها روی edit بزنید بعد میشه پاک کرد
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X