اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ssma نمایش پست ها
    دوستان آی پد 1 با ورژن 4.2.1دارم و می خوام ریستورش کنم، چه راهی وجود داره با همین فریمور ریستور بشه؟
    چون جدیدترین فریمور (4.3.4)که هنوز چیلبرگ نشده درست نمی گم؟
    جیلبریک برای 2 نیومده
    ولی هنوز قطعی نیست
    در ضمن شما اگر shsh داشته باشید میتونید رو همون ورژن ریستور کنید یا از آیتونز قدیمی تر استفاده کنید و ساعت و تاریخ دستگاه و سیستم رو عقب ببریبد

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      جیلبریک برای 2 نیومده
      ولی هنوز قطعی نیست
      در ضمن شما اگر shsh داشته باشید میتونید رو همون ورژن ریستور کنید یا از آیتونز قدیمی تر استفاده کنید و ساعت و تاریخ دستگاه و سیستم رو عقب ببریبد
      آقا چی میگی جیلبریک برای دو نیومده ؟!

اگر shsh داشته باشه می تونه ری استور کنه به همون دیگه
      جیلبریک برای 4.3.41 هم هست ... تترد ولی

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
        جیلبریک برای 2 نیومده
        ولی هنوز قطعی نیست
        دوست عزیز من تازه آی پدمو خریدم میشه بیشتر رانمایی بفرمایید.شرمنده

نظر

دوست عزیز من تازه آی پدمو خریدم میشه بیشتر رانمایی بفرمایید.شرمنده
          iPad 2 دارید ؟
          ورژن 4.3.3 ؟
          جیلبریک شده س ؟ اگه آره SHSH چه ورژن هایی رو دارید ؟

نظر

• بچه ها من با yahoo mas مشکل دارم وقتی که برنامه باز هست و تو قسمت مولتی تسکینگ قرار داره هرکی برام پیام بفرسته رو صفحه نمیاد فقط وقتی میاد که برنامه جلوم باز باشه در صورتی که تو ایفون اینجوری نیست و در حین کار با برنامه های دیگه هم پیام رو صفحه ظاهر میشه . فقط یه نکته اگر با یاهو کسی تماس بگیره یه پیام میاد که فلانی با شما تماس گرفته .
            راهی بلدین مثل ایفون بشه ردیفش کرد فکر کنم مربوط به تنظیمات باشه
            ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 18-07-2011, 01:46 AM

نظر

• ببخشین چطور میتونم pdf فارسی رو به epub تبدیل کنم که تو ibook درست کار کنه ؟؟
              کل اینترنت رو زیرو رو کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کمک

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
                ببخشین چطور میتونم pdf فارسی رو به epub تبدیل کنم که تو ibook درست کار کنه ؟؟
                کل اینترنت رو زیرو رو کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کمک
                Epub2Go - Convert PDF to EPUB - iPhone - Ebook - Stanza
                Free ePub Converter - PDF To ePub - Convert Books to ePub Format

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                  iPad 2 دارید ؟
                  ورژن 4.3.3 ؟
                  جیلبریک شده س ؟ اگه آره SHSH چه ورژن هایی رو دارید ؟
                  آی پد 1 وای فای دارم و ورژن فعلیم 4.2.1 هستش و shsh هم ندارم و بلدم نیستم بدست بیارم

نظر

آی پد 1 وای فای دارم و ورژن فعلیم 4.2.1 هستش و shsh هم ندارم و بلدم نیستم بدست بیارم
                    جیلبریک شده س ؟ اگه آره برنامه Cydia رو باز کنید و ببینید بالای آیکون cydia با رنگ سبز چه ورژن هایی نوشته شده .

اگر جیلبریک نشده باشه باشید احتمالا چاره ای ندارید جز این که به 4.3.4 برید

نظر

• نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
                      جیلبریک شده س ؟ اگه آره برنامه cydia رو باز کنید و ببینید بالای آیکون cydia با رنگ سبز چه ورژن هایی نوشته شده .

اگر جیلبریک نشده باشه باشید احتمالا چاره ای ندارید جز این که به 4.3.4 برید
                      بارنگ سبز نوشته shsh: Iosb4.3.3

نظر

بارنگ سبز نوشته shsh: Iosb4.3.3
                        خب پس بدون مشکلی می تونید به همین 4.3.3 ری استور کنید .
                        اول فرمور 4.3.3 رو دانلود کنید بعد از طریق آموزش های موجود در سایت آپدیت کنید .

نظر

یعنی ورژن حال حاضر دستگام 4.3.3 هستش! بعد نیاز نیست فایل shsh رو استخراج چون کنم چون جایه خونده بودم با اون میشه به ورژن قبل ریستور کرد.

نظر

دوست عزیز میشه زحمت لینک آموزش رو هم بکشید چون هرچی سرچ می کنم 4.3.4 میاد.خیلی شرمندم می کنید

نظر

یعنی ورژن حال حاضر دستگام 4.3.3 هستش! بعد نیاز نیست فایل shsh رو استخراج چون کنم چون جایه خونده بودم با اون میشه به ورژن قبل ریستور کرد.
                              نوشته اصلی توسط ssma نمایش پست ها
                              دوست عزیز میشه زحمت لینک آموزش رو هم بکشید چون هرچی سرچ می کنم 4.3.4 میاد.خیلی شرمندم می کنید
                              وقتی نوشته shsh 4.3.3 دیگه نیازی نیست چیزی رو ذخیره کنید . هستش دیگه

برای ری استور اول این فایل رو دانلود کنید :
                              4.3.3 for ipad 1
                              http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...3_Restore.ipsw
                              بعد که دانلود شد آیپدتون رو به آیتونز وصل کنید و شیفت رو نگهدارید و فایل فرمور رو که دانلود کردید رو browse کنید و تمام !
                              شروع میشه به ری استور کردن به 4.3.3
                              (البته نیاز به اینترنت برای verify شدن داره - شاید هم چیز پی ان لازم باشه)

نظر

وقتی نوشته shsh 4.3.3 دیگه نیازی نیست چیزی رو ذخیره کنید . هستش دیگه :d

برای ری استور اول این فایل رو دانلود کنید :
                                4.3.3 for ipad 1
                                http://appldnld.apple.com/iphone4/04...3_restore.ipsw
                                بعد که دانلود شد آیپدتون رو به آیتونز وصل کنید و شیفت رو نگهدارید و فایل فرمور رو که دانلود کردید رو browse کنید و تمام !
                                شروع میشه به ری استور کردن به 4.3.3
                                (البته نیاز به اینترنت برای verify شدن داره - شاید هم چیز پی ان لازم باشه)
                                خیلی ممنون فقط 4.3.3 چیلبرگ میشه؟ دستمون تو پوست گردو نمونه!

نظر

صبر کنید ..
                                X